Įkraunama...
Įkraunama...

paplepekim apie viska ir toliau :)

QUOTE(Ramunka:) @ 2008 09 17, 22:35)
biggrin.gif
Tai va sakau kur visos dingo  unsure.gif likom mes dviese su tavim  friends.gif dar va gerai kad Rena pasirode mazu ir visos sugrys  bigsmile.gif

Mano Zygimantas serga 38 temperatura  verysad.gif

Na nesnekekit merginos ir as kartas nuo karto uzsuku cia,nes matot lankom raidos centra ,tai mazai laiko tuiu cia uzsukti wub.gif wub.gif blush2.gif .O tai kur Zygutis susalo?Ar kazkas kitas ji puola,o ne persalimo ligos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(adrijana87 @ 2008 09 17, 21:51)
Na nesnekekit merginos ir as kartas nuo karto uzsuku cia,nes matot lankom raidos centra ,tai mazai laiko tuiu cia uzsukti wub.gif  wub.gif  blush2.gif .O tai kur Zygutis susalo?Ar kazkas kitas ji puola,o ne persalimo ligos? g.gif


Gerai,dazniau pas mus uzsuk visada lauksim mirksiukas.gif 4u.gif a velns zino per sitas dienas persalom,mokykloj puse vaiku kosinciu,sloguojanciu matyt ir neatlaike doh.gif nors kiek grudinomes juroj vasara,bet matyt per mazai cool.gif jis pas mane gerklinukas tik gerkle raudona ir iskart temperatura soka net iki 39 doh.gif ir dabar tas pats gerkle raudona tik tempa mazesne verysad.gif antibiotikus gavom ir iki antradienio tupim namie smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2008 09 18, 12:41)
Gerai,dazniau pas mus uzsuk visada lauksim  mirksiukas.gif  4u.gif a velns zino per sitas dienas persalom,mokykloj puse vaiku kosinciu,sloguojanciu matyt ir neatlaike  doh.gif nors kiek grudinomes juroj vasara,bet matyt per mazai  cool.gif jis pas mane gerklinukas tik gerkle raudona ir iskart temperatura soka net iki 39  doh.gif ir dabar tas pats gerkle raudona tik tempa mazesne  verysad.gif antibiotikus gavom ir iki antradienio tupim namie  smile.gif


Niu va, jau prasideda ligelių bumas. unsure.gif Darželiuose, dukterėčios ir vienos pusseserytės, dauguma vaikučiu krinta jau, abi mano mažės irgi apsirge. Dabar jau prasideda tie pavojingiausi oriukai, tai saugokis nesisaugojas. Ir aš jau truputi pačiaudau, neduok dieve atkrisiu ir aš. doh.gif
O juk nuo pirmadienio man viskas, nebegalima sirgt. doh.gif lotuliukas.gif Repeticijos prasidės jau rimtos, tiek šokių tiek pantomimos. Spaliui daug renginukų visokių nusimato, tad vėl reiks suktis kaip bitutei. tongue.gif thumbup.gif Baigias mano katino dienelės. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2008 09 18, 19:57)
Niu va, jau prasideda ligelių bumas.  unsure.gif Darželiuose, dukterėčios ir vienos pusseserytės,  dauguma vaikučiu krinta jau, abi mano mažės irgi apsirge. Dabar jau prasideda tie pavojingiausi oriukai, tai saugokis nesisaugojas. Ir aš jau truputi pačiaudau, neduok dieve atkrisiu ir aš.  doh.gif
O juk nuo pirmadienio man viskas, nebegalima sirgt.  doh.gif  lotuliukas.gif Repeticijos prasidės jau rimtos, tiek šokių tiek pantomimos. Spaliui daug renginukų visokių nusimato, tad vėl reiks suktis kaip bitutei.  tongue.gif  thumbup.gif Baigias mano katino dienelės.  lotuliukas.gif

Mes tai ir is ligu neislipam ,db vel ytarineja inkstu uzdegima nors simtomu nera tik slapime randa augancia bakterija,nzn kiek tai ilgai tesis. g.gif doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Jei aišku sveikos hihihi.gif Aš tai susukta doh.gif matyt perputė. Gerai, kad Gabytė darželį pradėjo lankyt. O aš po biški tinginiauju, į darbą dar schmoll.gif galiu pasiilsėt, bet, kad nelabai ilsiuosi lotuliukas.gif Vyras niekaip nesupranta, ką aš veikiu per dieną, kad negaliu net prigulti lotuliukas.gif bet atsibodo aiškint doh.gif Tai ir varynėju, susukta unsure.gif Tikiuos Gabytė nesusirgs ax.gif
Sirgaliukams 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2008 09 18, 18:57)
O juk nuo pirmadienio man viskas, nebegalima sirgt.  doh.gif  lotuliukas.gif Repeticijos prasidės jau rimtos, tiek šokių tiek pantomimos. Spaliui daug renginukų visokių nusimato, tad vėl reiks suktis kaip bitutei.  tongue.gif  thumbup.gif Baigias mano katino dienelės.  lotuliukas.gif


