Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu žvilgančių plaukų kaip reklamose rodo!

Flossy Lady, papasakokite daugiau ax.gif ... kaip vadinasi kirpykla, kuo vardu kirpėja? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramzetė @ 2013 11 08, 17:40)
Flossy Lady, papasakokite daugiau  ax.gif ... kaip vadinasi kirpykla, kuo vardu kirpėja?  bigsmile.gif

As siuo metu gyvenu UK, tai ten ir kerpuos.
Atsakyti
As pati blondine tai naudoju sviesa atspindinty aliejuka blondinems kuris suteikia blizgesio plaukams. Aisku Dar kokybiski sampunai bei kaukes kad puoseletu mano plaukus:)
Atsakyti
QUOTE(jii @ 2013 11 08, 23:32)
As pati blondine tai naudoju sviesa atspindinty aliejuka blondinems kuris suteikia blizgesio plaukams. Aisku Dar kokybiski sampunai bei kaukes kad puoseletu mano plaukus:)

O kokį čia aliejuką naudojat? g.gif
Atsakyti
Creattiva firmos Siero Light Shine aliejukas:) ikelciau foto nuoroda bet nzn ar galiiu:)
Atsakyti
Merginos, tema nelabai skaiciau visa. Pries savaite apsikirpau Simonoje ir iki siol nesuprantu kuo man galejo patepti plaukus kad sukuosena laikesi net 4 dienas ir nereikejo plaut plauku. Kiek zinau jie naudoja Nook produktus, bet kuo tiksliau buvau patepta nesidomejau. Ar yra tokios priemones po kuriu taip ilgai nereikia plaut galvos? 4u.gif Man cia atradimas, nes kartais ir kasdien ja plaunu, o cia 4 pilnos dienos ir lyg is kirpyklos isejusi buvau lotuliukas.gif
Atsakyti
Paklauskit kirpejos kokias priemones naudojo, manau tikrai pasakys:)
Atsakyti
Man plaukams blizgesio prideda sis plauku silkas smile.gif Silkas plaukams
Atsakyti
QUOTE(jii @ 2013 11 08, 21:32)
As pati blondine tai naudoju sviesa atspindinty aliejuka blondinems kuris suteikia blizgesio plaukams. Aisku Dar kokybiski sampunai bei kaukes kad puoseletu mano plaukus:)



sunkiausias dalykas yra atsirinkti tas kokybiskas priemones. nes grazi pakuote ir didele kaina nebutinai rodo kokybe kaip zinome. O isbandyt priemone uztrunka laiko, juk po vieno karto negali nusprest tinka ar ne.


Papildyta:
QUOTE(noraeleo @ 2012 06 27, 18:33)
as irgi uz kokosu alieju , aisku jis turi buti nerafinuotasm organiskas, salto spaudimo. ir laikyti kuo ilgiau ant plauku. rezultatas po kokosines kaukes -plauku blizgesys  ta toks thumb_yello.gif
bet minusas, kad tam reikia laiko, ir isliekamojo poveikio nelabai yra, tik nustoju darytis kaukes del laiko stokos ir vel dingsta blizgesys  unsure.gif
Papildyta:

thumbup.gif isbandyta, puikiai veikia.

tikrai puiki priemone, galima per nakti palikt plaukus susuktus ranksluostyje.

Papildyta:
o kas turi kokiu atsiliepimu apie mezoterapijos proceduras?
Atsakyti
QUOTE(asrugile223 @ 2013 11 17, 13:09)
sunkiausias dalykas yra atsirinkti tas kokybiskas priemones. nes grazi pakuote ir didele kaina nebutinai rodo kokybe kaip zinome. O isbandyt priemone uztrunka laiko, juk po  vieno karto negali nusprest tinka ar ne.
Papildyta:


Tikrai sunku atsirinkt, nes kas vienam tinka kitam gali nepatikt. As dziaugiuosi kad pagaliau atradau kas man patinka ir tinka:)
Atsakyti
Mano plaukams žvilgesio duoda plaukų dažymas su chna, net darbe bendradarbiai pastebi ir pasidomi ką pasidariau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kisulita: 25 lapkričio 2013 - 16:12
Sveikos, o gal kuri naudojot sias priemones? marrakesh KAHM?
http://www.allura.lt...pnas-236ml.html
http://www.allura.lt...rius-236ml.html
http://www.allura.lt...-kahm-60ml.html
aceit braziliski plaukai, tai isivaizduoju tiesus ir blizgantys.. as taip ieskau kazko labai glotninacio.. butu idomus atsiliepimai 4u.gif
Atsakyti