Įkraunama...
Įkraunama...

Justiniškės:Saulėgrąža

Atsakymas Madmuazelei
Na dėl 4 ir 5 punktų nesiginčysiu, nemačiau ir nežinau. Bet dėl pirmų trijų tai, mergužėle, perlenkei... Gal ne kiekvieną dieną vaikai išvedami laukan, bet sakyti, kad jie sėdi uždaryti, kad per 8mėnesius negavo obuolio, banano ar pan., kai aš kiekvieną vakarą iš saviškės spintutės susirankiodavau panašias gėrybes, kad pūti nepradėtų. Man irgi ne visa tvarka tame darželyje patinka, manau niekur idealios tvarkos nerasite, bet pradėti tokias ... skiesti...
Atsakyti
QUOTE(CDA @ 2006 10 10, 11:05)
Atsakymas Madmuazelei
Na dėl 4 ir 5 punktų nesiginčysiu, nemačiau ir nežinau. Bet dėl pirmų trijų tai, mergužėle, perlenkei... Gal ne kiekvieną dieną vaikai išvedami laukan, bet sakyti, kad jie sėdi uždaryti, kad per 8mėnesius negavo obuolio, banano ar pan., kai aš kiekvieną vakarą iš saviškės spintutės susirankiodavau panašias gėrybes, kad pūti nepradėtų. Man irgi ne visa tvarka tame darželyje patinka, manau niekur idealios tvarkos nerasite, bet pradėti tokias ... skiesti...


norėtųsi didesnės pagarbos blink.gif
na, žinote, aš tikrai neskiedžiau, o parašiau taip kaip buvo.... mirksiukas.gif nė vieno sakinio nesukūriau smile.gif
O dabartiniame darželyje, tikrai galėčiau pasakyti, kad tvarka arti idealios... :
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 10 spalio 2006 - 12:05
QUOTE(CDA @ 2006 10 10, 12:05)
Gal ne kiekvieną dieną vaikai išvedami laukan, bet sakyti, kad jie sėdi uždaryti, kad per 8mėnesius negavo obuolio, banano ar pan., kai aš kiekvieną vakarą iš saviškės spintutės susirankiodavau panašias gėrybes, kad pūti nepradėtų. Man irgi ne visa tvarka tame darželyje patinka, manau niekur idealios tvarkos nerasite, bet pradėti tokias ... skiesti...

Tai gal jūs pati tuos skanėstus vaikui nešėt g.gif Aš ir nesu tikra, ar mano vaikas gauna kokių vaisių unsure.gif

P.S. Kažkaip negražu rimtai mamai kitas mamas vadinti "mergužėlėmis" verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2006 10 10, 13:01)
O dabartiniame darželyje, tikrai galėčiau pasakyti, kad tvarka arti idealios... :

O kokį dabar darželį lankot? 4u.gif
Atsakyti
Justinukas smile.gif
Atsakyti
Man rodosi, čia nesusipratimai ir nesusikalbėjimai atsirado todėl, kad Madmuazelė savo leliuką vedė į lopšelį - tiesa? g.gif , o mes kalbam apie darželinukus mirksiukas.gif Lopšelinukus tikrai retai išveda, gal ir veiklos ten mažiau, nors kokia dar ten veikla blush2.gif
O dėl vaisių tai tikrai keista - maniškei per mėnesį vieną kartą obuolį pasiūlė, ir tą ne darželis davė, o man rodos pati auklėtoja tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2006 10 10, 15:21)
Lopšelinukus tikrai retai išveda, gal ir veiklos ten mažiau, nors kokia dar ten veikla  blush2.gif

Maniškė- lopšelinukė. Į lauką eina kai geras oras. O po pusryčių du kartus per savaitę eina į salę pašokt, padainuot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smulkute @ 2006 10 10, 14:26)
Maniškė- lopšelinukė. Į lauką eina kai geras oras. O po pusryčių du kartus per savaitę eina į salę pašokt, padainuot  smile.gif


Na tada tikrai nesuprantu, kodėl Madmuazelė rašo viską atvirkščiai g.gif Negi auklėtojos gali kardinaliai keisti darželio veiklą? unsure.gif
Kažkaip nesusiveda galai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(smulkute @ 2006 10 10, 15:26)
Maniškė- lopšelinukė. Į lauką eina kai geras oras. O po pusryčių du kartus per savaitę eina į salę pašokt, padainuot  smile.gif

Aš saviškę irgi visdar randu lauke, kai ateinu pasiimti. O kokioj grupėj tavo mergaitė ax.gif
Atsakyti
Na, aš rašau kaip mums buvo... Galiu laisvai reikšti savo nuomonę. mirksiukas.gif Ir nereikia užsipulti ir kritikuoti, kad mums taip nebuvo ir iš karto viską neigti rolleyes.gif Jei jums gerai-tada gerai... Man taip buvo negerai... Dabartiniame darželyje mano vaikas, nors lopšelinukas, sportuoja 2 k. per savaitę ir muzikos pamokėlės 2 k. per savaitę... ten to NIEKADA nebuvo... Čia gauna ir sūrelius ir jogurtus, vaisius-kas dieną gauna!!!! Taip, kad nereikia čia rašyti, jog aš išsigalvoju...parašiau viską kaip mums buvo bigsmile.gif
Papildyta:
Dėl lauko.... Aš rašiau-kai geras oras... vakare jūs randat? Aš ateidavau vaiką pasiimti apie 16.40, tai visi buvo tik rengiami į lauką... Čia vėl gi... Į lauką eina ir ryte po pusryčių ir vakare iš karto po vakarienės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2006 10 10, 15:21)
Man rodosi, čia nesusipratimai ir nesusikalbėjimai atsirado todėl, kad Madmuazelė savo leliuką vedė į lopšelį - tiesa?  g.gif , o mes kalbam apie darželinukus  mirksiukas.gif  Lopšelinukus tikrai retai išveda, gal ir veiklos ten mažiau, nors kokia dar ten veikla  blush2.gif
O dėl vaisių tai tikrai keista - maniškei per mėnesį vieną kartą obuolį pasiūlė, ir tą ne darželis davė, o man rodos pati auklėtoja  tongue.gif


mažiukų grupę vasarą kažkurį laiką prižiūrėjo vyresniųjų auklytė Kristina smile.gif Nu labai faina thumbup.gif Tikiuosi Urtė pas ją vėliau pateks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nenuorama @ 2006 10 10, 14:54)
mažiukų grupę vasarą kažkurį laiką prižiūrėjo vyresniųjų auklytė Kristina  smile.gif Nu labai faina  thumbup.gif Tikiuosi Urtė pas ją vėliau pateks  rolleyes.gif


KRISTINA labai faina thumbup.gif , bet ji tuoj išeina dekretinių verysad.gif
Atsakyti