Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dėvite rankinį laikrodį?

Apklausa: Ar dėvite rankinį laikrodį? (661 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
nesioju ir labai patinka. turiu grazu ir jei pamirstu uzssideti, tai vis dirscioju i tuscia ranka.
Atsakyti
QUOTE(nijako @ 2008 08 23, 18:07)
nesioju ir labai patinka. turiu grazu ir jei pamirstu uzssideti, tai vis dirscioju i tuscia ranka.


ir as nesioju, ir neisivaizduoju kaip be laikrodzio ax.gif
o vat jau svaite kaip sustojo mano mylimas laikrodux ir vis nerandu laiko nueit pa slaikrodininka kad pakeistu elementa.. tai jau ne viena desimti kartu vis bandau pamatyt kiek laiko zvelgdama i tuscia ranka..
pirmdieni gal pavyks susitvarkyt.
Atsakyti
As irgi nešioju. Labai patogu - visada žinai kiek valandų. Ir šiaip mielas man mano laikrodukas, nes brangiausiasis padovanojo wub.gif
Atsakyti
nenesioju jau seniai labai g.gif ,bet jau imu galvoti,kad gal reiketu isigyti smile.gif
Atsakyti
nenešioju, nors man gražu wub.gif
Atsakyti
ana savaite sustojo trys laikrodziai doh.gif o as be jo ne is vietos.. rytoj pasitelksiu i paieskas smile.gif
Atsakyti
Nešioju ir labai smagiai jaučiuosi. kartu dar ir į kitų laikrodžius pasižiūriu, kas ką nešioja ax.gif
Atsakyti
Pati nenesioju, bet labai grazu, kai matau pas kitus ant ranku thumbup.gif
Atsakyti
visada nešioju laikroduką ant rankos 4u.gif jau taip įpratau prie jo, kad kai pamirštu uzsidėti, vis dirščioju į ranką.... biggrin.gif
Atsakyti
nesioju. is pat pradziu pradejau nesioti kaip aksesuara, bet labai ipratau, atsimenu buvo nustojes, tai visa diena kol elementa nunesiau pakeist ir dirsciojau i sustojusi laikrodi is ipratimo biggrin.gif
Atsakyti
Nenešioju schmoll.gif
Atsakyti
As nesioju, bet jis man daugiau kaip aksesuaras, nes valandu jame niekada neziuriu rolleyes.gif Tam as pripratusi prie telefono ax.gif Kvailas iprotis smile.gif
Atsakyti