Įkraunama...
Įkraunama...

Antifosfolipidinis sindromas(AFS)

QUOTE(Lotta* @ 2008 09 20, 20:15)
As darausi si tyrima is nevilties..daugelis gyd sako, kad negaliu tureti sio sindromo, taciau jei jau taip - noriu atmesti sia priezasti is galimu saraso..
Kai paskiaciau daugeliui is mergiaciu ivykdavo gana ankstyvi persileidimai..as netekau savo pirmagimes 39 sav, o trecio vaikelio 33 sav verysad.gif priezastys liko neaiskios schmoll.gif  O vidurinele auginu...
Uztat man ir kilo klausimas, kaip cia taip gali buti, ir ar imanomas tokiu atveju toks sindromas, kai viena vaikeli jau turi...

verysad.gif viespate...
net neturiu ka rasyti. verysad.gif bandyk su aspirinu. nepriklausomai nuo tyrimu. ir TIKEK kad viskas bus gerai. kartais tik nuo musu nusiteikimo viskas ir priklauso. o gal reikia CZ daryti 32 sav ir augintis inkubatoriuje, nes tokiam velyvam laikotarpy vaikai isgyvena, ir ypac skaudu jo netekti kai viskas ranka pasiekiama.
Dieve mano, kaip as tave uzjauciu... verysad.gif
kaip tau suteikti stiprybes? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotta* @ 2008 09 20, 20:15)
As darausi si tyrima is nevilties..daugelis gyd sako, kad negaliu tureti sio sindromo, taciau jei jau taip - noriu atmesti sia priezasti is galimu saraso..
Kai paskiaciau daugeliui is mergiaciu ivykdavo gana ankstyvi persileidimai..as netekau savo pirmagimes 39 sav, o trecio vaikelio 33 sav verysad.gif priezastys liko neaiskios schmoll.gif  O vidurinele auginu...
Uztat man ir kilo klausimas, kaip cia taip gali buti, ir ar imanomas tokiu atveju toks sindromas, kai viena vaikeli jau turi...

console.gif Kaip baisu.Man buvo3nesivystantys,pirmas nutruko beveik 9sav.,kiti 5-6sav.Su pirmagimiu jokiu problemu nebuvo,nezinojau apie AFS.

Ka gali zinot,gal tikrai ir tu turi ta AFS .Baisu,kad nerado vaikeliu mirciu priezasciu.Atrodo,kad tokiems dideliems jau turetu rast. verysad.gif

Laikykis!Stiprybes tau!Bandyk jau po menesio paskambint A.,gal jau bus tyr.rezultatai.Ir parasyk ar rado AFS.Sekmes tau! 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Visoms aciu uz palinkejimus. Butinai pranesiu, kokie tyrimu rezultatai. Beje, A uzsimine, jog gal reiktu pavartoti aspirina nepriklausomai, kokie butu tyrimu atsakymai. Taciau reiks labai paskaityti apie galima zala sio vaisto. Aplamai man jis kazkoks keistas ir nepasijutau profesionaliai pakonsultuota..na, kai bus atsakymai eisiu su klausimu sarasu smile.gif
Man taip pat nesuvokiama ir sunku nezinoti priezasties..Dar uzsirasiau i Vln Genetikos centra seimos konsultacijai..ieskosiu priezasciu...gal kuri is mergiaciu buvo konsultuota?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lotta*: 21 rugsėjo 2008 - 15:11
QUOTE(Lotta* @ 2008 09 21, 16:08)
Sveikos merginos 4u.gif
Visoms aciu uz palinkejimus. Butinai pranesiu, kokie tyrimu rezultatai. Beje, A uzsimine, jog gal reiktu pavartoti aspirina nepriklausomai, kokie butu tyrimu atsakymai. Taciau reiks labai paskaityti apie galima zala sio vaisto. Aplamai man jis kazkoks keistas ir nepasijutau profesionaliai pakonsultuota..na, kai bus atsakymai eisiu su klausimu sarasu smile.gif
Man taip pat nesuvokiama ir sunku nezinoti priezasties..Dar uzsirasiau i Vln Genetikos centra seimos konsultacijai..ieskosiu priezasciu...gal kuri is mergiaciu buvo konsultuota?

Sveikute 4u.gif
Na pas genetikus buvau,viskas gerai ,o aspiriną aš taip pat tik pridavusi kraujuką pradėjau naudoti,beje be A. nesenai dar konsultavausi su hematologu,tai dar paskyrė kažkokių tyr.,kurių nedarė Kaune g.gif
Atsakyti
Sveikutes, norejau paklausti ar daret tyrimus pas endokrinologus? Nes man butinai liepe issityrti skydliauke, pasak ju ji gali tuteti itakos AFS. Nesuprantu musu daktaru tik po kruvos nesivystanciu issiprasai tyrimu ir pradeda atsakingiau ziureti
Atsakyti
QUOTE(imarta @ 2008 09 21, 20:33)
Sveikutes, norejau paklausti ar daret tyrimus pas endokrinologus? Nes man butinai liepe issityrti skydliauke, pasak ju ji gali tuteti itakos AFS. Nesuprantu musu daktaru tik po kruvos nesivystanciu issiprasai tyrimu ir pradeda atsakingiau ziureti

