Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip skaniai paruošti liežuvį

QUOTE(molli @ 2004 05 02, 13:57)
Aš irgi darau liežuvio salotas:
Išvirtą liežuvį supjaustyti kubeliais, žalią agurką supjaustyti kubeliais, svogūno galvą supjaustyti kubeliais(galima porą), daug krapų smulkintų pridėti, pipiriuko, druskytės ir viską užpilti majonezu. thumbup.gif Mmmmmmmmm kaip skanu wink.gif
Neturint liežuvio galima dėti minkštai virtą jautieną wink.gif


Aš ir darau tokias pat salotas, tik visada dedu porą, o ne svogūną thumbup.gif
Atsakyti
help.gif pirmą katą nusipirkau (net du) liežuvius, pamarinavau, bet nežinau kiek laiko jį reikės virti g.gif , "kada bus minkštas" - ale man dar nevirtas jis minkštas.... tai kaip žinoti g.gif
Atsakyti
Neryte,jautienos liezuvi verdu apie pora val mirksiukas.gif

Man patinkancios salotos : kubeliais supjaustytas liezuvis , tarkuotos morkos pakepintos su daug svogunu , marinuoti agurkai , zirneliai , majonezas , krienu truputukas .
Va ir dabar liezuvis puode verda essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauriukas @ 2006 02 06, 20:43)
Neryte,jautienos liezuvi verdu apie pora val  mirksiukas.gif

Man patinkancios salotos : kubeliais supjaustytas liezuvis , tarkuotos morkos pakepintos su daug svogunu , marinuoti agurkai , zirneliai , majonezas , krienu truputukas .
Va ir dabar liezuvis puode verda  essen.gif


Ačiū, Lauriuk, 4u.gif , bet nesulaukusi atsakymo viriau pati dvi valandas biggrin.gif , gavosi thumbup.gif
Atsakyti
Jautienos liezuvis, troskintas raudonam vyne 4u.gif

Reikes:
Jautienos liezuvio
3 saukstu alyvu aliejaus
500ml sauso raudono vyno
saukstas miltu
3 saukstai brendzio
600ml jautienos sultinio
dziovintu ciobreliu
petrazoliu
maltu juoduju pipiru
druskos

Nuplauta lizuvi pavirt 10 min. Paskui trumpam imerkti i salta vandeni. Nulupam, nusausinam ir apkepinam giliam keptuve ikaitintame aliejuje.
Po to isimam liezuvi ir nuvarvinam alieju. I likusi inda su aliejum pamazu supilam miltus ir masydami kepam, kol parunda. Supilam brendi, vyna, sultini ir uzverdam. Tada vel idedam liezuvi. Suberiam ciobrelius ir petrazoles, pasudome ir pagardinam pipirais.
Is kepimo popieriaus keptuvo skersmens dydzio apskritima ir patepam ji aliejum.
Padazui uzvirus. liezuvi pridengiam popieriumi ir uzdengiame dangciu. Padidinam kaitra ir troskinam apie 3 val.
Liezuvi isimam o padaza perkosiame. Viska vel idedam i keptuva ir kepam 220 C karstumo orkaiteje 15 min.

Skanaus. 4u.gif

Tikrai darbo nedaug, tik valandeliu tai uztrunka ax.gif , tiesa brendio nedejau, o kai maciau kad skystis baige isgaruot, vis dapyliau sultinio. mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš jautienos liežuvį verdu greitpuodyje apie 45 min.
Atsakyti
Mmmmmm kaip čia skaniai prirašėt.. reiks ir man išbandyt vieną kitą receptuką ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Taigis nusipirkau ir aš liežuvio biggrin.gif tik nžn kokio gyvulio g.gif jie dydžiais skiriasi? Maniškiai mažoki tokie, marinuot be šansų - norim labai jau valgyt bigsmile.gif Verdu kolkas biggrin.gif
Atsakyti
Liežuvio salotoms majonezą maišau su pomidorų padažu 50/50
Atsakyti
Man patinka tokios salotos: liežuvis, marinuoti agurkėliai, marinuoti peivagrybiai, kas mėgsta poro ir viskas su majonezu thumbup.gif
Atsakyti
Maciau hiper rimi liezuvio salotas:

siaudeliais supjaustytas virtas liezuvis,
siaudeliais supjaustytas zalias agurkas,
marinuoti kukuruzai,
plonais griezineliais supjaustyti virti pievagrybiai,
pusziedziais supjaustytas poras.
viskas sumaisyta su majonezu. Beja matesi kazkokie ten pipiriukai pabarstyti, tai galima prieskoniuku pagal skoni.

Esu jas pirkusi, tikrai labai skanios. Tik kad brangios blink.gif Bet namuose daryti pats tas. Turiu saldikly isimetusi kiaules liezuvi viena, kai tik nusimatys sveciu, tai ir darysiu sias salotytes essen.gif
Atsakyti
QUOTE(MuzikALI @ 2008 04 09, 16:58)
Maciau hiper rimi liezuvio salotas:

siaudeliais supjaustytas virtas liezuvis,
siaudeliais supjaustytas zalias agurkas,
marinuoti kukuruzai,
plonais griezineliais supjaustyti virti pievagrybiai,
pusziedziais supjaustytas poras.
viskas sumaisyta su majonezu. Beja matesi kazkokie ten pipiriukai pabarstyti, tai galima prieskoniuku pagal skoni.

Esu jas pirkusi, tikrai labai skanios. Tik kad brangios  blink.gif Bet namuose daryti pats tas. Turiu saldikly isimetusi kiaules liezuvi viena, kai tik nusimatys sveciu, tai ir darysiu sias salotytes    essen.gif

labas vakaras_visoms virejelems:)
vyras irgi gavo kysio "liezuviu" kiaules, tai jau verdu ir paskaiciau JUsu temuke, jau gaminsiu salotas. Aciu visoms uz geras idejas:)
Atsakyti