Įkraunama...
Įkraunama...

MARY KAY kosmetika

QUOTE(Mertise @ 2008 10 22, 10:10)
dar pabandziau makijazo pagrinda(ploname tubelije)man nelabai patiko,jis skirtas sausai odai,tad maniau kad turetu buti riebesnes konsist.,mano oda misri,bet negalejau ta pagrinda uztepti,o jei pabandyciau riebiai odai,koks jis butu tada?na sudomino mane si kosmetika:)noreciau gauti koki nors kataloga ,kad issirinkti daugiau priemoniu,mano email maquaj@gmail.com  dekuj

Makiazo pagrinda reikia tepti iskart po kremo,jei bandei ant sausos odos tada tepasi tikrai sunkiai,o riebiai /misriai odai teptusi dar sunkiau.Siuliciau isbandyti makiazo pagrinda su SPF 20,jis lengviau tepasi mirksiukas.gif
O konsultante katalogo nedave is kurios pirkai kosmetika? g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Ar butu galima gaut kataloga ir suzinot apie salygas norint tapt konsultante Kaune?
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2008 10 22, 11:52)
Ar butu galima gaut kataloga ir suzinot apie salygas norint tapt konsultante Kaune?

thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, aš kol kas labai patenkinta kosmetika thumbup.gif
O makiažo pagrindas super, visą dieną išbūnu ir nei subėga, nei pleiskanoja, na neišsausėja oda. Aišku makiažo pagrindą tepu po to kai užtepu kremą, tai pasidengia labai lengvai ir reikia labai nedaug thumbup.gif

Beje pastebėjau, kad spuogeliai jei ir bando formuotis, tai rytą jų jau kaip ir nėra, na nekyla toliau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saigma @ 2008 10 22, 14:33)
Na, aš kol kas labai patenkinta kosmetika  thumbup.gif
O makiažo pagrindas super, visą dieną išbūnu ir nei subėga, nei pleiskanoja, na neišsausėja oda. Aišku makiažo pagrindą tepu po to kai užtepu kremą, tai pasidengia labai lengvai ir reikia labai nedaug thumbup.gif

Beje pastebėjau, kad spuogeliai jei ir bando formuotis, tai rytą jų jau kaip ir nėra, na nekyla toliau thumbup.gif

thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Labai smagu girdeti,gerus atsiliepimus mirksiukas.gif ir tai kad nenusivylei
Atsakyti
Sveikutes,
gal galetumet papasakoti kuo skiriasi Time Vise ir F2 kremai?Ar abu galima naudoti ziema einant i lauka,juk drekinancios priemones nerekomenduojamos ziemai? Man konsultante siulo,bet nieko dorai nepaaiskina g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Editule: 24 spalio 2008 - 11:30
QUOTE(Editule @ 2008 10 24, 12:17)
Sveikutes,
gal galetumet papasakoti kuo skiriasi Time Vise ir F2 kremai?Ar abu galima naudoti ziema einant i lauka,juk drekinancios priemones nerekomenduojamos ziemai? Man konsultante siulo,bet nieko dorai nepaaiskina  g.gif

blink.gif blink.gif nu geras,tai kreipkis i kita konsultante kuri zino ka siulo rolleyes.gif
TW ir F-2,abu drekinantis kremai,naudojami ir ryte ir vakare ir ziema ir vasara,tik nuo rudenio iki pavasario vidurio yra ivedamas i sistema papildomas kremas sausai/normaliai(intensyviai drekinantis kremas) arba riebiai/misriai odai(zeliukas be riebalu).Tik tiek kad TW sistema rekomenduojama nuo 26m.ir stangrina oda,tempia didziasias ir mazasias rauksleles ir neleidzia atsirasti naujoms,o visa 5-etape skiriama-daugiau jaunimui arba elergiskai odelei,ji svelnesne truputi nei TW bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Editule @ 2008 10 24, 13:17)
Sveikutes,
gal galetumet papasakoti kuo skiriasi Time Vise ir F2 kremai?Ar abu galima naudoti ziema einant i lauka,juk drekinancios priemones nerekomenduojamos ziemai? Man konsultante siulo,bet nieko dorai nepaaiskina  g.gif

dar ziurint ka rekomenduoja. pavyzdziui dvynukus galima derinti su f2, bet seip geriau tie papildomi drekikliai.jei oda sauseja galima nakciai naudoti meduti, bet tik jei nera alergijos biciu pikiui
Atsakyti
va cia as pasidzius vien mary kay, su kita kosmetika man toks efektas nesigaudavo
user posted image
Atsakyti
Parasyki tikslu makiazo spalvos nr ir lupu blizgio pav? bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 10 26, 20:51)
Parasyki tikslu makiazo spalvos nr ir lupu blizgio pav? bigsmile.gif  thumbup.gif

biggrin.gif mineraline pudra yvory2, seseliai tuti fruti is senosios kolekcijos, ilginantis ir tankinantis juodas tusas, piestukas neutral ir lupdazis swet nectar. viska galima uzsisakyt pas mane blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(miss devil @ 2008 10 26, 21:00)
biggrin.gif  mineraline pudra yvory2, seseliai tuti fruti is senosios kolekcijos, ilginantis ir tankinantis juodas tusas, piestukas neutral ir lupdazis swet nectar.

blush2.gif
Atsakyti