Niu jau daryk ka nori bet nesirk pas mus palatoj ir taip vietu truksta lotuliukas.gif
cesnakiuko,arbaciuku ir neims ta zaraza tongue.gif

QUOTE(adrijana87 @ 2008 09 18, 20:11)
Mes tai ir is ligu neislipam ,db vel ytarineja inkstu uzdegima nors simtomu nera tik slapime randa augancia bakterija,nzn kiek tai ilgai tesis.


unsure.gif o kraujas ka rodo?

QUOTE(trude @ 2008 09 18, 21:37)
Sveikos 4u.gif
Jei aišku sveikos  Aš tai susukta  matyt perputė. Gerai, kad Gabytė darželį pradėjo lankyt. O aš po biški tinginiauju, į darbą dar galiu pasiilsėt, bet, kad nelabai ilsiuosiVyras niekaip nesupranta, ką aš veikiu per dieną, kad negaliu net prigulti  bet atsibodo aiškint  Tai ir varynėju, susukta 


Da laikomes biggrin.gif tai ir mano ex nesuprasdavo,ka as visa diena veikiu kol nepalikau su Zygiu ji visai dienai lotuliukas.gif baigesi klausinejimai ir priekaistai ta tema biggrin.gif sveik greiciau 4u.gif

Pasijuokim geriau biggrin.gif

Jaunavedziu vokieciu pora nusprende savo medaus menesi praleisti
viename is siltuju krastu ir taip atsipalaiduoti nuo ziemos
salciu Miunchene. Taip jau susikloste, kad seima negalejo skristi
ta pacia diena. Jis isskrido ketvirtadieni, ji turejo isskristi
kita diena. Atvykes i uzsakyta viesbucio kambari vyras pasieme
savo nesiojamaji kompiuteri ir parase zmonai elektronini
laiska. Deja, ivesdamas adresa jis padare klaida ir issiunte laiskeli
klaidos nepastebejes. Tuo metu Hamburge viena svieziai
iskepta nasle, ka tik palaidojusi savo vyra grizta namo ir
patikrina savo elektroninio pasto dezute tikedamasi perskaityti
kruvas zinuciu su uzuojautom. Pirmas laiskas ir nasle krinta be
samones ant grindu. Cia pribega nasles sunus issiaiskinti, kas
gi nutiko jo mamai ir kompiuterio monitoriuje perskaito:
KAM: mano mylimai zmonai
NUO KO: nuo ka tik ja palikusio vyro
TEMA: ka tik atvykau!!!
** As ka tik atvykau, bet jau baigiu cia apsiprast. Viskas kuo
puikiausiai paruosta tavo kelionei rytoj. Jau dabar dziaugiuosi
galesiantis tave greitai pamatyti ir apkabinti. Tikuosi, tavo kelione
bus tokia pat sauni kaip ir mano. Prakeikimas, kaip cia karsta...
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2008 09 19, 00:08)
Niu jau daryk ka nori bet nesirk pas mus palatoj ir taip vietu truksta  lotuliukas.gif
cesnakiuko,arbaciuku ir neims ta zaraza  tongue.gif
unsure.gif o kraujas ka rodo?
Da laikomes  biggrin.gif tai ir mano ex nesuprasdavo,ka as visa diena veikiu kol nepalikau su Zygiu ji visai dienai  lotuliukas.gif baigesi klausinejimai ir priekaistai ta tema  biggrin.gif sveik greiciau  4u.gif

Pasijuokim geriau  biggrin.gif

Jaunavedziu vokieciu pora nusprende savo medaus menesi praleisti
viename is siltuju krastu ir taip atsipalaiduoti nuo ziemos
salciu Miunchene. Taip jau susikloste, kad seima negalejo skristi
ta pacia diena. Jis isskrido ketvirtadieni, ji turejo isskristi
kita diena. Atvykes i uzsakyta viesbucio kambari vyras pasieme
savo nesiojamaji kompiuteri ir parase zmonai elektronini
laiska. Deja, ivesdamas adresa jis padare klaida ir issiunte laiskeli
klaidos nepastebejes. Tuo metu Hamburge viena svieziai
iskepta nasle, ka tik palaidojusi savo vyra grizta namo ir
patikrina savo elektroninio pasto dezute tikedamasi perskaityti
kruvas zinuciu su uzuojautom. Pirmas laiskas ir nasle krinta be
samones ant grindu. Cia pribega nasles sunus issiaiskinti, kas
gi nutiko jo mamai ir kompiuterio monitoriuje perskaito:
KAM: mano mylimai zmonai
NUO KO: nuo ka tik ja palikusio vyro
TEMA: ka tik atvykau!!!
** As ka tik atvykau, bet jau baigiu cia apsiprast. Viskas kuo
puikiausiai paruosta tavo kelionei rytoj. Jau dabar dziaugiuosi
galesiantis tave greitai pamatyti ir apkabinti. Tikuosi, tavo kelione
bus tokia pat sauni kaip ir mano. Prakeikimas, kaip cia karsta...



