Įkraunama...
Įkraunama...

Antifosfolipidinis sindromas(AFS)

Sveikutės,
Tagis.. vakar pirmą kart buvau pas A. Po kai kurių jūsų pasisakymų buvau jau pasiruošus blogiausiam ir, kad galbūt mane išvarys, bet.. eilės nebuvo unsure.gif buvau vienintelė ir net kai išėjau iš kab. nieko nebuvo..
A. man pasirodė labai malonus gydytojas. Pasikalbėjom ir nusiuntė darytis tyrimukus, bet labai įdomius.. kažkokį BAKh.. kas tas yra?
Dar žiūrėjo ar nėra ant kojų sutrūkinėjusių kraujagyslių (yra), klausė ar nealpdavau (kai buvau maža apldavau dažnai) ir ar šeimoj nėra insultų, infarktų (yra). Vienu žodžiu jam kilo nemažai įtarimų.
Bet jei man jį ras..tą AFS, tai būsiu labai pikta ant savo daktarės.. Tiek beprasmiškai pinigų vėjais išmesta bus .. niekaip nesuprantu argi negalima padaryti visų įmanomų tyrimų ir tik paskui siūlyti stimuliacijas, IUI ir visa kita..

Atsakyti
QUOTE(Gintute @ 2008 09 18, 15:04)
Sveikutės,
Tagis.. vakar pirmą kart buvau pas A. Po kai kurių jūsų pasisakymų buvau jau pasiruošus blogiausiam ir, kad galbūt mane išvarys, bet.. eilės nebuvo  unsure.gif buvau vienintelė ir net kai išėjau iš kab. nieko nebuvo..
A. man pasirodė labai malonus gydytojas. Pasikalbėjom ir nusiuntė darytis tyrimukus, bet labai įdomius.. kažkokį BAKh.. kas tas yra?
Dar žiūrėjo ar nėra ant kojų sutrūkinėjusių kraujagyslių (yra), klausė ar nealpdavau (kai buvau maža apldavau dažnai) ir ar šeimoj nėra insultų, infarktų (yra). Vienu žodžiu jam kilo nemažai įtarimų.
Bet jei man jį ras..tą AFS, tai būsiu labai pikta ant savo daktarės.. Tiek beprasmiškai pinigų vėjais išmesta bus .. niekaip nesuprantu argi negalima padaryti visų įmanomų tyrimų ir tik paskui siūlyti stimuliacijas, IUI ir visa kita..

na nereikia taip liudeti, svarbu, kad but pasiektas tikslas. 4u.gif te baliona
Atsakyti
QUOTE(FedeSperanza @ 2008 09 18, 11:55)
jooo, paziurejau, pas Butkeviciene pirmasis laisvas laikas uzsiregistravimui - lapkricio 19 d  g.gif


O,tai dar labai greitai,po2menesiu lotuliukas.gif .Kai man reikejo-tai tik po3men.buvo doh.gif ,tai teko pinigelius moket.
QUOTE(Gintute @ 2008 09 18, 15:04)
Sveikutės,
Tagis.. vakar pirmą kart buvau pas A. Po kai kurių jūsų pasisakymų buvau jau pasiruošus blogiausiam ir, kad galbūt mane išvarys, bet.. eilės nebuvo  unsure.gif buvau vienintelė ir net kai išėjau iš kab. nieko nebuvo..
A. man pasirodė labai malonus gydytojas. Pasikalbėjom ir nusiuntė darytis tyrimukus, bet labai įdomius.. kažkokį BAKh.. kas tas yra?
Dar žiūrėjo ar nėra ant kojų sutrūkinėjusių kraujagyslių (yra), klausė ar nealpdavau (kai buvau maža apldavau dažnai) ir ar šeimoj nėra insultų, infarktų (yra). Vienu žodžiu jam kilo nemažai įtarimų.
Bet jei man jį ras..tą AFS, tai būsiu labai pikta ant savo daktarės.. Tiek beprasmiškai pinigų vėjais išmesta bus .. niekaip nesuprantu argi negalima padaryti visų įmanomų tyrimų ir tik paskui siūlyti stimuliacijas, IUI ir visa kita..

