Įkraunama...
Įkraunama...

Joga

QUOTE(Bonbonke... @ 2008 09 01, 21:38)
svajoju, aciu uz patarima...  4u.gif gal tikrai teks dar karta pasitikslint... 16 metu visgi ne 6  biggrin.gif



Žinai, man irgi 16 metų. Pradėjau lankyti tik sulaukus 16 metų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bezdžionė @ 2008 08 26, 10:10)
Ar kas buvote praėjusį savaitgalį Nidoje, seminare?

Buvau. Tik jogos ten beveik nemaciau. Prikviete lektoriu, kurie tik bando kazkaip susieti su joga, o kur joga? Slogiausia ispudi paliko Greta. Sako, kad nuo neteisingos praktikos stogas vaziuoja. Galvoju, kad tai butent tas atvejis. Siaip konferencija geras dalykas, tik pasirodyti nebuvo kam arba tie, kurie galejo, neatvaziavo.
Papildyta:
QUOTE(Bonbonke... @ 2008 08 26, 23:27)
as taip pat noreciau pasiklausti apie respublikine jogos mokykla Vilniuje  biggrin.gif kur vyksta uzsiemimai? ju svetaineje raso tik, jog vyks Karoliniskese, o internete radau gal 3 skirtingus adresus, ir nei vienas is ju Karoliniskese  biggrin.gif
beje, dar norejau paklausti, ar kur nors vyksta uzsiemimai mokleiviams?  g.gif

Nezinau, bet girdejau atsiliepimu tu, kurie jau daug kur lankesi. Vaizdelis nekoks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Salniene @ 2008 09 03, 09:14)
Buvau. Tik jogos ten beveik nemaciau. Prikviete lektoriu, kurie tik bando kazkaip susieti su joga, o kur joga? Slogiausia ispudi paliko Greta. Sako, kad nuo neteisingos praktikos stogas vaziuoja. Galvoju, kad tai butent tas atvejis. Siaip konferencija geras dalykas, tik pasirodyti nebuvo kam arba tie, kurie galejo, neatvaziavo.

g.gif Aš būtent Gretos užsiėmimą labiausiai ir norėjau pamatyti, nes girdėjau daug gerų atsiliepimų blink.gif Vis bandau nueiti į Satori ax.gif Mane daugiau domina Aštanga kryptis ax.gif
Dėl lektorių - keistokai atrodė kai kurių pavardės programoje, bet pati nebuvau, negaliu komentuoti blush2.gif
Teko bendrauti su vienu iš dalyvavusių - sužavėtas. Gal ne tiek jogos (pats užsiiminėja kinų joga -tai či, cigun, etc.), bet paties renginio idėjos.
Aš joga domiuosi gal ketvirtus ar penktus metus, bet vis tiek nieko nežinau biggrin.gif Gerai tam, kam po kelių užsiėmimų viskas aišku doh.gif Na, stadijos, kad "joga - filosofija", niekad nepasiekiau ir turbūt nepasieksiu, nes man tai tik viena iš filosofijos krypčių, o domina tik praktika siauraja prasme (asanos, pranajama, atsipalaidavimas), power (dinaminė) joga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bezdžionė @ 2008 09 03, 11:41)
g.gif Aš būtent Gretos užsiėmimą labiausiai ir norėjau pamatyti, nes girdėjau daug gerų atsiliepimų  blink.gif Vis bandau nueiti į Satori  ax.gif Mane daugiau domina Aštanga kryptis  ax.gif
Dėl lektorių - keistokai atrodė kai kurių pavardės programoje, bet pati nebuvau, negaliu komentuoti  blush2.gif
Teko bendrauti su vienu iš dalyvavusių - sužavėtas. Gal ne tiek jogos (pats užsiiminėja kinų joga -tai či, cigun, etc.), bet paties renginio idėjos.
Aš joga domiuosi gal ketvirtus ar penktus metus, bet vis tiek nieko nežinau biggrin.gif  Gerai tam, kam po kelių užsiėmimų viskas aišku  doh.gif  Na, stadijos, kad "joga - filosofija", niekad nepasiekiau ir turbūt nepasieksiu, nes man tai tik viena iš filosofijos krypčių, o domina tik praktika siauraja prasme (asanos, pranajama, atsipalaidavimas), power (dinaminė) joga smile.gif


