Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 31

QUOTE(Tina* @ 2008 08 20, 09:03)
Aha tiksliai taip, kaip manai ar tiktu jie ten? O, kad sterilu, tai sutinku, bet man patinka sterilumas, cia prie pat namo, tai nenoriu geliu darzeliu uzveist  ax.gif
Papildyta:
Dar karta pacituoju savo klausima. Siandien noreciau juos nusipirkti, tai laukiu jusu profiu nuomoniu  ax.gif
Rokoko susimasciusi del mano sprendimo, nepasake nei 'taip', nei 'ne'.


Ikisk tu tuos raugerskius. Tik ne po viena is sonu, o abu viena salia kito kadagiui is sono. Pagrupuociau taip sakant.
Atsakyti
QUOTE(troja3030 @ 2008 08 20, 09:52)
na mano ir tokia svajone  ax.gif bet kai pamatysi mano namo ir aplinkos nuotraukas (bandysiu ideti po pietu) tai suprasi kad buna ir baisiau. siai dienai dar nei namo apdailos nera, o paseta zole tik vidineje namo puseje o priekis tai zolem apauges...zoles siekia mano papus  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Zinai pas mus tai viskas labai letai einasi... Kiti sast ir susitvarko, o pas mus is leto. Reik islosti milijona

QUOTE(jolaxus @ 2008 08 20, 09:55)
o aš gi kalbu ne apie ožekšnį, o apie raugerškį.  štaiZapyškio medelyne geltonas iki 0,5 m teužaugantis Berberis thunbergii 'Tiny Gold'
na bet žinoma tau spręsti smile.gif

Supratau Jolaxus, as cia jau dabar tik apie spalvas isijauciau galvot ir neaiskiai parasiau 4u.gif

O stai kaip viska buvo uzgoze zuikiai, del to juos ir iskeliau, kadagio ne nematyt.
http://public.fotki....enamo/zuik.html
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2008 08 20, 09:59)
O stai kaip viska buvo uzgoze zuikiai, del to juos ir iskeliau, kadagio ne nematyt.
http://public.fotki....enamo/zuik.html

nu jo, matosi, kad "zukiams" patiko ta vieta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(smth1 @ 2008 08 20, 09:57)
Ikisk tu tuos raugerskius. Tik ne po viena is sonu, o abu viena salia kito kadagiui is sono. Pagrupuociau taip sakant.

O gal aplamai vieno uztektu, pvz. cia, kur tuscia desinej: http://public.fotki....0817171648.html

O salia virzio pagrupuot dar virzius kelis, stai cia:
http://public.fotki....0817171648.html

Blyn, is kiekvienos puses viskitas vaizdas, jau dabar tikrai isseko mano menki dizaineriski resursai blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(jolaxus @ 2008 08 20, 10:01)
nu jo, matosi, kad "zukiams" patiko ta vieta biggrin.gif

Perkeliau i pieva, eglynely. Su MB is misko zemes jiems parvezem, stengemes labai, kad tik jie, tokie dickiai, prigytu ir nesupyktu labai del perjkelimo. Dabar smulkus lapiukai apvyte, bet manau tai naturalu.

Tiesa pas mane gaure porazydo smile.gif bet teks ja vesumon tempt, nes nuo saules bordo spalva pamete.
[attachmentid=154612]
Atsakyti
[quote=Tina*,2008 08 20, 09:59]
Zinai pas mus tai viskas labai letai einasi... Kiti sast ir susitvarko, o pas mus is leto. Reik islosti milijona

pas mus ir labai letai viskas vyksta g.gif as kartais tiek jegau neturiu o kur dar namai, ten juk ne 2 kambariai o 4 ir dideli. siaip jau cia esanti Godute (nuotraukas buvo ikelusi savo) tai griebia jauti uz ragu kaip reikiant lotuliukas.gif ji viska greitai daro
Atsakyti

O stai kaip viska buvo uzgoze zuikiai, del to juos ir iskeliau, kadagio ne nematyt.
http://public.fotki....enamo/zuik.html
[/quote]


o man tai zuikiai graziau cia be tu visu kadagiu buvo.............gaivi spalva, sveiki augalai,....
tose nuotraukose kur jau naujoviskai, gal tuos akmenukus kaip nors pagrupuoti, kad toje vienoje eileje nebutu taip.........stinga jaukumo man sitam naujam kampe.
Atsakyti
QUOTE(labutis @ 2008 08 19, 17:27)
kaip reikia paruosti zeme, ta vieta kuria apiberiate ar tai akmenukais, ar medzio drozlem spalvotom, ta prasme ar dengiate koki nors celofana pries tai, ar paparastai ant zemes paskleidziate visa tai, ar piktzoles neauga jei nieko nedengiat  g.gif  buciau labai dekinga kad ir uz trumpa atsakyma  4u.gif
Beje kiek centimetru medzio drozliu mulco reiketu paskleisti?

Labutis, as, pries beriant akmenukus po spygliuociais, nuemiau velena ir paklojau juoda pleve (kad piktzoles neprasikaltu). Aisku, palikau apskritimus po augalais, kad galeciau tresti ir jie gautu lietaus.

QUOTE(Knifofija @ 2008 08 19, 22:34)
Obuolių puvinį ...

Dekui. Apsvietei tamsuole. Visi puvekai keliaus i siuksliadeze....