Tai smagu,kad uztaikei ant neuzimto zmogaus thumbup.gif

Aha,man irgi ziurejo sutrukinejusius kapiliarus.
Atsakyti
QUOTE(Gintute @ 2008 09 18, 15:04)
Sveikutės,
Tagis.. vakar pirmą kart buvau pas A. Po kai kurių jūsų pasisakymų buvau jau pasiruošus blogiausiam ir, kad galbūt mane išvarys, bet.. eilės nebuvo  unsure.gif buvau vienintelė ir net kai išėjau iš kab. nieko nebuvo..
A. man pasirodė labai malonus gydytojas. Pasikalbėjom ir nusiuntė darytis tyrimukus, bet labai įdomius.. kažkokį BAKh.. kas tas yra?
Dar žiūrėjo ar nėra ant kojų sutrūkinėjusių kraujagyslių (yra), klausė ar nealpdavau (kai buvau maža apldavau dažnai) ir ar šeimoj nėra insultų, infarktų (yra). Vienu žodžiu jam kilo nemažai įtarimų.
Bet jei man jį ras..tą AFS, tai būsiu labai pikta ant savo daktarės.. Tiek beprasmiškai pinigų vėjais išmesta bus .. niekaip nesuprantu argi negalima padaryti visų įmanomų tyrimų ir tik paskui siūlyti stimuliacijas, IUI ir visa kita..

Na tikrai pasisekė,kad nebuvo eilės ,laimės kūdikis mirksiukas.gif O dėl kapiliarų,alpimų ir kt. taip pat klausinėjo.Beje kas tas BAKh nežinau g.gif
Atsakyti
as stai ka pamasciau, o gal tas sindromas tik per nestuma ir pasireiskia, tai Vk ir nelabai galejo uztaikyti toki "zveri", ka? g.gif

tiesa as is gines, man liepe dar pabaigti aspirino kursa, taip kad einu uzkasti i kalsiu doze g.gif
Atsakyti
QUOTE(Karvute @ 2008 09 18, 18:59)
as stai ka pamasciau, o gal tas sindromas tik per nestuma ir pasireiskia, tai Vk ir nelabai galejo uztaikyti toki "zveri", ka?  g.gif

tiesa as is gines, man liepe dar pabaigti aspirino kursa, taip kad einu uzkasti i kalsiu doze g.gif


niu is internetines literaturos, kaip suprantu kai kuriom tik del persileidimu gali itart ji, bet siaip jau serga ir nenescios, todel ir siuntineja mus ir pas kardiologus, ir pas hematologus....
paprastai kaip suprantu jis reiskia padidejusia trombozes ir susijusiu ligu rizika.
Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2008 09 17, 12:04)
Aisku,gali eit pas abu ginius,arba tiesiog paprasyk,kad R.parasytu gydymo schema ir vsio.
O ji tokia:aspirinas iki pastojimo ir iki 36  nestuke.gif sav.,leidziami vaistukai(fraxiparine ar clexane)nuo 6 nestuke.gif sav.(kai pamato plakancia sirdute)iki pat gimdymo ir kazkiek dienu po jo.
11-14sav.genetinis tyr.
32sav.doplerometrijsa.


Man doplerometrijos nedarė. O genetinis tyrimas skiriamas ne dėl AFS, o dėl buvusių persileidimų, kadangi priežastis rasta ,tai kaip tik sergant AFS mažesnė tikimybė kažkokiems apsigimimams, negu tais atvejais, kai įvykusiems persileidimams nerasta priežastis.
Atsakyti
QUOTE(Artemidė @ 2008 09 18, 22:44)
Man doplerometrijos nedarė. O genetinis tyrimas skiriamas ne dėl AFS, o dėl buvusių persileidimų, kadangi priežastis rasta ,tai kaip tik sergant AFS mažesnė tikimybė kažkokiems apsigimimams, negu tais atvejais, kai įvykusiems persileidimams nerasta priežastis.

