Įkraunama...
Įkraunama...

Justiniškės:Saulėgrąža

QUOTE(Nenuorama @ 2006 10 10, 15:36)
Aš saviškę irgi visdar randu lauke, kai ateinu pasiimti. O kokioj grupėj tavo mergaitė  ax.gif

Pagrandukų bigsmile.gif , bet aš (ar vyras) ją dažniausiai pasiimu apie truputį po 16val. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2006 10 10, 15:53)
KRISTINA labai faina  thumbup.gif , bet ji tuoj išeina dekretinių  verysad.gif

g.gif kad nepastebėjau aš jos pilvuko bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(smulkute @ 2006 10 10, 15:57)
Pagrandukų bigsmile.gif , bet aš (ar vyras) ją dažniausiai pasiimu apie truputį po 16val. ax.gif

Mes irgi thumbup.gif Koks dukrytės vardas?
Atsakyti
Mes pries 2 metus lankeme si darzeli. Sulaukeme eiles i “Vandeni”. ATSIMINIMAI:
Lankyti pradejome pas mazius, aukletojos Danute ir Cezalija ( ar panasiai) normalios, saunios moterys, elgesi su vaikais kaip rupestingos mociutes. “Madmuazelei” nepatiko, kad kava gere aukletojos, dovanokite man, gal mano kava, nes as pati ne karta jas vaisinau kava. O kur pati dirbate, ar pas Jus negeria kavos? Ne koks tada kolektyvas ! mirksiukas.gif Del maitinimo “Saulegrazoje” nebuvome labai patenkinti, nei jogurtu, nei sureliu, reti vaisiai, pietums visada – maltinukai, vakariene apie 15h, vaika atsiimdavau 18h, tai visada alkana.
Rudeni perkele I dazeline grupe, tada vyko darzelio susirinkimas. O ten tai pasibaisejau direktore, tokio pikto zmogaus dar nemaciau. Karta girdejau, kaip reke ant aukletojos, pati rengiau vaika rubineje, ne kaip pasijutau, o ka jau kalbeti apie aukletoja.
Svarbiausia vaikui buvo gera ir “Saulegrazoje”, gera ir dabar “Vandenyje”, nes aukletojos visur saunios, labai stengiasi, ir, sakyciau, per sunkiai dirba pagal savo atlyginimus. Dabar turiu maziuka, samdau aukle ( nes pati negaliu atsisakyti darbo versle ), mano vaiko auklyte uzdirba daugiau nei vyresnelio aukletoja su 20cia vaikuciu.
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2006 10 10, 10:32)
Maitinimas 3 kartus per dieną+pavakariai...

Maitina 3k. per dieną (bent jau aš taip suskaičiavau) t.y. pusryčiai, pietūs, pavakariai ir viskas.

QUOTE(amelija33 @ 2006 10 11, 20:03)
maitinimo “Saulegrazoje” nebuvome labai patenkinti, nei jogurtu, nei sureliu, reti vaisiai, pietums visada – maltinukai, vakariene apie 15h, vaika atsiimdavau 18h, tai visada alkana.

Aš ją pasiimu apie 16,00, bet vistiek būna alkana unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(amelija33 @ 2006 10 11, 20:03)
Mes pries 2 metus lankeme si darzeli. Sulaukeme eiles i “Vandeni”. ATSIMINIMAI:
Lankyti pradejome pas mazius, aukletojos Danute ir Cezalija ( ar panasiai) normalios, saunios moterys, elgesi su vaikais kaip rupestingos mociutes. “Madmuazelei” nepatiko, kad kava gere aukletojos, dovanokite man, gal mano kava, nes as pati ne karta jas vaisinau kava. O kur pati dirbate, ar pas Jus negeria kavos? Ne koks tada kolektyvas !  mirksiukas.gif  Del maitinimo “Saulegrazoje” nebuvome labai patenkinti, nei jogurtu, nei sureliu, reti vaisiai, pietums visada – maltinukai, vakariene apie 15h, vaika atsiimdavau 18h, tai visada alkana.
Rudeni perkele I dazeline grupe, tada vyko darzelio susirinkimas. O ten tai pasibaisejau direktore, tokio pikto zmogaus dar nemaciau. Karta girdejau, kaip reke ant aukletojos, pati rengiau vaika rubineje, ne kaip pasijutau, o ka jau kalbeti apie aukletoja.
Svarbiausia vaikui buvo gera ir “Saulegrazoje”, gera ir dabar “Vandenyje”, nes aukletojos visur saunios, labai stengiasi, ir, sakyciau, per sunkiai dirba pagal savo atlyginimus. Dabar turiu maziuka, samdau aukle ( nes pati negaliu atsisakyti darbo versle ), mano vaiko auklyte uzdirba daugiau nei vyresnelio aukletoja su 20cia vaikuciu.

