Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip skaniai paruošti liežuvį

Laaabai skanu virtas liežuvis. Užsidedi majonezo ir lapnoji. thumbup.gif
Atsakyti
O as dariau liezuvio salotas
Pamarinavau liezuvi prieskoniuose,kita diena isviriau,po to nulupusi supjausciau siaudeliais,sudejau i salotine, idejau konservuotu zirneliu,(visa indeli),pakepinau svoguniuka,sudejau taippat,idejau majonezo,ismaisiau ir labai,labai skaniai suvalgem thumbup.gif
Atsakyti
APVIRK , NULUPK, SUPJAUSTYK GABALIUKAIS, TADA PAKEPINK SU PRIESKONIAIS, SVOGUNU, GRYBAIS , GRYBAI NEBUTINAI, TADA DAR I PUODA IR PATROSKINK, GALE IDEK GRIETINES, DAR TRUPUTI PATROSKINK IR SKANAUS, LABAI SKANU SU RYZIAIS IR SVIEZIOM SALOTOM. thumbup.gif
MANO CHEBRAI ANTRAM KARTUI NELIEKA.
Atsakyti
Aš irgi darau liežuvio salotas:
Išvirtą liežuvį supjaustyti kubeliais, žalią agurką supjaustyti kubeliais, svogūno galvą supjaustyti kubeliais(galima porą), daug krapų smulkintų pridėti, pipiriuko, druskytės ir viską užpilti majonezu. thumbup.gif Mmmmmmmmm kaip skanu wink.gif
Neturint liežuvio galima dėti minkštai virtą jautieną wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo molli: 02 gegužės 2004 - 14:00
O aš darau liežuvį baltame padaže smile.gif Pamarinuotą, išvirtą ir nuluptą liežuvį supjaustau, dedu į baltą padažą ir patroškinu apie 15 min. O padažas toks: Pakepintų miltų, vandens ir sultinio, kur virė liežuvis dar grietinėlės arba grietinės, galima papildomai prieskonių įmesti. Pakepintus miltus reikia atšaldyti, kad nepasidarytų gumulų. Vyras valgo su virtom bulvėm. Čia jam delikatesas cool.gif
Atsakyti
Siūlau tokias liežuvio salotas:

Liežuvis (supjaustome šiaudeliais)
Šviežias agurkas (griežinėliais)
Konservuoti kukurūzai
Konservuoti žirneliai
Makaronai (aišku, virti)
Mėlynas svogūnais (supjaustome plonyčiais griežinėliais)
Susmulkinti svogūnų laiškai (nebūtinai)

Viską sumaišome su majonezu, paskaniname juodaisiais pipirais, druska, turimais salotų prieskoniais ar žolelėmis. Niam niam thumbup.gif



Atsakyti
LIEŽUVIO SALOTOS SU POMIDORAIS
Liežuvis
žirneliai
pomidorai
majonezas
krienai
Labai greitai ir labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
[COLOR=red]Jetau... Nu ir priraset cia taip skaniai.... Sazines neturit! Numirsiu - kaip valgyt noriu!!!!!!![SIZE=14]
Atsakyti
Tai norit pasakyti, kad pas jus dar ir salotoms liezuvio uztenka blink.gif ? Siap pas manetai jis ir isvirti nespeja smile.gif

Gerai jei kelis verdi, bet jeigu tik viena, tai jis net neatsala blush2.gif
Atsakyti
Labai skanios salotos smile.gif
Liezuvis supjaustytas siaudeliais
agurkas sviezias
ridikeliai
daug krapu
viska uzpilti garstyciu+majonezo padazu
Atsakyti
Ar kalbat apie karvių liežuvius?
Aš buvau nusipirkusi, rodos, kiaulių liežuvių... Jie minkštesni, delno dydžio. Supjausčiau gabaliukais, ir patroškinau su bulvių, morkų gabalėliais, šparaginėmis pupelėmis, į pabaigą įdėjau grietinės. Vyras gyrė kaip niekad! O kitą dieną norėjau likusius liežuvius subaigti - vėl troškinau, tik jau vietoj daržovių pomidorų pripjausčiau. essen.gif essen.gif essen.gif Pagamintas liežuvis turi su niekuo nesulyginamą skonį!
Atsakyti
Šiaip jau gal vertingesni jaučio liežuviai (gal dėl to ir brangesni).O dar nepaminėtas receptas- virtas kubeliais supjaustytas liežuvis, kubeliais supjaustyti marinuoti agurkai ir majonezas.
Atsakyti