Įkraunama...
Įkraunama...

paplepekim apie viska ir toliau :)

ir vel visos kazkur issilaksciusios, uzsiemusios g.gif biggrin.gif


o mano E tai tik i kelnes sika ir as gatava ji prie sienos prilipdyt blush2.gif mad.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 09 22, 17:27)
na mano E sian man pricirkino doh.gif ryte isgirdau, kaip prasosi kaku, islekiu is kambario, o gi ziuriu 3 didziausios kruvos padarytos doh.gif o kur dar viskas istepliota blink.gif oi turejau smagaus darbuko doh.gif


Ojei nu ir pridare tau darbelio doh.gif unsure.gif

QUOTE(rena @ 2008 09 23, 19:01)
ir vel visos kazkur issilaksciusios, uzsiemusios g.gif  biggrin.gif
o mano E tai tik i kelnes sika ir as gatava ji prie sienos prilipdyt blush2.gif  mad.gif


Grazi diena buvo tai sedejom lauke saulutej sildemes cool.gif

Nu kas cia jam unsure.gif daznai taip daro ar tik dabar? o tu jam pampersu nededi ar jis juos nusiima? huh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2008 09 23, 19:48)
Nu kas cia jam  unsure.gif daznai taip daro ar tik dabar? o tu jam pampersu nededi ar jis juos nusiima?  huh.gif

paskutiniu metu daznai doh.gif jam kazkodel vis viduriai paleisti g.gif vis mastau, gal kokiu vaistu reiktu duot mastau.gif
o i pamperi jis nedaro schmoll.gif tik pamperiu gadinimas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 09 23, 23:37)
paskutiniu metu daznai doh.gif jam kazkodel vis viduriai paleisti g.gif vis mastau, gal kokiu vaistu reiktu duot mastau.gif


Gal maista pakeitei? g.gif mano Zygis tai labai jautriai reaguoja i maisto pasikeitima,jei tik kas netiko iskart tryda doh.gif as savam angliuku duodu arba jogurto kapsuliu cool.gif susitvarko iki sekancio karto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2008 09 24, 08:37)
Gal maista pakeitei?  g.gif mano Zygis tai labai jautriai reaguoja i maisto pasikeitima,jei tik kas netiko iskart tryda  doh.gif as savam angliuku duodu arba jogurto kapsuliu  cool.gif susitvarko iki sekancio karto  biggrin.gif

na siaip tai kaip visada troskintas maistas, kaip ir nieko nauja schmoll.gif
o angliukai ar jogurto kapsules sureguliuoja ta trydima g.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 09 24, 16:28)
na siaip tai kaip visada troskintas maistas, kaip ir nieko nauja schmoll.gif
o angliukai ar jogurto kapsules sureguliuoja ta trydima g.gif


Angliukai kiek zinau tai tikrai taip,o del jogurtu kapsuliu tai nezinau ax.gif
Atsakyti
Sveikutės. Niu truputuką pasivaidensiu ir aš. 4u.gif

Vaje, vargšiukas Edvinukas. O tai kiek supratau jis tik dabar kai viduriukai paleisti pridaro į kelnes? Tai gal tiesiog nesuspėja laiku pasiprašyt į tuoleta. Kaip man tokios problemytės užpuola, kartais irgi vos per plaukelį spėju, vienai sveikai tetulytei kažkada čia taip nutike buvo lotuliukas.gif hihihi.gif Tad ant Edvinuko labai pykt. schmoll.gif mirksiukas.gif Visiems visko gyvenime pasitaiko, visko ir reik.

Ramunka, kaip Žygučio sveikatytė? g.gif smile.gif

Aš nuo šios savaitėlės vėl užsivertus darbais darbeliukais. Centre ruošiames penktadieniui soc. darbuotojų dienos šventei. Vaidinsiu, ir dar tikriausiai šokt turėsiu, tai repeticijos ant repeticijų,dar kur kitus darbukus reik ruošti parodai, sukames kaip voverytės. Nuo ryto ankščiausio vairuotojukas su vienu mano "kadru" pasiema mane pirma iš namų (nors bene arčiausiai centro gyvenu doh.gif ) ir po visą kauna išsivežioja, pliurpia visokias nesamones, kad į centrą atlekiu beveik jau trukus iš juokų, nebėr jėgu nei ką daryt. lotuliukas.gif Vat bus man tokius ilgus laiko tarpus nesirodyt centre, dabar atsiėmu už viska. doh.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2008 09 24, 22:22)
Vaje, vargšiukas Edvinukas. O tai kiek supratau jis tik dabar kai viduriukai paleisti pridaro į kelnes? Tai gal tiesiog nesuspėja laiku pasiprašyt į tuoleta. Kaip man tokios problemytės užpuola, kartais irgi vos per plaukelį spėju, vienai sveikai tetulytei kažkada čia taip nutike buvo  lotuliukas.gif  hihihi.gif Tad ant Edvinuko labai pykt.  schmoll.gif  mirksiukas.gif Visiems visko gyvenime pasitaiko, visko ir reik.