QUOTE(Knifofija @ 2008 08 19, 22:59)
O nesenai perskaičiau, kad nukritusius obuolius reikia būtinai surinkti vakare, mat japonų mokslininkai nustatė, kad vaisinių "kirmėliukų" labai geras vestibiulerinis aparatas ir jie pajaučia, kad obuolys nukrito ir naktį išropoja ir įlipa į obelį,kad įlįstų į naują auką.  Pažymėti kirmėliukai per sezoną suropojo iki 5 kartų į obelį, priklausomai nuo to kaip greit obelis atsikratė pažeisto vaisiaus.

Ir ko tik ta musu Knifofija nezino... lotuliukas.gif

QUOTE(troja3030 @ 2008 08 20, 09:48)
oi labai aciu  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif tikrai geras tinklalapis. mano vyras pats nori daryti sunui lauko zaislus, turim rastu ir t.t. jau dali pradejo, bet tiesiog dar truko dar ideju. na vakare apsidziaugs zmonos atradimais  lotuliukas.gif

Kazkur seniai seniai buvau idejus ir savo smeliadezes + namelio + laipyniu + supuokliu nuotrauka. Originalu, nes state musu a.a. senelis. Gal TB pasisems dar daugiau ideju. Jei nerasi, primink, idesiu darsyk.

Atsakyti
vuo.....apie obuoliukus, nors as juos ir renku ir i kompostine nededu isnesu i miska, bet sekmingai jie toliau puna ant medziu ir krenta "nuostabiais" puvekais..........nemanau, kad juos kazkur isvezus pageretu, nors aisku as ir nepurskiu piktybiskai niekuo...........tik genejimais retinu laja, kad turetu visos sakos saulutes spinduliu ir vejas prapustu......
Atsakyti
apzeldintoja diplomante, del akmenu sutinku, bet del lipanciu vienu ant kitu augalu niekaip schmoll.gif be to, zuikiai graziai atrodo tik kai zydi, o po zydejimo primeto ziauriai daug anksciu, ko liekanos vis dar matosi ... Tai tikrai nera fasadinis augalas, isitikinau savo kailiu.
Papildyta:
O kaip zibintai toje vietoje g.gif
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2008 08 19, 21:34)
todėl ir nerekomenduojama supuvusių vaisių ir daržovių mesti į kompostinę.
...
Perpuvusio komposto negalima dezinfekuoti jokiomis cheminėmis medžiagomis, nes tengyvena dirvožemio grybai.

Kaip tada suprasti šias rekomendacijas straipsnyje? Aišku čia ne apie šiuos puvinius kalbama.

Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2008 08 20, 10:08)
O gal aplamai vieno uztektu, pvz. cia, kur tuscia desinej: http://public.fotki....0817171648.html

O salia virzio pagrupuot dar virzius kelis, stai cia:
http://public.fotki....0817171648.html

Blyn, is kiekvienos puses viskitas vaizdas, jau dabar tikrai isseko mano menki dizaineriski resursai  blush2.gif
Papildyta:




Visu pirma, ar planavai kad ateity augalai kai uzaugs, liks mazai grunto matyti, ar kad liks tarpai tarp augalu?

Nes man atrodo, kad tas sliauziantis kadagys staciojo kadagio nepasieks. Ir jei ten mazulyti viena raugerskiuka ipaisysi, tai liks tarpai. ( na toks nenaturalus, kad per mazas dar vinam augakui, bet augaleliai kaip ir per toli lyginant su kitais.)

Apskritai, tokio kaip ir jaukumo truksta, bet reik islaukt manau dar kol pauges augaliukai, vaizdas keisis. Virziu aisku, kad reikia daugiau. Jei tik neisizeisi- visi ganetinai skirtingi augaleliai ir kol kas man truksta to, kas juos jungtu. Jei pasodinsi raugerskius- tai gal ir ruzavu virziu pasodint, kad butu atsikartojimas spalvos bent rudeni:)

As pries kelerius metus kai sodinau spygliuocius vis irgi burbejau, kad pas mane 'kaip prikakota', nejauku, bet dabar jau taip neatrodo.
Papildyta:
QUOTE(Tina* @ 2008 08 20, 10:32)
apzeldintoja diplomante, del akmenu sutinku, bet del lipanciu vienu ant kitu augalu niekaip  schmoll.gif be to, zuikiai graziai atrodo tik kai zydi, o po zydejimo primeto ziauriai daug anksciu, ko liekanos vis dar matosi ... Tai tikrai nera fasadinis augalas, isitikinau savo kailiu.
Papildyta:
O kaip zibintai toje vietoje  g.gif


Gal truputi palauk. As manau, kad jie paskutine grandis visame darbe. Kai galutinai pabaigsi su augaleliais (na bent jau atrodys, kad jau viskas smile.gif ) tada ir sustatyk.

P.S. ne i tema cia, bet kodel galvoji, kad ozeksniai isals? Jei tu kalbi apie Fortuno ozeksni, tai jis laikomas vienu atspariausiu viszaliu ozeksniu. 5-9 zona. O ir europinis o. 4-7 zona.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smth1: 20 rugpjūčio 2008 - 10:23
QUOTE(Mamce @ 2008 08 20, 07:18)
Kazkur seniai seniai buvau idejus ir savo smeliadezes + namelio + laipyniu + supuokliu nuotrauka. Originalu, nes state musu a.a. senelis. Gal TB pasisems dar daugiau ideju. Jei nerasi, primink, idesiu darsyk.


Mamce, buk gerute, idek dar syki 4u.gif
Atsakyti