Įkraunama...
Įkraunama...

Justiniškės:Saulėgrąža

QUOTE(CDA @ 2006 09 27, 13:47)
Bet vaikų koridoriuje gi nelaiko biggrin.gif


O tai įdomu, kaip jie į fizinį tokiais koridoriais nurengti kulniuos? mirksiukas.gif
Aš turėjau omenyje, kad jei koridoriuje vėsu, tai iš kur ta šiluma grupėje? ir dar langai seni-senučiukai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2006 09 27, 15:54)
O tai įdomu, kaip jie į fizinį tokiais koridoriais nurengti kulniuos?  mirksiukas.gif
Aš turėjau omenyje, kad jei koridoriuje vėsu, tai iš kur ta šiluma grupėje? ir dar langai seni-senučiukai  verysad.gif

Maniškių, kai mažos buvo, niekas nuogų koridoriais netampė, nurengdavo salėje. Didesni turi sportinius kostiumėlius. Sutinku, kad kol neįjungtas šildymas, grupėje, kaip ir pas visus namuose, šalta. Tada miegamuosiuose įjungia šildytuvus. Bet tai vieša paslaptis. Beje, bent mūsų grupėje auklėtojos langus jau pradėjo kamšyti ir klijuoti.
Atsakyti
Mano sunus jau antri metai lanko si darzeli ir nei jis, nei as jokiu nusiskundimu neturim.Darzelis kaip darzelis.Sunus maista vis giria,jam skanu ir suvalgo dazniausiai viska(nors namie maistui yra siek tiek isrankus).Lanko dailes bureli,dar nuo spalio anglu k.bus burelis.Kiek zinau yra dar sokiu burelis.Sarasus aukletojos pateike tai nemenkus,bet manau,kad ir kituose darzeliuose tas pats g.gif .Na,zodiu,mes nesiskundziam kolkas,tikiuosi ir toliau viskas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
As vedu į lopšelį, "pagrandukų" grupę. Auklėtojos tikrai malonios, nuoširdžiai vaikučiais rūpinasi, užima juos: seka pasakėles, skaito knygutę, žaidžia. Taip pat du kartus savaitėj yra užsiėmimai salėj thumbup.gif . Vaikučiai šoka, dainuoja. Tiesa, kai pradėjom lankyt, tai nepaprastai daug sirgom verysad.gif
QUOTE(Mazule @ 2006 09 08, 18:23)
Patinka man ir tai, jog šiame darželyje vaikučiai valgyt keliauja į valgyklą kitoje patalpoje..........

O man tas nelabai patinka, nes didesnė tikimybė užsikrėst nuo kitų vaikų unsure.gif

QUOTE(CDA @ 2006 09 26, 12:19)
Visos pirmo aukšto grupės turi šildomas grindis. Ne tik turi, bet ir šildo bigsmile.gif Tai šilumos ten pakankamai, kartais net ir per daug... blink.gif

Taip, šilumos ten tikrai pakanka thumbup.gif Tik auklėtojos, mano nuomone, kartais persistengia wub.gif ir pernelyg aprengia vaikus, ypač vesdamos į lauką. Tai manau, kad dar ir dėl to dukrytė apsirgdavo unsure.gif
Gaila, kad šis darželis tolokai nuo namų ir kai jaunėlė paaugs, bus per sudėtinga ten abi vest. Tai esu pasimetus, nes vyresnioji kitais metais iš lopšelio turi pereit i darželinukų grupę, o mažoji pradės lankyt lopšelį, tai gal pervest abi į Pasakaitę unsure.gif Esu juodai pasimetus verysad.gif

Tiesa, darželio direktorė man nepatiko. Kažkokia amžinai nepatenkinta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(smulkute @ 2006 10 05, 11:41)