tai, kad jis jau prasosi, kai pilnos kelnes doh.gif biggrin.gif



mama neperseniausiai paskambino, pasake, kad kaimynas mire, virs musu gyvena verysad.gif buvo sveikas vyras, o sirdis sueme ir vsio unsure.gif kazkaip musu laiptinej, tai tik vyrai mirsta, moteros naslem palieka doh.gif
o dar sake tu kaimynu dukra (kuris mire kaimynas), i lauka, kiema islekia, nuogai nusirengia, rankas iskelia, palaksto, poto vel apsirengia ir namo grysta, sake jau ne syki taip dare doh.gif jai gal kokiu 25m., jauna mergina, grazi, zo kazkoks kosmaras unsure.gif o kiek zinau, tai ji su vaikais dirba, berods muzikos mokytoja g.gif nes su savo klepu tai uzknisdavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 09 22, 17:27)
o maniskis ir dabar sako, kad su E nera sunku, nes jis visa diena guli lovoje ir viskas doh.gif o kai pasakiau, kad vaikas dar eina sikti, myzti ir valgyt praso, tai cia ne darbas schmoll.gif o ir tipo su mazium irgi ner kas veikt, nes jis jau didelis (2,9m.) unsure.gif na zo turiu du suaugusius savarankiskus vaikus ir niekaip nesuprantu ko man tada namie sedet mastau.gif juk galeciau spjaut i viska ir gyvent tik savo malonumui :


Prajuokinai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Joo, galėtum gi dirbti eiti, ko namie sėdi biggrin.gif

Maniškis tai kai palieku dukrytę su juo tai ir jokių bėdų neturi schmoll.gif pats ant sofos prie televizoriaus, o vaikas trainiojasi iš kampo į kampą. Randu bardakėlį blink.gif Nu žodžiu kai vaikas pats savim užsiima tai galit įsivaizduoti... O vyras kai papriekaištauju akis išpučia ir sako: „O kas yra, juk aš būnu “ doh.gif lotuliukas.gif biggrin.gif


Matyt jie visi iš vieno molio, nors ir patys geriausi biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trude: 25 rugsėjo 2008 - 18:36
QUOTE(trude @ 2008 09 25, 19:35)
Maniškis tai kai palieku dukrytę su juo tai ir jokių bėdų neturi schmoll.gif pats ant sofos prie televizoriaus, o vaikas trainiojasi iš kampo į kampą. Randu bardakėlį  blink.gif Nu žodžiu kai vaikas pats savim užsiima tai galit įsivaizduoti... O vyras kai papriekaištauju akis išpučia ir sako: „O kas yra, juk aš būnu “ doh.gif  lotuliukas.gif  biggrin.gif
Matyt jie visi iš vieno molio, nors ir patys geriausi biggrin.gif  biggrin.gif

na as kai palieku visus vyrus namie, tai kazkoks siaubakelis buna pro musu namus prasisukes doh.gif nesneku apie zaislus per visus kambariusismetytus, o rybai kur nusirenge ten ir guli, indu net i indaplove sunku sukist doh.gif
matyt, kad vienodas tas molis lotuliukas.gif
Atsakyti

Lovoje porelė. Vaikinas susimastęs prakalbo:
-O tu žinai, man atrodo, pas mus “ne meilė”.
-O tai kas tada? – klausia susierzinusi mergina.
-„Lengvas flirtas“
Ji greitai ir piktai pakyla iš lovos:
-Du mėnesiai per užpakalį tau „lengvas flirtas“!!!

Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2008 09 24, 22:22)
Ramunka, kaip Žygučio sveikatytė?

Nuo ryto ankščiausio vairuotojukas su vienu mano "kadru" pasiema mane pirma iš namų (nors bene arčiausiai centro gyvenu  ir po visą kauna išsivežioja,


Jau sveikas (pfu pfu pfu) thumbup.gif penktadieni koncertui ruosiasi dainuos mokytoju dienos proga didis.gif

Va va ir Zygimanta pirma paima ryte poto vazinejasi po visa Jonava kol visus vaikus surenka doh.gif cool.gif

QUOTE(rena @ 2008 09 25, 11:56)
mama neperseniausiai paskambino, pasake, kad kaimynas mire, virs musu gyvena  buvo sveikas vyras, o sirdis sueme ir vsio unsure.gif kazkaip musu laiptinej, tai tik vyrai mirsta, moteros naslem palieka
o dar sake tu kaimynu dukra (kuris mire kaimynas), i lauka, kiema islekia, nuogai nusirengia, rankas iskelia, palaksto, poto vel apsirengia ir namo grysta, sake jau ne syki taip dare  jai gal kokiu 25m., jauna mergina, grazi, zo kazkoks kosmaras o kiek zinau, tai ji su vaikais dirba, berods muzikos mokytoja g.gif nes su savo klepu tai uzknisdavo


unsure.gif unsure.gif baisu

QUOTE(trude @ 2008 09 25, 19:35)
O vyras kai papriekaištauju akis išpučia ir sako: „O kas yra, juk aš būnu “


lotuliukas.gif

QUOTE(rena @ 2008 09 25, 19:46)
matyt, kad vienodas tas molis


lotuliukas.gif

QUOTE(rena @ 2008 09 27, 12:21)
Lovoje porelė. Vaikinas susimastęs prakalbo:
-O tu žinai, man atrodo, pas mus “ne meilė”.
-O tai kas tada? – klausia susierzinusi mergina.
-„Lengvas flirtas“
Ji greitai ir piktai pakyla iš lovos:
-Du mėnesiai per užpakalį tau „lengvas flirtas“!!!


O tep va doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti