Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip skaniai paruošti liežuvį

sveikutes, nu va parnerse vyras namo liezuvi (che che kysi gavo), o as net neisivaizduoju ka su juo daryti, padekit seimininkes helppppppp

aciu is karto biggrin.gif , tik nepaveskit nes man siandien reikia su juo kazka jau padaryti blink.gif
Atsakyti
Vilmuke, nevaidink kulinares smile.gif greit atgal pas mus!!! kokius cia liezuvius ruosi! su juo kalbet reikia!! --Resize_Images_Alt_Text-- uzdek virti ir varyk i chata, tada su majonezu valgykit biggrin.gif
Atsakyti
as pamarinuoju is vakaro. su chesnaku, druska, pipirais krapiuku. po to virti pora valandu. i vandeni dadedu druskos, lauro lapo, svoguno. tik isvirus reik nudirti oda laugh.gif nes kai atsala nebesilupa g.gif (svogunas nebutinas)
Atsakyti
Pas mane nuo vakar liezuvis jau marinuojasi, virsiu ryt smile.gif. Skanu ir su drebuciais pasidaryti, ir su majonezu.
Atsakyti
taip pat galima pasidaryti karsta paprasta patiekala. Isvirta liezuvi pakepinti su svoguneliais, galima grybuku ideti, ir pabaigoje grietines ar grietineles. Su keptom bulvem labai skanu!
Atsakyti
Tik isvyrus liezuvi,iskarto reikia kist i salta vandieni,tada lengviau nulupti oda.
Krenus su majonezu sumaisit galima taip pat skanu.
Atsakyti
As kazkada buvau susidurus su panasia problema, norejosi ne siaip sau virta liezuvi su majonezu paduot, ale kazka mandriau smile.gif Tai padaraiu va kaip:

liezuvis, troskintas pomidoru padaze

liezuvis
1/2 stiklines pomidoru padazo
1/2 stiklines grietines
sultinio kubelis
prieskoniu

Liezuvi verdam kaip paprastai (vandeny su prieskoniais). Isemus is vandens nulupam ir supjaustom gabaleliais (griezineliais). Is pomidoru padazo ir stiklines likusio nuoviro pagaminam padaza, sudedam liezuvio gabalelius ir troskinam ant nedideles ugnies puse valandos. Pabaigoje sudedam grietine. Skanaus wink.gif
Atsakyti
paaiskinkit man neismanelei bobai rolleyes.gif kaip reikia su liezuviu elgtis. ne su savo, tas tai moka ir ats elgtis... o su galviju. nu baisiai noriu, o nzn kaip ji ten apdoroti reikia. blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Nuplauk,pritrink prieskoniais (druska ,pipirais,lauro lapais,cesnakais ir vienzo viskuo ko turi),palikyk kokias dvi dienas,gali ilgiau,as marinuoju iki savaites.Po to i puoda ir verdi,kol bus minkstas,trauki is puodo ir karsta nulupi,jei atsals labai sunkiai lupsis.Atsaldai ir valgai,gali valgyti karsta.Skanaus. smile.gif
Atsakyti
Teisingai Ulaa parase, kad lupti reikia butinai karsta, taip lengviau smile.gif o valgyti ir majonezu ir su krienu padaziuku smile.gif
Atsakyti
Galima virti ir nemarinuota.Tada pavirus 5min,pakeisti vandeni,sudeti prieskonius ir virti.
Atsakyti
QUOTE (roma @ 2004 03 23, 17:36)
Galima virti ir nemarinuota.Tada pavirus 5min,pakeisti vandeni,sudeti prieskonius ir virti.

Zinoma galima,bet man asmeniskai jis tada buna preskas,ne tai jauciasi skonis... blink.gif
Atsakyti