O man sake,kad del aspirino ir leidziamu vaistuku,na sako jie nekenksmingi,bet vistiek genetiniam tyrimui siuncia.Ai,nesuprasi,gal kaipkuris gydytojas linkes manyti,ir sakyti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintute @ 2008 09 18, 14:04)
Sveikutės,
Tagis.. vakar pirmą kart buvau pas A. Po kai kurių jūsų pasisakymų buvau jau pasiruošus blogiausiam ir, kad galbūt mane išvarys, bet.. eilės nebuvo  unsure.gif buvau vienintelė ir net kai išėjau iš kab. nieko nebuvo..
A. man pasirodė labai malonus gydytojas. Pasikalbėjom ir nusiuntė darytis tyrimukus, bet labai įdomius.. kažkokį BAKh.. kas tas yra?
Dar žiūrėjo ar nėra ant kojų sutrūkinėjusių kraujagyslių (yra), klausė ar nealpdavau (kai buvau maža apldavau dažnai) ir ar šeimoj nėra insultų, infarktų (yra). Vienu žodžiu jam kilo nemažai įtarimų.
Bet jei man jį ras..tą AFS, tai būsiu labai pikta ant savo daktarės.. Tiek beprasmiškai pinigų vėjais išmesta bus .. niekaip nesuprantu argi negalima padaryti visų įmanomų tyrimų ir tik paskui siūlyti stimuliacijas, IUI ir visa kita..


Sveikos merginos,

as taip pat 17 d buvau tam tyrimui pas Abraiti..keistas jis man kazkodel pasirode, bet tyrima skyre ir sake atsakymas bus tik po 1.5 men! doh.gif kada tau sake kad jis bus?

Matau, kad pas tave vaikelis yra? ar tu negali antro susilaukti? atsiprasau, jei tai per daug asmeniska wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotta* @ 2008 09 20, 18:46)
Sveikos merginos,

as taip pat 17 d buvau tam tyrimui pas Abraiti..keistas jis man kazkodel pasirode, bet tyrima skyre ir sake atsakymas bus tik po 1.5 men! doh.gif kada tau sake kad jis bus?

Matau, kad pas tave vaikelis yra? ar tu negali antro susilaukti? atsiprasau, jei tai per daug asmeniska wub.gif

Sveika prisijungusi 4u.gif
Nors ir ne manęs klausi blush2.gif ,kai dariausi pas A. tyrimukus taip pat labai ilgai teko laukti doh.gif .Beje pas mus tikrai nemažai mergaičių jau turinčių po vieną vaikutį,deja pasirodo,norint sulaukti antrojo,buvo atrastas tas AFS,gerai,kad yra vaistukai,kurių pagalba galima susilaukti sveikų,nuostabių vaikučių wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sauda @ 2008 09 20, 18:55)
Sveika prisijungusi  4u.gif
Nors ir ne manęs klausi  blush2.gif ,kai dariausi pas A. tyrimukus taip pat labai ilgai teko laukti  doh.gif .Beje pas mus tikrai nemažai mergaičių jau turinčių po vieną vaikutį,deja pasirodo,norint sulaukti antrojo,buvo atrastas tas AFS,gerai,kad yra vaistukai,kurių pagalba galima susilaukti sveikų,nuostabių vaikučių  wub.gif



As darausi si tyrima is nevilties..daugelis gyd sako, kad negaliu tureti sio sindromo, taciau jei jau taip - noriu atmesti sia priezasti is galimu saraso..
Kai paskiaciau daugeliui is mergiaciu ivykdavo gana ankstyvi persileidimai..as netekau savo pirmagimes 39 sav, o trecio vaikelio 33 sav verysad.gif priezastys liko neaiskios schmoll.gif O vidurinele auginu...
Uztat man ir kilo klausimas, kaip cia taip gali buti, ir ar imanomas tokiu atveju toks sindromas, kai viena vaikeli jau turi...
Atsakyti
QUOTE(Lotta* @ 2008 09 20, 20:15)
As darausi si tyrima is nevilties..daugelis gyd sako, kad negaliu tureti sio sindromo, taciau jei jau taip - noriu atmesti sia priezasti is galimu saraso..
Kai paskiaciau daugeliui is mergiaciu ivykdavo gana ankstyvi persileidimai..as netekau savo pirmagimes 39 sav, o trecio vaikelio 33 sav verysad.gif priezastys liko neaiskios schmoll.gif  O vidurinele auginu...
Uztat man ir kilo klausimas, kaip cia taip gali buti, ir ar imanomas tokiu atveju toks sindromas, kai viena vaikeli jau turi...

Labai užjaučiu console.gif Man atrodo pas mus visos mergaitės savo stebukliukus prarado pirmame nėštumo trimestre,na nebent dar antro trimestro pradžioje,o čia ...baisu..stipri tu moteris...be žodžių ...
Atsakyti