Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dėvite rankinį laikrodį?

Apklausa: Ar dėvite rankinį laikrodį? (661 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Turiu gražų tai ir nešioju lotuliukas.gif O jei rimtai, blogai jaučiuosi jei pamirštu užsisegti, nes kaip kvailelė vis į ranką dirsčioju lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
nesioju savo laikroduka thumbup.gif Jis labai grazus, kaip apyranke, o plius ir nauda nebloga.Nebereikia to mobilaus pastoviai traukiot clap.gif
Atsakyti
nesioju nesioju nesioje ir isvis esu pamisus del laikrodziu turiu ir auksini, ir sidabrini, ir juoda, ir raudona, ir smelini wub.gif

Vienintelis dalykas kurio nesuprantu, tai kaip merginos prie balines sukneles dedasi laikrodzius, nu cia tai doh.gif schmoll.gif schmoll.gif

o siaip tai negaliu gyventi be laikrodzio thumbup.gif
Atsakyti
Taip, bet beveik niekada į jį nežiūriu, tai greičiau kaip aksesuaras, be kurio išėjus iš namų, atrodo, kad kažko trūksta.
Anksčiau nedėvėjau ir nepasigesdavau. Laimingi laiko neskaičiuoja biggrin.gif
Atsakyti
ne, ne, labai man nepatogu schmoll.gif
Atsakyti
4u.gif o as anksciau nesiojau... nu bet paskutiniu metu tai nea.... galiu netycia vaiki uzgauti... arba pats "uzsokti" ant laikrodzio sugebes... as mazyte i rankini laikrodi nosi nusibalnojau, taip ir liko nedidelis randelis... zaisdama nesisaugojau..
Atsakyti
jau daug laiko nenesioju. nuo tada kai telefona gavau smile.gif bet labai labai vel jo noriu blush2.gif turbut pirksiu lotuliukas.gif
Atsakyti
as neseniai nusipirkau ir zadu nesioti.. bet kazkaip lb nepatogu sunku priprasti smile.gif ir beje ar jum nuo laikroduko kartais neisberia? unsure.gif
Atsakyti
nepatinka,trukdo,užtenka mobilaus smile.gif
Atsakyti
Nešioju, ir kai reikia sužinoti, kiek valandų, į jį ir žiūriu didis.gif biggrin.gif
Atsakyti
Iki kokiu 17 - 18 metu nesiojau.. Man jie labai patinka..
Visus alei vieno dovanojo man tetis, ir visus alei vieno
sudauzydavau.. Kadangi tecio nera, niekaip neprisiruosiu
nusiprikti sau laikroduko smile.gif.. O kitiem neleidziu laugh.gif ..
Atsakyti
Nenesioju,nes turiu telefona.ir mane nuo metalo isberia. bet turiu viena nusiziurejusi,jeigu kas ji padovanotu butinai nesiociau biggrin.gif
Atsakyti