Įkraunama...
Įkraunama...

Antifosfolipidinis sindromas(AFS)

QUOTE(sauda @ 2008 09 22, 10:22)
Laba  4u.gif
Pas genetikus vykom su vyru,turėjau keturis nesivystančius,tikiuosi,kad ir man kada nors pasiseks ir turėsiu nuostabų kūdikėlį  wub.gif
AFS tai lipnaus kraujo sindromas,užeik pas AFS neštukes,ten mūsų Rolytė pirmame puslapiuke įdėjo labai gerų straipsniukų apie AFS  4u.gif



Aciu uz nuorodas. Butinai nueisiu. Nors ne nezinau ar man sis sindromas, taciau, bandau susizinoti apie ji pries einant atsakymu pas A.
Atsakyti
QUOTE(Lotta* @ 2008 09 22, 11:36)
Aciu uz nuorodas. Butinai nueisiu. Nors ne nezinau ar man sis sindromas, taciau, bandau susizinoti apie ji pries einant atsakymu pas A.

Žinai,kol reikia laukti atsakymų,geriausia susirinkti normalią info,nes tikrai geriau žinoti apie ką eina kalba ,bet jeigu tau pasitvirtins AFS,tai net nežinau,man atrodo visur akcentuojama,kad AFS gali sutrikdyti vaisiaus vystymąsi nėtumo pradžioje,bet gal būna išimčių,tiesiog,kai žinosi atsakymus,būk gerutė,pranešk,nes šioje temelėje tai labai aktualu .Tiesiog būtų žiauroka,jei dėl AFS nėštumo pabaigoje galima prarasti vaikučius verysad.gif ,o juk tereikia vaistukus naudoti ....
Atsakyti
QUOTE(sauda @ 2008 09 22, 10:52)
Žinai,kol reikia laukti atsakymų,geriausia susirinkti normalią info,nes tikrai geriau žinoti apie ką eina kalba ,bet jeigu tau pasitvirtins AFS,tai net nežinau,man atrodo visur akcentuojama,kad AFS gali sutrikdyti vaisiaus vystymąsi nėtumo pradžioje,bet gal būna išimčių,tiesiog,kai žinosi atsakymus,būk gerutė,pranešk,nes šioje temelėje tai labai aktualu .Tiesiog būtų žiauroka,jei dėl AFS nėštumo pabaigoje galima prarasti vaikučius  verysad.gif ,o juk tereikia vaistukus naudoti ....



Butinai pasakysiu! uztat, kad daugelis gyd sako neimanomas man sis sindromas..Taciau A uzsimine, kad yra kazkokiu retu formu, nuo kuriu tyrimu nedaro..
Atsakyti
QUOTE(Lotta* @ 2008 09 22, 12:00)
Butinai pasakysiu! uztat, kad daugelis gyd sako neimanomas man sis sindromas..Taciau A uzsimine, kad yra kazkokiu retu formu, nuo kuriu tyrimu nedaro..

Na visiskai galima susimaisyti,tai jeigu tyrimu nedaro,o tie kuriuos padarys bus neigiami,tai kaip suprasti,tikrai tas AFS kazkokia mistika darosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(sauda @ 2008 09 22, 11:22)
Laba  4u.gif
Pas genetikus vykom su vyru,turėjau keturis nesivystančius,tikiuosi,kad ir man kada nors pasiseks ir turėsiu nuostabų kūdikėlį  wub.gif
AFS tai lipnaus kraujo sindromas,užeik pas AFS neštukes,ten mūsų Rolytė pirmame puslapiuke įdėjo labai gerų straipsniukų apie AFS  4u.gif

Imesiu nuoroda,kad nereiktu ieskoti:
http://www.supermama...howtopic=354485
Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2008 09 22, 12:25)
Imesiu nuoroda,kad nereiktu ieskoti:
http://www.supermama...howtopic=354485



aciu zu nuorodyte! 4u.gif

papasakosiu, kaip man sekesi pas R -
kalba buvo trumpa - paziurejo i tyrimu rezultatus, ir pasake - tai aspirina reikia gerti pora menesiu ar daugiau, o po to leistis vaistus nuo to laiko, kai pamatys plakancia sirdute.
kaip supratau, mano nuokrypis nera pernelyg didelis, bet dave APCR ir LA1/2 tyrimus pasidaryt; tai juos pasirodo greiciau padaro nei pirmuosius, jau siandien bus atsakymai.
ir dar sake kadangi jau ne vienas persileidimas, tai didesne doze folio rugsties...

