Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dėvite rankinį laikrodį?

Apklausa: Ar dėvite rankinį laikrodį? (661 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
nešioju visuomet ir be laikrodžio negaliu, dažnai tenka dirsčioti kiek valandų bigsmile.gif
Atsakyti
Ne, jeigu reik pasižiūrėti kiek valandų tam puikiai tinka mobilus rolleyes.gif
Atsakyti
Anksciau visada nesiojau, dabar kokius 5 metelius nebe..
Atsakyti
taip, deviu, bet tai man tas laikrodis kaip apyranke- del grozio ax.gif nesioju, kad grazu...
Atsakyti
nešiodavau anksčiau, bet kai elentas paisbaigė taip iki šiol nesugebu pakeist blush2.gif
Atsakyti
Taip, kasdien dėviu laikrodį. Kažkaip jau nuo mažų dienų pripratau jį nešioti...
Atsakyti
vaikystėj neįpratau prie laikroduko tai ir dabar jo nenešioju. Kai reikia pažiūrėt kiek laiko išsitraukiu mobilų ax.gif
Atsakyti
man tiap pat pats geriausias laikrodis yra mobilus.. laikrodis kaip aprangos detale, prie mano dabartinio stiliaus kazin ar tiktu..
Atsakyti
seniau nenesiojau, bet va nesenai gavau lb faina laikrodi dovanu, tai butinai deviu, nes sauniai atrodo biggrin.gif
Atsakyti
jau seniai nenešioju.. bet gavusi dovanų gera laikrodį labai apsidžiaugčiau.. jį daugiau įsivaizduoju kaip aksesuarą, nes kiek valandų galima pažiūrėti ir mob. telefone.. smile.gif
Atsakyti
Kartais, del grozio... ax.gif turiu kelis, kuriuos derinu prie rubu, o i valandas juose retai paziuriu. ax.gif biggrin.gif Man tai aksesuaras. 4u.gif
Atsakyti
Vaikystėje, deja, nenešiojau laikrodukų, tai ir nepripratau rolleyes.gif Bet neseniai brolis padovanojo laaaaabai gražų laikrodį bigsmile.gif
Tikrai dažnai nešioju jį, bet kadangi esu pripratus kiek valandų pasižiūrėti telefone, tai ir užmirštu, kad laikrodis ant rankos hihihi.gif Todėl, kol įprasiu, daugiau tarnauja, kaip aksesuaras ax.gif flirt.gif
Atsakyti