Tiesa, darželio direktorė man nepatiko. Kažkokia amžinai nepatenkinta doh.gif


O jau "Pasakaitės" patenkinta doh.gif Nebent jei aukso kalnus prižadėsit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2006 09 08, 17:23)
Mes taip pat rinkomės iš šių dviejų ir pasirinkom "Saulėgrąžą". Vakar aplankėm savo pirmasias auklėtojas (Nijolė - dirbusi kartu su Kristina - labai šauni  thumbup.gif , ir Danutė - pakalbėjus pasirodė taip pat maloni.........), susipažinom su grupe - būsim "Smalsučiai". Aplinka grupėje manau puiki - žaislų sklidinas žaidimų kambarys, atskirai miegamasis (nors mes lankysim tik iki pietų  blush2.gif ). Patinka man ir tai, jog šiame darželyje vaikučiai valgyt keliauja į valgyklą kitoje patalpoje..........
Na matysim - kol kas nieko negaliu pasakyt - pradėsim lankyt kitą savaitę, tada matysiu, kaip mažė reaguoja, kaip kas.............

Va tik atrodo šiame darželyje nėra jokių būrelių.......... verysad.gif



man ji ir atrodė labai maloni... bet čia tik atrodo... bėgom iš to darželio tekini-niekada nerekomenduočiau jo niekam kaip gero... ėjom, nes neturėjom kitos išeities...
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2006 10 09, 15:15)
man ji ir atrodė labai maloni... bet čia tik atrodo... bėgom iš to darželio tekini-niekada nerekomenduočiau jo niekam kaip gero... ėjom, nes neturėjom kitos išeities...



