Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 31

QUOTE(Tina* @ 2008 08 20, 14:24)
Mano rozynas irengtas palei tvora, kur paseta veja. Irgi nesiskundzia  thumbup.gif Aplink rozes aisku nurauta zolyte. Tarpuose roziu auga levandos.
Placiai as cia paaiskinau  lotuliukas.gif


foto prasom, foto.. irgi plevele uzdengtas? bet ka ten dengti, jei tarpai prisodinti..
Atsakyti
Veja ant pleveles neaugtu smile.gif
Papildyta:
Paieskosiu namie foto, galesit pakritikuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2008 08 20, 08:59)
O stai kaip viska buvo uzgoze zuikiai, del to juos ir iskeliau, kadagio ne nematyt.
http://public.fotki....enamo/zuik.html

QUOTE(Tina* @ 2008 08 20, 12:28)
Tai gal gera ideja 1 raugerskiukas ir virziuku dar pasodint  ax.gif Arba kelis raugerskiukus i grupe. O tu turi omeny, kad juos salia sodint (grupuojant)?

o man atrodo, kad pas tave geltonos spalvos (ryskumo) truksta... pati pagalvok ar ne graziai atrode geltonai zydintys zuikiai g.gif ..., bent jau is nuotr. (kad ir labai is arti), atrodo, kad geltona sp. prie aplinkos tiko, o raudoni raugerskiai gali visumoj atrodyti per tamsiai ir niuriai. Galu gale praeita velu rudeni lb idemiai augalus stebejau, ir tiksliai galiu pasakyti, kad geltoni (sviesus) augalai atrodo daug ryskiau ir graziau uz tamsialapius, pilkoj rudeniskoj aplinkoj. Sodink ne viena ir ne du (jei zemaugiai), nes augalus reikia sodinti grupemis.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2008 08 20, 12:28)


Ten ne mulcas, o keramzitas smulkus. Po juo tiesta juoda agroplevele. Nezinau ar todel, kad keramzitas sulaiko daugiau dregmes ir po plevele visalaik dregna zeme - augalai tiesiog kaifuoja tokiom salygom pasodinti. O zoles nedygsta. Jei uzsinesa kokia viena kita, tai pavirsiuj ir kabo vos viena silpna saknele isitvirtinus. Vargo tikrai nera, kad visi plotai tokie butu, tai teritorija vadintusi "tinginio dziaugsmas"  lotuliukas.gif



o kiek cm dejai to mulco - keramzito?
Atsakyti
merginos, gal zinote kiek kainuoja krokai LT?
Atsakyti
Štai kokia kalija pražydo mano darželyje-tik spalva ryškesnė nei nuotraukoje- tokia gražiai geltona

user posted image

o čia mano jurginų paradas (seniau kažko jie man visai nepatiko, bet kuo toliau tuo labiau aš juos įsimyliu ) wub.gif wub.gif wub.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
turiu beda - neturiu kur laikyti jurginu per ziema.. Bulves isstovi, o jurginam - chana.. niekaip nesugalvoju, kur cia man juos sukisus..
Atsakyti
Gal žinot koks čia medis- žydi dabar, aukštis apie 4 m.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2008 08 20, 21:13)
Štai kokia kalija pražydo mano darželyje-tik spalva ryškesnė nei nuotraukoje- tokia gražiai geltona

o čia mano jurginų paradas (seniau kažko jie man visai nepatiko, bet kuo toliau tuo labiau aš juos įsimyliu ) wub.gif  wub.gif  wub.gif


nagi gražuoliai žiedai thumbup.gif
man tai su daugeliu gėlių panaši situacija - iš naujo atrandu tai, ką anksčiau ignoruodavau, atseit negražu, pasenę, nemadingi ir pan...
Manau, kad pradėjau įsižiūrėti į kiekvieną gėlę individualiai, o anksčiau būdavo užmeti akį ir nesigilini nei kas ten per žiedas, nei kokia spalva, o dabar kiekviena detalė rūpi, vos ne kiekvieną žiedo vingį išstudijuoju ax.gif
joooo... amžius... diagnozė... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(rasiux- @ 2008 08 20, 22:28)
Gal žinot koks čia medis- žydi dabar, aukštis apie 4 m.
user posted image

ar tik ne robinija (Robinia hispida)
Atsakyti

Apturejau vaisinga dienele: 10 nauju skirtingu augaliuku is ermitazo [vnl] doh.gif , ir dar susnis dovanotu/ismainytu wub.gif .
Laukia galvosukiai, pokyciai, idejos.. rolleyes.gif
kaip ka kur.. g.gif

QUOTE(Knifofija @ 2008 08 19, 21:59)
Nežinau, bet pas mane tikrai labai mažai supuvusių obuolių,
japonų mokslininkai nustatė,  Pažymėti kirmėliukai per sezoną suropojo iki 5 kartų į obelį,

Knifofija, tu tikras lobis! 4u.gif

QUOTE(jot.ka @ 2008 08 20, 07:51)
cia mano pirmametes puseles smile.gif ,parsiveziau kankorezi  ir seklytes pasejau,

lotuliukas.gif patirties neturiu, bet zaviuosi kantrybe tavo 4u.gif

QUOTE(Tina* @ 2008 08 20, 08:03)
Aha tiksliai taip, kaip manai ar tiktu jie ten? O, kad sterilu, tai sutinku,
Rokoko susimasciusi del mano sprendimo, nepasake nei 'taip', nei 'ne'.

del skonio nesiginciju 4u.gif
tupdyk viena medeli [geltona raugeriski maziuka, gali ir raudona, jei arciau sirdies]], juk visi medeliai ten po viena.
Ir grupe virziuku. ju ivairiausiu buna. siand pirkau salotiniu pagrindu bordo-violet ziedeliais wub.gif
susipirk, padeliok vazonelius, tada ir bus aisku 4u.gif

QUOTE(Tina* @ 2008 08 20, 08:59)
O stai kaip viska buvo uzgoze zuikiai, del to juos ir iskeliau, kadagio ne nematyt.
http://public.fotki....enamo/zuik.html

na kas gi taip ziuri i augalus nuo zemes doh.gif
siaubas, per geles vos nama matau

QUOTE(Tina* @ 2008 08 20, 09:32)
O kaip zibintai toje vietoje

kokie nors sterilus lotuliukas.gif mirksiukas.gif

QUOTE(nosyte @ 2008 08 20, 18:29)
merginos, gal zinote kiek kainuoja krokai LT?

pamenu pirkau 25 svoguniukus uz kokia 6lt, ir kitos rusies 10svog. uz ta pati. Maximoj.
visaip buna.

QUOTE(rasiux- @ 2008 08 20, 20:13)
Štai kokia kalija pražydo mano darželyje-tik spalva ryškesnė nei nuotraukoje- tokia gražiai geltona
user posted image

o čia mano jurginų paradas (seniau kažko jie man visai nepatiko, bet kuo toliau tuo labiau aš juos įsimyliu )

ir lapai grazus, taskuoti.

jurginus ir as wub.gif
ypac kai siemet nuo birzelio jais dziaugiuos.

QUOTE(kice @ 2008 08 20, 20:39)
turiu beda - neturiu kur laikyti jurginu per ziema.. Bulves isstovi, o jurginam - chana.. niekaip nesugalvoju, kur cia man juos sukisus..

esu girdejusi, kad bulves su jurginais salia jokiu budu nelaikyt.
sia ziema rusy vienoje patalpoje per metra-du buvo bulviu maisas ir jurginai, kanai, begoniju gumbai. vienas jurginas sudziuvo/supuvo, zodziu kaput.
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2008 08 20, 21:12)
Apturejau vaisinga dienele: 10 nauju skirtingu augaliuku is ermitazo [vnl] doh.gif , ir dar susnis dovanotu/ismainytu  wub.gif .
Laukia galvosukiai, pokyciai,  idejos..  rolleyes.gif
kaip ka kur..  g.gif


tai jau nelaikyk paslaptyje, pasigirk grobiu bigsmile.gif
gal užmatei ermitaže ko nors įdomaus nupiginto?

Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2008 08 21, 00:12)
Apturejau vaisinga dienele: 10 nauju skirtingu augaliuku is ermitazo [vnl] doh.gif , ir dar susnis dovanotu/ismainytu  wub.gif .
Laukia galvosukiai, pokyciai,  idejos..  rolleyes.gif
kaip ka kur..  g.gif

drinks_cheers.gif ir man štai nesimiega, lietus naktį gerai atmerkė žemę, dėlioju mintyse kur čia viską reikės apgyvendinti, o jei dieną nelis tai reikės mintis keisti darbu smile.gif
Atsakyti