Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 31

user posted image
Turiu tokius vilkdalgius kurie siemet nezydejo, bet nezinau ar todel kad pavasari persodinau (gelbejau is pievos, kad nesuartu, nes vejai ruosem zeme) ar todel, kad per tankiai. Kadangi paskaiciau, kad dabar tinkamas laikas persodint, tai bandyciau, jei cia per tanku, jei ne tai palikciau ir kita vasara laukciau ziedu...
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2008 08 21, 14:07)
tikrai įspūdingas kelmas wub.gif ir forma ir spalva thumbup.gif
kuriuo metu ir kiek laiko jis žydi? gal visą vasarą? bigsmile.gif

Žydi nuo gegužės galo ikiliepos vidurio.
Papildyta:
[quote=apzeldintoja diplomante,2008 08 21, 14:26]
[quote=Knifofija,2008 08 21, 12:39]
Teks pas mane į svečius atvažiuoti. Man iš šalavijų šis pats įspūdingiausias.
user posted image
Papildyta:

kifofija, bigsmile.gif o kur tave surasti? ir kada galima aplankyti?.... ax.gif jau senai as jo ieskau, aisku ne tai kad tik ieskau, bet kai einu kur pro sali vis pasidairau, gal rasiu, nesisekdavo.........
[/quote]
Aš gyvenu Kuršėnuose, aplankyti galima bet kada, tik prieš tai reikia pranešti, kad būčiau namie. Nuo rugsėjo pasileisiu per muges, praktiškai būsiu visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose.
Atsakyti
Knifofija, o per kelis metus supūna piktžolių šaknys? Ar realu, kad per porą metų?
Atsakyti
Aš gyvenu Kuršėnuose, aplankyti galima bet kada, tik prieš tai reikia pranešti, kad būčiau namie. Nuo rugsėjo pasileisiu per muges, praktiškai būsiu visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose.
[/quote]

kazkas nerealaus, svaitgali kaip tik vaziuoju i gimines susiejima siauliu rajone, Kursenai nuo ten gal koki 15 km, tuo paciu aplankyciau dar viena kursioke, kuri kursenuose gyvena, ot juokciausi jei ta kursioke tai tu, ..........nors is ziniu bagazo nelabai panasu...........ar galeciau si savaitgali? tiksliai nezinau ar sekmadieni ar sestadieni, paskambinciau, jei imestum telefona i az..........
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2008 08 21, 13:39)
Teks  pas mane į svečius atvažiuoti. Man iš šalavijų šis pats įspūdingiausias.
user posted image

Is tolo turetu buti panasu i lavanda... wub.gif
Papildyta:
QUOTE(apzeldintoja diplomante @ 2008 08 21, 15:14)
kazkas nerealaus, svaitgali kaip tik vaziuoju i gimines susiejima siauliu rajone, Kursenai nuo ten gal koki 15 km, tuo paciu aplankyciau dar viena kursioke, kuri kursenuose gyvena, ot juokciausi jei ta kursioke tai tu, ..........nors is ziniu bagazo nelabai panasu...........ar galeciau si savaitgali? tiksliai nezinau ar sekmadieni ar sestadieni, paskambinciau, jei imestum telefona i az..........

Apzeldintoja diplomante, o tu is kur?.. biggrin.gif Parveztum cia mums daugiau tu salaviju, o tai tie Kursenai jau taip nepakeliui... ax.gif
Atsakyti
is Vilniaus
Atsakyti
O salavijas daugiametis?
Atsakyti
sitas taip.........ir jei as neapsirinku tai ir ziemoja neblogai
Atsakyti
Is tavo atsakymo supratau, kad ju buna ir vienmeciu. Kolkas as su jais dar nesusipazinus ax.gif
Atsakyti
man salavijai labai grazus, tas mums iprastas darzelinis tokiom raudonom zvakem, tas pas mus auginamas kaip vienmetis, bet zydi nuo vasaros pradzios(jei anksti pasiseji namie arba i siltnami) iki salnu pas mane zydejo..........ir mes jau kaip ir iprate su jais nesicackinti ir vadiname vienmeciais,,,,,,,o kitas labai fainas paprastasis ar vaistinis dar ji vadina salvia oficinalis, tas siek tiek panasus i vilnotaja notra pagal lapus, zydi violetiniai dazniausiai, bet kupstas ne del ziedu, o del lapu grazus, toks nu net negaliu nusakyti turbut puse metro ant puses rutulys, jei zeme patinka, ir vaistams tinka nuo kosulio ir dar ten nuo kazko....siais metais pasisejau toki, bet dar negrazus ir nupiepes, neissisakoje, nes per velai ispikiavau ir tai neturejau geros zemes po ranka i savo priesmeli sukisau........bet tikiuosi kitais metais jie jau bus normalesni.......dar ten tu salaviju yra kitokiu, nelabai uzkluvo uz akiu tai ir neprisimenu........
Papildyta:
salvia oficinalis - daugiametis
Atsakyti
QUOTE(apzeldintoja diplomante @ 2008 08 21, 16:36)
salvia oficinalis - daugiametis

Tai ji galima darze ir palikti ziemai? Nupjauti iki zemes? Palikti visa kruma? Dengti?...
As netycia ji pasisodinau savo prieskoniu darzelu ir tik veliau issiaiskinau, kad jis vaistas, o ne preskonis.... ax.gif Tiek to, grazus augaliukas isdabriniais lapais.... Bus ziemai nuo kosulio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2008 08 20, 22:28)
Gal žinot koks čia medis- žydi dabar, aukštis apie 4 m.
user posted image

4 m blink.gif bigsmile.gif , parodyk visą kaip atrodo, pas mane toks yra (dar jaunas), irgi tuoj žydės, reiks persodint, kai sulyginsim sklypą, tai norėčiau vietą tinkamą rast smile.gif
Atsakyti