Įkraunama...
Įkraunama...

Joga

QUOTE(gabiiiiiiii @ 2008 04 02, 20:26)
as joga lankiau daugiau nei metus,bet poto nebeejau nes pradejoo brangti.
dabar vel noriu eit nesvarbu kiek kainuos,bet turiu kita problema,nenoriu eit viena lotuliukas.gif o su manim nieks neina doh.gif

ir aš noriu, ir aš iš Klp blush2.gif bet dabar negaliu, gal po kokio mėnesiuko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gabiiiiiiii @ 2008 05 20, 20:42)
kokia dabar kaina jogos kursu g.gif


Aš kaip moksleivė moku 90Lt už du mėnesius, į kuriuos įeina intensyvus kursas (iš Vilniaus atvažiuoja instruktorė ir renkamės kasdien po tris - keturias valandas) po to eina du mėnesiai dirbimo su naujom asanom ir renkamės kartą per savaitę dviems valandoms. Ne moksleiviai moka 180lt.
Papildyta:
QUOTE(**SM** @ 2008 06 24, 21:50)
ir aš noriu, ir aš iš Klp  blush2.gif  bet dabar negaliu, gal po kokio mėnesiuko  biggrin.gif


Aš lankau Klaipėdoje Respublikinę jogos mokyklą, esu labai patenkinta smile.gif Rudenį bus renkama nauja grupė, tai labai prašom.
Atsakyti
as irgi lankau joga, bet ne taip ir ilgai, nuo sausio, cia buvo vienas is "ka planuoju nuveikt kitais metais" tikslu biggrin.gif daryciau pratimus namie, bet dar nenusipirkau kilimelio specialaus, beto namie trupuciuka valios reik ax.gif o man vienai daug labiau patinka eiti i joga, gali pilnai atsipalaiduoti, susikaupti..pradedanciuju kursa lankiau su drauge, siaip viskas ok, jei ne : tu daryk taip, ziurek kaip as moku ir pan. 4u.gif o kokie pyrageliai (samosos) tuose jogos namuose, dieviski, toks jausmas kad kartais tik del ju einu biggrin.gif
Atsakyti
Lankiau joga nestumo metu. Super thumbup.gif Dabar jauciu, jog atejo laikas vel lankyti uzsiemimus. Nuo rugsejo turbut bus nauji uzsiemimai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(**SM** @ 2008 06 24, 20:50)
ir aš noriu, ir aš iš Klp  blush2.gif  bet dabar negaliu, gal po kokio mėnesiuko  biggrin.gif

biggrin.gif galesim varyt kartu biggrin.gif
Atsakyti
Ziuriu niekas naujos tememles neuzveda, tai as uzvesiu 4u.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Yolka @ 2008 08 25, 20:17)
Ziuriu niekas naujos tememles neuzveda, tai as uzvesiu  4u.gif  rolleyes.gif

Ar kas buvote praėjusį savaitgalį Nidoje, seminare?
Atsakyti
Laba diena, ar kas nors galėtų papasakoti apie Respublikinės jogos mokyklos veiklą Kaune? Ar vyksta užsiėmimai? Jei taip - kur? Ką galėtumėte pasakyti apie instruktorius?
Atsakyti
Šiokią tokią jogą darau namuose. 4u.gif
Norėjau paklaust ar ją darant reguliariai Namuose galima padaryti Tiltelį?
Ir Dar .. Daugelis sako ,kad po jogos atsipalaiduoji ir pan..
Tai va norėjau paklaust dar .Ar reguliarus Jogos darymas gali panaikinti Mikčiojimą ? (čia ne man )
Atsakyti
as taip pat noreciau pasiklausti apie respublikine jogos mokykla Vilniuje biggrin.gif kur vyksta uzsiemimai? ju svetaineje raso tik, jog vyks Karoliniskese, o internete radau gal 3 skirtingus adresus, ir nei vienas is ju Karoliniskese biggrin.gif
beje, dar norejau paklausti, ar kur nors vyksta uzsiemimai mokleiviams? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonbonke... @ 2008 08 26, 22:27)
as taip pat noreciau pasiklausti apie respublikine jogos mokykla Vilniuje  biggrin.gif kur vyksta uzsiemimai? ju svetaineje raso tik, jog vyks Karoliniskese, o internete radau gal 3 skirtingus adresus, ir nei vienas is ju Karoliniskese  biggrin.gif
beje, dar norejau paklausti, ar kur nors vyksta uzsiemimai mokleiviams?  g.gif


Ir as noriu lankyti sia mokykla. Kaip suprantu, reikia tiesiog paskambinti nurodytu telefonu, bet vis dar neprisiruosiu blush2.gif
Gal kompanija reikalinga? blush2.gif As buciau tik UZ mirksiukas.gif
Atsakyti
Tas telefonas, kuris ten nurodytas, yra Klaipėdos instruktorės. Gal, žinoma, ir nukreiptų ten, kur reikia, bet man vis tiek norėtųsi iškart skambinti tiesioginiam asmeniui. Kas klausė dėl užsiėmimų moksleiviams - Respublikinę jogos mokyklą prieš metus lankiau Klaipėdoj suaugusių grupėj (tada dar buvau moksleivė). Dar, kiek žinau, atskirai vyksta užsiėmimai vaikams (Klaipėdoj - tikrai, dėl kitų miestų nesu tikra).

Tai kas turit informacijos apie Kauną? 4u.gif
Atsakyti