gera naujiena, kad jokiu puses metu neliepe laukti, kaip tik 1-2 menesius pagerus aspirina darbuotis.... ir siaip sako "darbuokites" lotuliukas.gif, nes kas garantuoja, kad is karto pastosit.

seimos gydytoja sako gal ir vilklige gb, tai pasiunte pas reumatologa pasitikrinti g.gif velnias zino, man berimu nebuna, bet sanarius be priezasties tai visa laika skauda... dar sake be R dar Kravčenko (????) užsiima AFS Vilniuje. Tai net nežinau, ar čia bandyt dar pas jį, ar pas A važiuoti, ar pasitenkinti R. Nors man asmeniniai laukai su R atrodo nesutaps.... nebežinau jau ką daryt doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(FedeSperanza @ 2008 09 23, 10:13)
aciu zu nuorodyte!  4u.gif

papasakosiu, kaip man sekesi pas R -
kalba buvo trumpa - paziurejo i tyrimu rezultatus, ir pasake - tai aspirina reikia gerti pora menesiu ar daugiau, o po to leistis vaistus nuo to laiko, kai pamatys plakancia sirdute.
kaip supratau, mano nuokrypis nera pernelyg didelis, bet dave APCR ir LA1/2 tyrimus pasidaryt; tai juos pasirodo greiciau padaro nei pirmuosius, jau siandien bus atsakymai.
ir dar sake kadangi jau ne vienas persileidimas, tai didesne doze folio rugsties...

gera naujiena, kad jokiu puses metu neliepe laukti, kaip tik 1-2 menesius pagerus aspirina darbuotis.... ir siaip sako "darbuokites" lotuliukas.gif, nes kas garantuoja, kad is karto pastosit. 

seimos gydytoja sako gal ir vilklige gb, tai pasiunte pas reumatologa pasitikrinti g.gif  velnias zino, man berimu nebuna, bet sanarius be priezasties tai visa laika skauda... dar sake be R dar Kravčenko (????) užsiima AFS Vilniuje. Tai net nežinau, ar čia bandyt dar pas jį, ar pas A važiuoti, ar pasitenkinti R. Nors man asmeniniai laukai su R atrodo nesutaps.... nebežinau jau ką daryt  doh.gif  doh.gif

Tai pabandyk pas Kravcenko mirksiukas.gif jei manai,kad su R.biolaukai nesutaps. mirksiukas.gif .Ir mums parasyk mirksiukas.gif Arba lankykis pas paprasta giniu,juk gydymas jau aiskus.
Sekmes tau! 4u.gif

Man sanarius irgi paskauda,ir nugara.Buvau pas reumatologe Santariskese,bet ji nieko naujo nepasake.
Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2008 09 23, 12:01)
Tai pabandyk pas Kravcenko  mirksiukas.gif jei manai,kad su R.biolaukai nesutaps. mirksiukas.gif .Ir mums parasyk  mirksiukas.gif Arba lankykis pas paprasta giniu,juk gydymas jau aiskus.
Sekmes tau! 4u.gif

Man sanarius irgi paskauda,ir nugara.Buvau pas reumatologe Santariskese,bet ji nieko naujo nepasake.


o as tikejausi gal reumatologe pasakys, pas koki giniu varyt.... sad.gif nes is tikro ir toliau noriu pas ta pacia gine kaip ir anksciau lankytis, ji tikrai gera, bet kad nieko nenutuokia apie AFS tai tikrai...

minejai kad tik pradzioj lankeisi pas R, o paskui poliklininkoj. o kaip su vaistukais - kas tau israso, ar doze paziuri dabar? kaip zinot, ar reikia kokiu papildomu genetiniu ar kitokiu tyr ar ne....

ir siaip labai aciu tau kad vis dar uzskuki, ir padedi dar zalioms AFSiukems... 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FedeSperanza @ 2008 09 23, 12:38)
o as tikejausi gal reumatologe pasakys, pas koki giniu varyt.... sad.gif nes is tikro ir toliau noriu pas ta pacia gine kaip ir anksciau lankytis, ji tikrai gera, bet kad nieko nenutuokia apie AFS tai tikrai...