o kas nutiko? gal gali parašyt plačiau?
Atsakyti
Trūkumai:
1. Vaikai praktiškai neina į lauką, nebent kai yra labai šilta, t.y. vasarą... Joms labai sunku susitvarkyti..
2. Maitinimas 3 kartus per dieną+pavakariai... vaisių, sūrelio ar jogurto per 8 mėn. nė karto nėra gavęs... kiekvieną dieną bulvių košė.
3. Jokių lavinimo pamokėlių. Jokio fizinio, šokių ar dainavimo...
4. Kartą užtikau auklėtoją (Danutė) su šeimininkėle geriančias ryte (apie 10 val.) kavą su saldumynaisir besikalbančias, o vaikai stovėjo ratu aplink jas apstojusius ir žiūrinčius ką jos daro... bjauru...
5. Du kartus buvo susimušęs ties akyte ir smilkiniu-net mėlynė buvo ir nudrėskimai, tai nė viena auklėtoja nematė kai tai įvyko. Aš jas ne kaltinti norėjau, o išsiaiškinti, maža, kas, po to gali atsitikti, kai namo parsivesiu.... o jos abi gynėsi... sakė, kad nė prie vienos nieko nebuvo..tai įdomu prie kurios.
dar sužinojau apie tą daželį, kad vienas vaikas susilaužė ranką ten, o auklėtojos (kitos) pranešė tik pavakary mamai, tipo, nesimatė, kad kas rimto būtų buvę...
6.Maniškis ėjo nuo 1,5 metukų... Darė kuo puikiausiai ant puoduko jau, tik, kad nesiprašydavo pats, nes nekalbėjo... tai jos nutarė dėti jam pampersus, nes nesiprašo... sakė, kad mums sunku sužiūrėti...aš kategoriškai atsisakiau...
Dar kilo konfliktas su auklėtoja Danute (nors taip atrodo gerai sutarem ir tokia jau maloni lindo)... maniškis buvo pasveikęs namie-nuvedžiau į darželį, o po 2 dienų vėl sloga prasidėjo... skambina man auklėtoja iš darželio ir sako: pasiimkit vaiką iš darželio, jis sloguoja, kitus užkrės...sako, direktorė uždraudė vaikam eiti, kurie sloguoja... aš susinervinau, atvažiavau į darželį po vaikų pietų, sutikau juos einant iš valgyklėlės... sakau, kas čia per jūsų nesąmonės, ar jūs skambinot kitiems tėvams, kurių vaikai sloguoja? kurie kosti? ne, sako, dar neskambinau... bet aš jiems po darbo pasakysiu..kaip tik direktorė pasirodė kolidoriuje... sakau, jūs sakėt, kad vaikai neitų su slogom... sako: ne... tada auklėtoja pradėjo išsisukinėti...
Žodžiu, po to daugiau jis ten nėjo...
Dar girdėjau kaip kita auklėtoja tyčiojasi iš vaikų-vienas verkia, o jinai mė mė... ko čia bliauni kaip ožys... ir pan.
Tiesa, nežinau kodėl, bet tame darželyje jis nuolat su sloga būdavo...
ir atrodo nė karto darželyje nebuvo jokių konfliktų, su auklėtojom pasišnekėdavom....
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2006 10 10, 10:32)
Trūkumai:
1. Vaikai praktiškai neina į lauką, nebent kai yra labai šilta, t.y. vasarą... Joms labai sunku susitvarkyti..
2. Maitinimas 3 kartus per dieną+pavakariai... vaisių, sūrelio ar jogurto per 8 mėn. nė karto nėra gavęs... kiekvieną dieną bulvių košė.
3. Jokių lavinimo pamokėlių. Jokio fizinio, šokių ar dainavimo...
4. Kartą užtikau auklėtoją (Danutė) su šeimininkėle geriančias ryte (apie 10 val.) kavą su saldumynaisir besikalbančias, o vaikai stovėjo ratu aplink jas apstojusius ir žiūrinčius ką jos daro... bjauru...
5. Du kartus buvo susimušęs ties akyte ir smilkiniu-net mėlynė buvo ir nudrėskimai, tai nė viena auklėtoja nematė kai tai įvyko.  Aš jas ne kaltinti norėjau, o išsiaiškinti, maža, kas, po to gali atsitikti, kai namo parsivesiu.... o jos abi gynėsi... sakė, kad nė prie vienos nieko nebuvo..tai įdomu prie kurios.
dar sužinojau apie tą daželį, kad vienas vaikas susilaužė ranką ten, o auklėtojos (kitos) pranešė tik pavakary mamai, tipo, nesimatė, kad kas rimto būtų buvę...
6.Maniškis ėjo nuo 1,5 metukų... Darė kuo puikiausiai ant puoduko jau, tik, kad nesiprašydavo pats, nes nekalbėjo... tai jos nutarė dėti jam pampersus, nes nesiprašo... sakė, kad mums sunku sužiūrėti...aš kategoriškai atsisakiau...
Dar kilo konfliktas su auklėtoja Danute (nors taip atrodo gerai sutarem ir tokia jau maloni lindo)... maniškis buvo pasveikęs namie-nuvedžiau į darželį, o po 2 dienų vėl sloga prasidėjo... skambina man auklėtoja iš darželio ir sako: pasiimkit vaiką iš darželio, jis sloguoja, kitus užkrės...sako, direktorė uždraudė vaikam eiti, kurie sloguoja... aš susinervinau, atvažiavau į darželį po vaikų pietų, sutikau juos einant iš valgyklėlės... sakau, kas čia per jūsų nesąmonės, ar jūs skambinot kitiems tėvams, kurių vaikai sloguoja? kurie kosti? ne, sako, dar neskambinau... bet aš jiems po darbo pasakysiu..kaip tik direktorė pasirodė kolidoriuje... sakau, jūs sakėt, kad vaikai neitų su slogom... sako: ne...  tada auklėtoja pradėjo išsisukinėti...
Žodžiu, po to daugiau jis ten nėjo...
Dar girdėjau kaip kita auklėtoja tyčiojasi iš vaikų-vienas verkia, o jinai mė mė... ko čia bliauni kaip ožys... ir pan.
Tiesa, nežinau kodėl, bet tame darželyje jis nuolat su sloga būdavo...
ir atrodo nė karto darželyje nebuvo jokių konfliktų, su auklėtojom pasišnekėdavom....

