Įkraunama...
Įkraunama...

Justiniškės:Saulėgrąža

QUOTE(CDA @ 2006 05 12, 12:25)
Logopedė tikrai yra, bet su kokio amžiaus vaikais dirba negaliu pasakyti. O jei vaikeliui sunkiai sekasi kalbėti- tai, berods, prie TV bokšto yra logopedinis darželis.



ačiū smile.gif
Atsakyti
Nuo birželio mano mažoji pradėjo lankut šį darželį, Žvirbliukų grupę unsure.gif Mano nuomonė, kol kas nekokia doh.gif Kažkuri iš jūsų minėjo auklėtoją Burokienę g.gif Gal galit apibūdinti kaip ji atrodo, nes man toks įtarimas kad mes pas ją patekom doh.gif
Buvo dar toks įvykis. Ketvirtadienio vakarą, po darbo ateinu pasiimti mažosios, o man pavaduojanti auklėtoja (tokia žemuktė) ir sako: Ryt neveskit vaiko, nepriimsim. Buvo atėjusi vedėja, pamatė, kad jūsų dukrytei traiškonaj akys ir pasakė, kad tai gali būti užkrečiama..." Tai sakau, o kur jūs buvot dieną, kodėl nepaskambinot, nepasakėt... būčiau ir dėl darbo susitvarkiusi ir t.t. na, žodžiu, kažkaip susidarė įspūdis, kad visai nemąstioma yra doh.gif
Atsakyti
Viskas aisku, net nebandysiu saviskes ten vest schmoll.gif
Atsakyti
Na, kadangi lankėm šį darželį, tai galiu pasidalinti patirtimi. Kai nusprendėm, kad laikas pradėti leisti vaiką į darželį, pirmiausia pradėjom žvalgytis į "Pasakaitę". Nes pasivaikščiojant traukė akį gražios žaidimų aikštelės, aukšta tvora. Bet pabendravus su vedėja bei išgirdus atsiliepimų apie tą darželį, noras praėjo smile.gif Tuomet liko arčiausiai namų paprastutė "Saulėgrąža" su žema tvora ir beveik be žaidimų aikštelių smile.gif Bet praėjus dviems metams galiu pasakyti, kad tikrai ne tai yra svarbiausia. Patekom į "Skruzdėliukų" grupę, turėjom nuostabią auklėtoją Kristiną, kuri rūpinosi vaikučiais kaip savais. Grupės erdvios, miegamasis atskirai nuo žaidimų kambario. Žaislų, knygučių tikrai daug ir pačių naujausių. O svarbiausia, kad auklėtoja daug dėmesio skiria vaikučių ugdymui: pasakas skaitydavo, eilėraščių išmokydavo, piešdavo, lipdydavo, klijuodavo ir t.t. Tikrai daug dėmesio vaikučiams skiria, o ne šiaip dieną leidžia. Per du metus nei karto vaikas nepasakė, kad nenori į darželį. Bet teko pakeisti gyvenamą vietą ir darželį. Tarp kitko, šiemet teritoriją darželio ir nauja, aukšta tvora aptvėrė smile.gif Manau su laiku atsiras ir daugiau vaikams įrengimų aikštelėsė. Taip kad, visiems sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Mes taip pat rinkomės iš šių dviejų ir pasirinkom "Saulėgrąžą". Vakar aplankėm savo pirmasias auklėtojas (Nijolė - dirbusi kartu su Kristina - labai šauni thumbup.gif , ir Danutė - pakalbėjus pasirodė taip pat maloni.........), susipažinom su grupe - būsim "Smalsučiai". Aplinka grupėje manau puiki - žaislų sklidinas žaidimų kambarys, atskirai miegamasis (nors mes lankysim tik iki pietų blush2.gif ). Patinka man ir tai, jog šiame darželyje vaikučiai valgyt keliauja į valgyklą kitoje patalpoje..........
Na matysim - kol kas nieko negaliu pasakyt - pradėsim lankyt kitą savaitę, tada matysiu, kaip mažė reaguoja, kaip kas.............

Va tik atrodo šiame darželyje nėra jokių būrelių.......... verysad.gif
Atsakyti
Va tik atrodo šiame darželyje nėra jokių būrelių.......... verysad.gif
[/quote]

Daržely yra dailės studija, beje, jos auklėtinių darbelių paroda puošė Respublikinės Martyno Mažvydo bibliotekos vaikų skyriaus sienas. Muzikos vadovė moko skambinti pianinu, yra tautinių šokių kolektyvas. Gal kažką ir pamiršau paminėti g.gif , bet paprastai juos lanko vaikai nuo 5m. Mano supratimu, vaikams iki 5m. užtenka veiklos ir grupėje kartu su auklėtoja.
Atsakyti
Labutis 4u.gif
na ką - daug dvejojom, daug čia niūrių žinučių skaitėm, bet vis tik pradėjom į šį darželį keliaut biggrin.gif - va jau 2 sav. po 3 val. (iki pietų miego) ten būnam.
Aišku, adaptacija buvo verksminga, bet tai natūralu, tačiau įsiliejo Mildutė ten visai šauniai, veiklos per akis (per savaitę 2 k. fizinis, 2 k. muzikos pamokos, dar veikla grupėse, laukas........).
Auklėtojos manau taip pat kliuvo visai šaunios: lankom "Smalsučių" gr., Nijolė ir Danutė (na ši tokio "senojo" kirpimo - matosi griežtoka, bet kol Mildutei tinka - tinka ir man mirksiukas.gif )

Va tik pirkinių sąrašą gavom blink.gif - labai jau pasakyčiau nemenką unsure.gif ir šaltos patalpos - manau kai rudeniop atvės - teks namučiuose pasėdėt unsure.gif
Atsakyti
Pasiskaitineju apie darzelius. Kaip ir laikas mums susirupinti ir savo maza pupa uzrasyti.
Manau visada yra teigiamu ir neigiamu nuomoniu. Ir tikrai gerai, kad galima ju pasiskaityti.
Man visai atrodo neblogas sis darzelis - Saulegraza- ir jau rimtai pradedu galvoti apie savo mazes i ji uzrasyma. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2006 09 25, 18:18)
ir šaltos patalpos - manau kai rudeniop atvės - teks namučiuose pasėdėt  unsure.gif


Visos pirmo aukšto grupės turi šildomas grindis. Ne tik turi, bet ir šildo bigsmile.gif Tai šilumos ten pakankamai, kartais net ir per daug... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(CDA @ 2006 09 26, 12:19)
Visos pirmo aukšto grupės turi šildomas grindis. Ne tik turi, bet ir šildo bigsmile.gif Tai šilumos ten pakankamai, kartais net ir per daug... blink.gif

Žiemą, kai vyras ėjo per darželius apsidairyti, tai sakė, kad ten tikrai šilta thumbup.gif Mes pirmam aukšte rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nenuorama: 26 rugsėjo 2006 - 16:40
O mes antram.........jau kai mažės laukiu koridoriuje (po pietų valgymo) pasiimt - sušalu verysad.gif
Atsakyti
Bet vaikų koridoriuje gi nelaiko biggrin.gif
Atsakyti