Na sakyčiau Madmuazelė turėjo omeny ne tai, kad kava gėrė, bet kad ir saldumynais vaišinosi g.gif O juk mažieji irgi juos mėgsta mirksiukas.gif Čia tas pats, kas ir pačiai valgyti, o vaikui neduoti verysad.gif
O dėl vedėjos rėkimo ant auklėtojų, tai tikrai negražu, ypač grupėje, prie vaikučių ir jei dar tėveliai yra tai iš vis doh.gif Taip pažeminti... Ir apskritai, kokią teisę ji turi ant jų rėkt g.gif Jos yra žmonės, nesvarbu, kad jos pavaldinės, bet manau niekas ant tavęs neturi teisės rėkt, na nebent tėvai... biggrin.gif
Pasikviestų atskirai, į kabinetą, pasikalbėtų, paaiškintų. Manau ir auklėtoja geriau ir palankiau priimtų kritiką, ir visiems ramiau būtų rolleyes.gif
Atsakyti
Nesvarbu, kad maniškis ėjo į lopšelį... Tema vadinasi: Justiniškės:Saulėgrąža.... mirksiukas.gif
Parašiau kaip mums buvo.... ir mūsų tai netenkino...
be to, kavą gerti yra viena, o saldainius ir pyragą valgyti-kas kita mirksiukas.gif plius tai vyko vaikų miegamajame, vaikai nežaidė, o stovėjo ir žiūrėjo.... įdomu, jums taip labai malonu būtų, a? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 12 spalio 2006 - 08:25
QUOTE(madmuazele @ 2006 10 12, 08:24)

be to, kavą gerti yra viena, o saldainius ir pyragą valgyti-kas kita mirksiukas.gif  plius tai vyko vaikų miegamajame, vaikai nežaidė, o stovėjo ir žiūrėjo.... įdomu, jums taip labai malonu būtų, a? g.gif


Na tikrai negražu schmoll.gif
Bet aš dar dėl auklėtojų pasikartosiu - DANUTĖ man lux thumbup.gif kai ateinu, ji visada su vaikais, nors ir griežtoka, bet mažiai jos klauso ir veikla nuolat vyksta. O antroji - NIJOLĖ - amžiais užimta savo reikalais - jai matai atestacija ant nosies, tai vis kažką rašo, į vaikus net napažiūri, jie ten galvom eina ir užsiima kas kuom........... schmoll.gif nors daug švelnesnė, jaunesnė, atrodo malonesnė........ unsure.gif

O vaikiukai visų pirma alkani būna ne dėl to, kad neduoda, o dėl to, kad gal jiems neskanu-neįprasta būna mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2006 10 12, 11:02)
O vaikiukai visų pirma alkani būna ne dėl to, kad neduoda, o dėl to, kad gal jiems neskanu-neįprasta būna  mirksiukas.gif

Maniske, aukletoja sake, jog viska suvalgo, bet vistiek alkana pasiimu. Itariu, kad labai mazos porcijos unsure.gif , nes ji valgo kaip visiskai vidutinis vaikas nei labai daug, nei labai mazai.
Atsakyti
sveikos mamytes,as manau jei tevai normalus,tai ir aukletojos bus normalios.Bet kadangi yra tevu kurie nezino ko nori tada ir viskas kliuna.O ka jus siulos lopseliui duoti naturalia mesa.Juk jie dar mazi yra.Reiks pasiskaitineti ka valgo,o kad 15val maitina tai cia tik lopseli.Darzeli maitina apie 16val.As savo lialiu,paimu apie17val tai jiems grupei dar papildomai atnesa arbateles su sumustiniu a\,kartais sausainiu,nu matyt ka turi .
Atsakyti
QUOTE(simona30 @ 2006 10 12, 21:07)
sveikos mamytes,as manau jei tevai normalus,tai ir aukletojos bus normalios.Bet kadangi yra tevu kurie nezino ko nori tada ir viskas kliuna.O ka jus siulos lopseliui duoti naturalia mesa.Juk jie dar mazi yra.Reiks pasiskaitineti ka valgo,o kad 15val maitina tai cia tik lopseli.Darzeli maitina apie 16val.As savo lialiu,paimu apie17val tai jiems grupei dar papildomai atnesa arbateles su sumustiniu a\,kartais sausainiu,nu matyt ka turi .



na, auklėtojų "normalumas" nepriklauso nuo tėvų... mes nesame atsakingi už auklėtojų charakterį, jų atsakingumą ir elgesį smile.gif visiška nesąmonė kai suaugę žmonės taip šneka doh.gif
Atsakyti
Mamytės, norėjau paklaust. kaip dėl grupių remonto? Ar jūsų mažųjų grupes remontavo vasarą? Ar prašė pinigėlių tam reikalui? Ar prisidėjot: pinigine prasme ir fizine pagalba. Nu labai įdomu, kaip tas vyksta šitma daržely rolleyes.gif
Atsakyti
Sio darzelio aukletojos as manau yra neblogos,mano vaikas maista giria,aisku pasitaiko visokiu niuansu.Bet argi bunant namie su vaiku nebuna problemeliu,aisku lengviausia apkaltinti aukletoja kad nederamai priziurejo viena ar kita vaikuti.Aisku as labai noreciau,kad mano vaikuti priziuretu geriau negu kita.Bukit mamytes supratingos,kad visu vaikuciu vienodai priziureti negali.
Atsakyti