Dariausi net keleta sykiu,viskas gerai.
Atsakyti
QUOTE(Lotta* @ 2008 09 21, 16:08)
Sveikos merginos 4u.gif
Visoms aciu uz palinkejimus. Butinai pranesiu, kokie tyrimu rezultatai. Beje, A uzsimine, jog gal reiktu pavartoti aspirina nepriklausomai, kokie butu tyrimu atsakymai. Taciau reiks labai paskaityti apie galima zala sio vaisto. Aplamai man jis kazkoks keistas ir nepasijutau profesionaliai pakonsultuota..na, kai bus atsakymai eisiu su klausimu sarasu smile.gif
Man taip pat nesuvokiama ir sunku nezinoti priezasties..Dar uzsirasiau i Vln Genetikos centra seimos konsultacijai..ieskosiu priezasciu...gal kuri is mergiaciu buvo konsultuota?

zala tokia, kad ant tuscios pavartojus, gali skrandi sudirginti. reikia po geru peitu ar pusryciu, kad skrandis butu netuscias.
na nebent steberi kresejimo rodyklius, ebt nera butina. mano tetis jau eile metu vartoja aspirina po infarkto. tikrina krauja 1 karta per metus. viskas.
pas genetikus iriausi, viskas gerai buvo.

QUOTE(imarta @ 2008 09 21, 20:33)
Sveikutes, norejau paklausti ar daret tyrimus pas endokrinologus? Nes man butinai liepe issityrti skydliauke, pasak ju ji gali tuteti itakos AFS. Nesuprantu musu daktaru tik po kruvos nesivystanciu issiprasai tyrimu ir pradeda atsakingiau ziureti

dariausi Geromedoje, naugarduko g. tyrimus, jie geri, tai jokio endokrinologo nelankiau.
Atsakyti
QUOTE(Karvute @ 2008 09 21, 19:43)
zala tokia, kad ant tuscios pavartojus, gali skrandi sudirginti. reikia po geru peitu ar pusryciu, kad skrandis butu netuscias.
na nebent steberi kresejimo rodyklius, ebt nera butina. mano tetis jau eile metu vartoja aspirina po infarkto. tikrina krauja 1 karta per metus. viskas.




O zala busimam vaikeliui? g.gif Juk nestumo metu nerekomenduojama gerti jokiu vaistu. O cia kasdien reiktu kaip suprantu?
Atsakyti
QUOTE(Lotta* @ 2008 09 21, 21:30)
O zala busimam vaikeliui? g.gif Juk nestumo  metu nerekomenduojama gerti jokiu vaistu. O cia kasdien reiktu kaip suprantu?

Na taip,man irgi kaikurie gydytojai sake,kad aspirinas gali paveikt vaikeli,bet tai labai jau maza tikimybe,uztat visos tikimis geriausio.Juk yra moteru,kurios visa nestuma turi visokius baisius vaistus gerti,ir viskas buna gerai.Skaiciau zurnale apie nestuke.gif ,kuri sirgo kruties veziu,ir jai buvo skirta chemoterapija,ir vistiek vaikelis gime sveikas.Taip,kad mes visos tikimes geriausio.Kas belieka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotta* @ 2008 09 21, 21:30)
O zala busimam vaikeliui? g.gif Juk nestumo  metu nerekomenduojama gerti jokiu vaistu. O cia kasdien reiktu kaip suprantu?

tai yra sisteminis mamos susirgimas, visi vaistai lieka, ar tai butu sirdele, ar spaudimas, inkstai ir pan. tuolab kad nezinia ar per placenta pereina. visada apskaiciuojama ar nauda yra didesne uz zala. musu merginu kniekas neabejoja, kad nauda didesne, nes visos turesime po lialiuka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Karvute @ 2008 09 22, 09:27)
tai yra sisteminis mamos susirgimas, visi vaistai lieka, ar tai butu sirdele, ar spaudimas, inkstai ir pan. tuolab kad nezinia ar per placenta pereina. visada apskaiciuojama ar nauda yra didesne uz zala. musu merginu kniekas neabejoja, kad nauda didesne, nes visos turesime po lialiuka wub.gif



Aciu visoms uz atsakymus. Ir suprantu, kad visos tikimes geriausio. As taip pat visada tikiuosi geriausio... tik pasidariau labai nepatikli ir atsargi..nors kazi ar ka tai keicia verysad.gif
O mergaites, kurios vaziavote genetiniams seimos tyrimams, ar vezetes vaikucius, jei turit? ar tik jus ir vyras?

Ir dar gal turite kuri sio sindromo aprasa? kas tai per sindromas? as tik zinau, kad tai susije su kraujo kresumu.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotta* @ 2008 09 22, 10:46)
Aciu visoms uz atsakymus. Ir suprantu, kad visos tikimes geriausio. As taip pat visada tikiuosi geriausio... tik pasidariau labai nepatikli ir atsargi..nors kazi ar ka tai keicia verysad.gif
O mergaites, kurios vaziavote genetiniams seimos tyrimams, ar vezetes vaikucius, jei turit? ar tik jus ir vyras?

Ir dar gal turite kuri sio sindromo aprasa? kas tai per sindromas? as tik zinau, kad tai susije su kraujo kresumu.. blush2.gif

Laba 4u.gif
Pas genetikus vykom su vyru,turėjau keturis nesivystančius,tikiuosi,kad ir man kada nors pasiseks ir turėsiu nuostabų kūdikėlį wub.gif
AFS tai lipnaus kraujo sindromas,užeik pas AFS neštukes,ten mūsų Rolytė pirmame puslapiuke įdėjo labai gerų straipsniukų apie AFS 4u.gif
Atsakyti