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Tai ir darysiu viska kad nepakliūt į jūsų palatą, nes tikrai kažkaip visiškai jokio noriuko nėr mirksiukas.gif lotuliukas.gif Linkiu ir jums kuo greičiau ją apleist. Visiems ir visoms daug sveikatytės. 4u.gif 4u.gif 4u.gif

O aš dabar sprendžiu dilemą. Valakupiuos kinezaterapeutė užsiminė kad būt labai gerai man išbandyti botulino - dysport injekciją. Susiradau šiuos vaistus internete, labai viliojamai jie man pasirodė, privertė teigiamai susimastyt. Bet jų kaina irgi. g.gif Nors jei jie tikrai padėtu taip kaip turėtu, kainą tikrai įkasčiau. Bet kaip sužinoti garantijas. g.gif Registruosiuos tikriausiai kita savaitėle pas gydytoja pasitarti, žiurėsiu ką sakys. Svarbiausia, kad tie vaistukai nuima spastiką, kuri man labiausiai ir trumpina gyvenimą, nes jei jį sumažėtu ne tik viskas fiziškai palengvėtu bet ir kalba atlaisvėtu automatiškai, nes tik dėl spastikos ji man ir stringa netinkamiausiu metu. Mat atsipalaidavusi tai pliauškiu kaip turi būti, o tik menkutis jauduliukas, viskas susispazmuoja ir šakytės. Labai norėčiau išbandyt tuos vaistukus. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2008 09 19, 19:00)
O aš dabar sprendžiu dilemą. Valakupiuos kinezaterapeutė užsiminė kad būt labai gerai  man išbandyti botulino - dysport injekciją. Susiradau šiuos vaistus internete, labai viliojamai jie man pasirodė, privertė teigiamai susimastyt. Bet jų kaina irgi.  g.gif Nors jei jie tikrai padėtu taip kaip turėtu, kainą tikrai įkasčiau. Bet kaip sužinoti garantijas.  g.gif Registruosiuos tikriausiai kita savaitėle pas gydytoja pasitarti, žiurėsiu ką sakys. Svarbiausia, kad tie vaistukai nuima spastiką, kuri man labiausiai ir trumpina gyvenimą, nes jei jį sumažėtu ne tik viskas fiziškai palengvėtu bet ir kalba atlaisvėtu automatiškai, nes tik dėl spastikos ji man ir stringa netinkamiausiu metu. Mat atsipalaidavusi tai pliauškiu kaip turi būti, o tik menkutis jauduliukas, viskas susispazmuoja ir šakytės. Labai norėčiau išbandyt tuos vaistukus.


Zinoma pasikonsultuok butinai su gydytoja drinks_cheers.gif gal visai ir pavyktu tavo problemele issprest bigsmile.gif

Dar idedu pasijuokt lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Prancūzija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino
nematyti...
Greitai
> > greitai nubėga prie stalo, išmaukia vyno taurę ir greitai greitai
grįžta.
> > Vokietija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti...
Greitai
> > greitai nubėga prie stalo, išmaukia bokalą alaus ir greitai
greitai
> > grįžta.
> > Rusija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti...
Greitai
> > greitai nubėga prie stalo, padaro šimtą gramų... Apsidairo
Katino
> > nematyti... Dar šimtą gramų. Vėl apsidairo... Dar vis katino
nėra! Nu ir
> > dar
> > šimtą gramų... Apsidairo. Atsiremia į butelį ir pradeda barbenti
> > nageliais:
> > - Nu ką... palauksim!
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2008 09 19, 20:19)
Zinoma pasikonsultuok butinai su gydytoja  drinks_cheers.gif gal visai ir pavyktu tavo problemele issprest  bigsmile.gif

Dar idedu pasijuokt  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Prancūzija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino
nematyti...
Greitai
> > greitai nubėga prie stalo, išmaukia vyno taurę ir greitai greitai
grįžta.
> > Vokietija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti...
Greitai
> > greitai nubėga prie stalo, išmaukia bokalą alaus ir greitai
greitai
> > grįžta.
> > Rusija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti...
Greitai
> > greitai nubėga prie stalo, padaro šimtą gramų... Apsidairo
Katino
> > nematyti... Dar šimtą gramų. Vėl apsidairo... Dar vis katino
nėra! Nu ir
> > dar
> > šimtą gramų... Apsidairo. Atsiremia į butelį ir pradeda barbenti
> > nageliais:
> > - Nu ką... palauksim!




lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif

Aš irgi truputi įdedu pasijuokt, labai patiko šis bajeriukas.