minejai kad tik pradzioj lankeisi pas R, o paskui poliklininkoj. o kaip su vaistukais - kas tau israso, ar doze paziuri dabar? kaip zinot, ar reikia kokiu papildomu genetiniu ar kitokiu tyr ar ne....

ir siaip labai aciu tau kad vis dar uzskuki, ir padedi dar zalioms AFSiukems...  4u.gif  4u.gif

Na nezinau,gal ir patartu,man tai nepatare.Net pati tokipat gydyma kaip A.ir R.pasake.

As kai lankiausi pas R.-tai jo paprasiau,kad parasytu mano poliklinikos gydytojui kokius vaistus man naudot-tai jis ir parase,nes A.Kaune neparase.O is A.turejau poliklinikos atsakyma,kad 11-14sav.reikalingas genetinis tyrimas,o 32sav.doplerometrija.Zodziu i poliklinika tik nunesiau popieriukus.Tai polikl.ginius jais ir vadovaujasi.Skiria viska pagal A.nurodymus.Dar pasakiau,kad reiktu karts nuo karto kraujo kresejimo rodiklius patikrint-tai geguze skyre,dabar vel reiks primint-manau vel skirs,tikrai neatsakys.O vaistu doze,kaip paskirta(A.ir R.)fraksiparino 0,3ml-taip ir tebenaudoju,iki nestumo pabaigos.Niekas jos nekeicia,recepta vienasyk israse,bet jo vaistinese nepraso.Tromboaspirina irgi 100mg(berods mg eina)iki 36sav.naudosiu,tada nutrauksiu.
Kitos merginos yra pakeite vaistukus is Fraxiparino i Clexane(arba nuopat pradziu naudoja Clexane,dar kitos Fragmin),nes lyg ir alergiskos buvo.Man ir pasireiskia alergija,bet tiesa pasakius neturiu pas ka pasikonsultuot keist ar nekeist vaistus,manau istempt iki galo nepakeitus.

Tai vat.
R.mano,kad genetinis tyrimas(skiria tik PRISCA tyrima,aisku mokamai) ir doplerometrija nera butini.Bet jei tu esi patenkinta savo ginekologe(nezinau ar eini privaciai ar i poliklinika)-tai gali ir pati jai pasakyt,kad reiktu genetini tyr.ir doplerometrija padaryt,tai jei poliklinikoj-tai duos siuntima nemokamai,sutaupysi pinigeliu(tik jau kaip zinai-reikia laiku prisiregistruot).Man tai idomu buvo issitirt pas genetikus.O ir doplerometrija greit darys,man nuo tu tyrimu tik ramiau.Bet cia mano nuomone.Kitos nestuke.gif nori kuo maziau tyrimu,o ir R.yra is tu gydytoju,kuris labai ramiai i viskas reaguoja ir nestuke.gif suteikia ramybe.O man norejosi kazko daugiau,vat butent daugiau tyrimuku-tada as jauciuosi ramesne. blush2.gif ,zodziu mano ir jo biolaukai irgi nevisai sutapo. blush2.gif .Bet siaip tai jis tikrai geras gydytojas thumbup.gif

Tai tiek.Visada klausk,mielai pasidalinsim savo patirtimi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2008 09 23, 13:50)
Na nezinau,gal ir patartu,man tai nepatare.Net pati tokipat gydyma kaip A.ir R.pasake.


aciu labai uz pasidalinima patirtimi, LIutukeee 4u.gif 4u.gif 4u.gif
o kitom gal turejot patirties, ar per visa nestuma kazkokia prieziura reikalinga pas A ar R, ar einate pas savo ginius?
Atsakyti
QUOTE(FedeSperanza @ 2008 09 23, 14:06)
aciu labai uz pasidalinima patirtimi, LIutukeee 4u.gif  4u.gif  4u.gif
o kitom gal turejot patirties, ar per visa nestuma kazkokia prieziura reikalinga pas A ar R, ar einate pas savo ginius?

Visada prasom! 4u.gif
Atsakyti
Liutukee, tu buvai genetiniu tyrimu? besilaukdama? ar pries laukimasi?
Atsakyti