O Danutė, tai čia mažiausiųjų auklėtoja
Atsakyti
na, taip... bet kažkur čia skaičiau, kad dabar vyresnių... tokia šviesiais plaukais, visada labai maloni...
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2006 10 10, 09:32)
Trūkumai:
1. Vaikai praktiškai neina į lauką, nebent kai yra labai šilta, t.y. vasarą... Joms labai sunku susitvarkyti..
2. Maitinimas 3 kartus per dieną+pavakariai... vaisių, sūrelio ar jogurto per 8 mėn. nė karto nėra gavęs... kiekvieną dieną bulvių košė.
3. Jokių lavinimo pamokėlių. Jokio fizinio, šokių ar dainavimo...
4. Kartą užtikau auklėtoją (Danutė) su šeimininkėle geriančias ryte (apie 10 val.) kavą su saldumynaisir besikalbančias, o vaikai stovėjo ratu aplink jas apstojusius ir žiūrinčius ką jos daro... bjauru...
5. Du kartus buvo susimušęs ties akyte ir smilkiniu-net mėlynė buvo ir nudrėskimai, tai nė viena auklėtoja nematė kai tai įvyko.  Aš jas ne kaltinti norėjau, o išsiaiškinti, maža, kas, po to gali atsitikti, kai namo parsivesiu.... o jos abi gynėsi... sakė, kad nė prie vienos nieko nebuvo..tai įdomu prie kurios.
dar sužinojau apie tą daželį, kad vienas vaikas susilaužė ranką ten, o auklėtojos (kitos) pranešė tik pavakary mamai, tipo, nesimatė, kad kas rimto būtų buvę...




MADMUAZELE - pakomentuosiu iš savo varpinės, nes nuo rugsėjo lankom pas tą pačią Danutę (ji dabar trimečių auklėtoja, ne mažiausių mirksiukas.gif ). Na kaip auklėtoja ji gal senojo kirpimo - man tokia tarybinė tongue.gif - bet kol kas tiesiogiai nieko blogo apie ją pasakyti negaliu - Mildai ji kaip tik dar labiau patinka negu Nijolė - prie jos tai totalus bardakas - ji kaip ir gera, bet tada vaikai galvom eina doh.gif
1. į lauką eina kasdien jeigu nelyja. Išbūna visą valandą ir net ilgiau 4u.gif man net norėtūsi, kad mažiau vestų, nes sušlampa, sušala........... unsure.gif
2. su maitinimu prastokai, tikrai nieko papildomai negauna, bet ir bulvių košė tikrai ne kasdien - manoji vis giriasi, kad valgė grikius, ryžius ar pan. mirksiukas.gif
3. trijų metų vaikiukams per savaitę du kartus muzika (vyksta nuo rugsėjo vid.), du kartus fizinis (prasidės, kai įjungs šildymą - aprangytes jau pasiruošėm) thumbup.gif . Na būrelių darželyje mažokai - tik kažkas vaikiukams nuo 5 metų g.gif
4. gali būti - dažnai ten kava kvepia blush2.gif
5. na čia manau daugelio darželių problema unsure.gif deja, bet taip yra..........o aš kelis kartus vaikiukus vienus grupėje radau - laukiau 10 min., kol aukėtoja atėjo tipo "iš direktorės" unsure.gif Va čia tai pykstu schmoll.gif

Na o konfliktų visur ir visada gali būti mirksiukas.gif
Mes lanko nuo rugsėjo mėn. po tris valandas per dieną - pasiimu prieš pietų miegą - mažė dar nesirgo thumbup.gif , niekuo nesiskundžia thumbup.gif , visada pasiimu linksmą. Grupė mažutė - vaikų 8, daugiausiai kai mačiau buvo 14 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2006 10 10, 11:07)
Na būrelių darželyje mažokai - tik kažkas vaikiukams nuo 5 metų  g.gif


Gaila... As tikrai norečiau, kad maniškė ką nors lankytų... unsure.gif
Atsakyti