Ateina jaunas vyrukas pas kunigą išpažinties:

- Oi kunigėlį, kaip aš nusidėjau!
- Tai kas atsitiko, sūnau?
- Oi kad nebežinau net kaip pasakyti...........
- Nebijok, sūnau mano, viskas liks tik tarp mūsų, sakyk.
- Na aš... Aš išvedžiau merginą iš kelio...
- Tai juk labai puiku, sūnau!!! O tai dar būtu kokia mašina suvežinus!!!


Kaip šiandien visų sveikatėlės? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2008 09 21, 14:10)
Ateina jaunas vyrukas pas kunigą išpažinties:

- Oi kunigėlį, kaip aš nusidėjau!
- Tai kas atsitiko, sūnau?
- Oi kad nebežinau net kaip pasakyti...........
- Nebijok, sūnau mano, viskas liks tik tarp mūsų, sakyk.
- Na aš... Aš išvedžiau merginą iš kelio...
- Tai juk labai puiku, sūnau!!! O tai dar būtu kokia mašina suvežinus!!!
Kaip šiandien visų sveikatėlės? 4u.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif

Mes jau sveikstam karsta.gif jau nuo vakar vakaro temperaturos neturim thumbup.gif tik dar kosulys neatstoja unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2008 09 16, 18:27)
Tai jau taip  hihihi.gif 5.5metai kartu jau kaip ir laikas butu  biggrin.gif

tai jau tikrai, ner ko cia gumos tempti bigsmile.gif
na as tai pati tai po 9m. apsizanijau ir zinok dar vaikstineju su sena pavarde, na niekaip paso nepasikeiciu ir kazkaip man ta nauja nelimpa blush2.gif

QUOTE(Ramunka:) @ 2008 09 16, 19:03)
Klausykit o kur musu Jolita prapuolus?  unsure.gif buna uzsuka kartais,bet kaip pasiilgau tu laiku kai pliupdavom cia visos apie bele ka  wub.gif  biggrin.gif  thumbup.gif

ech, seni laikai geri laikai thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(adrijana87 @ 2008 09 18, 20:11)
Mes tai ir is ligu neislipam ,db vel ytarineja inkstu uzdegima nors simtomu nera tik slapime randa augancia bakterija,nzn kiek tai ilgai tesis. g.gif  doh.gif

sveikatytes jums 4u.gif

QUOTE(trude @ 2008 09 18, 21:37)
Sveikos 4u.gif
Jei aišku sveikos hihihi.gif Aš tai susukta doh.gif matyt perputė. Gerai, kad Gabytė darželį pradėjo lankyt. O aš po biški tinginiauju, į darbą dar  schmoll.gif galiu pasiilsėt, bet, kad nelabai ilsiuosi lotuliukas.gif Vyras niekaip nesupranta, ką aš veikiu per dieną, kad negaliu net prigulti lotuliukas.gif  bet atsibodo aiškint doh.gif Tai ir varynėju, susukta unsure.gif Tikiuos Gabytė nesusirgs ax.gif
Sirgaliukams  4u.gif  4u.gif  4u.gif

na ka tie vyrai gali suprasti doh.gif
maniskis irgi man priekaistauja, kad as namie sedziu, miegu ir sm susirasineju, o visa kita pas mus namie arba savaime pasidaro arba jis vienintelis dirba hihihi.gif


Papildyta:
QUOTE(Ramunka:) @ 2008 09 19, 01:08)
Da laikomes  biggrin.gif tai ir mano ex nesuprasdavo,ka as visa diena veikiu kol nepalikau su Zygiu ji visai dienai  lotuliukas.gif baigesi klausinejimai ir priekaistai ta tema  biggrin.gif sveik greiciau  4u.gif

o maniskis ir dabar sako, kad su E nera sunku, nes jis visa diena guli lovoje ir viskas doh.gif o kai pasakiau, kad vaikas dar eina sikti, myzti ir valgyt praso, tai cia ne darbas schmoll.gif o ir tipo su mazium irgi ner kas veikt, nes jis jau didelis (2,9m.) unsure.gif na zo turiu du suaugusius savarankiskus vaikus ir niekaip nesuprantu ko man tada namie sedet mastau.gif juk galeciau spjaut i viska ir gyvent tik savo malonumui bigsmile.gif biggrin.gif



na mano E sian man pricirkino doh.gif ryte isgirdau, kaip prasosi kaku, islekiu is kambario, o gi ziuriu 3 didziausios kruvos padarytos doh.gif o kur dar viskas istepliota blink.gif oi turejau smagaus darbuko doh.gif
Atsakyti