Gretos buvo ne uzsiemimas (jokios praktikos), o pranesimas religine tematika. "Iniciacija,chakros, guru"...ir t.t. buvo pagrindiniai zodziai. Visa tai sumalta ir letai letai, pabreziant kokia as puiki...sunku buvo istverti. Nemazai buvo tokiu, kurie neistvere. Jei visa tai butu kokios sektos susitikime viskas butu savo vietoje, bet prie ko cia JOGA?
Kol Greta buvo Impulse, kaip sporto trenere viskas buvo cool. Turejo varda, mokiniu, bet kai nuvaziavo i Indija "krysha pojechala". I Satori gali neiti, is ten ja isvare,
Taichi, kalbi apie Lobanova? Zmogus, kuris tikrai supranta ka kalba ir daro. Tik geriausi zodziai...
Atsakyti
QUOTE(Salniene @ 2008 09 03, 12:55)
Gretos buvo ne uzsiemimas (jokios praktikos), o pranesimas religine tematika. "Iniciacija,chakros, guru"...ir t.t. buvo pagrindiniai zodziai. Visa tai sumalta ir letai letai, pabreziant kokia as puiki...sunku buvo istverti. Nemazai buvo tokiu, kurie neistvere. Jei visa tai butu kokios sektos susitikime viskas butu savo vietoje, bet prie ko cia JOGA?
Kol Greta buvo Impulse, kaip sporto trenere viskas buvo cool. Turejo varda, mokiniu, bet kai nuvaziavo i Indija "krysha pojechala". I Satori gali neiti, is ten ja isvare,
Taichi, kalbi apie Lobanova? Zmogus, kuris tikrai supranta ka kalba ir daro. Tik geriausi zodziai...

Jooo... g.gif iniciacijos ir guru - tikrai ne man schmoll.gif Apie čiakras dar viena ausim pasiklausyčiau biggrin.gif
Tada noriu dar kartą nors vieno vienintelio užsiėmimo pas Boris Bazzani blush2.gif Dar parašyk, kad ir šitą žinai biggrin.gif
Atsakyti
gal kas lankote Ananda totoriu gatveje Vilniuje? ilindau i interneta, paskaiciau seimininkes laiskus ir dingo noras ten eiti? tokio susireiksminimo, nepagarbos klientams senokai nemaciau..
kad ir kokie klientai buna ziopli, manau negalima sitaip..tad kas lankete ir galite pasakyti ar normalus tie zmones, kurie veda uzsiemimus,nes po ju laisku atrodo kad nelabai
pasiskaitykit: http://www.ananda.lt..._...6&Itemid=19
Atsakyti
QUOTE(Zziviliukas @ 2008 09 03, 14:27)
gal kas lankote Ananda totoriu gatveje Vilniuje? ilindau i interneta, paskaiciau seimininkes laiskus ir dingo noras ten eiti? tokio susireiksminimo, nepagarbos klientams senokai nemaciau..
kad ir kokie klientai buna ziopli, manau negalima sitaip..tad kas lankete ir galite pasakyti ar normalus tie zmones, kurie veda uzsiemimus,nes po ju laisku atrodo kad nelabai
pasiskaitykit: http://www.ananda.lt..._...6&Itemid=19

Buvau daug kur ir galiu pasakyti, kad tai stipriausia jogos studija. Bent jau Lietuvoje nieko geresnio nemaciau. Pas juos labai didele ir gera sale. Zmoniu taip pat labai daug. Jie tai daro specialiai, kad uztektu vietos tiems, kurie tikrai nori praktikuoti joga.
O tie rasinejimai man panasus i sveika mastyma, o ne kazkoki keiksnojima. Kai su jais asmeniskai pabendrauji silti, normalus zmones. Zmoniu pas juos visada bus daug, o kur daug zmoniu, vadinasi ten viskas normalu.
Papildyta:
QUOTE(Bezdžionė @ 2008 09 03, 14:21)
Jooo... g.gif  iniciacijos ir guru - tikrai ne man  schmoll.gif Apie čiakras dar viena ausim pasiklausyčiau  biggrin.gif
Tada noriu dar kartą nors vieno vienintelio užsiėmimo pas Boris Bazzani blush2.gif  Dar parašyk, kad ir šitą žinai  biggrin.gif

O kas jis toks. Italu mafija? tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Zziviliukas @ 2008 09 03, 14:27)
gal kas lankote Ananda totoriu gatveje Vilniuje? ilindau i interneta, paskaiciau seimininkes laiskus ir dingo noras ten eiti? tokio susireiksminimo, nepagarbos klientams senokai nemaciau..
kad ir kokie klientai buna ziopli, manau negalima sitaip..tad kas lankete ir galite pasakyti ar normalus tie zmones, kurie veda uzsiemimus,nes po ju laisku atrodo kad nelabai
pasiskaitykit: http://www.ananda.lt..._...6&Itemid=19

P.s. paskaityk lankytoju komentarus. Ten taip: klausimas - atsakymas. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Salniene @ 2008 09 04, 14:03)
O kas jis toks. Italu mafija? tongue.gif

g.gif Kaip ir negalėtų... nors.... g.gif gal apsauginis g.gif tongue.gif biggrin.gif
Šiaip tai Vichy konvencijoj žioplinėjau ax.gif Norėčiau rasti tokio lygio instruktorių Vilniuje, bet arba per mažai dairiausi, arba jų nėra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bezdžionė: 04 rugsėjo 2008 - 14:59
QUOTE(Bezdžionė @ 2008 09 04, 16:58)
g.gif Kaip ir negalėtų... nors....  g.gif  gal apsauginis g.gif  tongue.gif  biggrin.gif
Šiaip tai Vichy konvencijoj žioplinėjau ax.gif Norėčiau rasti tokio lygio instruktorių Vilniuje, bet arba per mažai dairiausi, arba jų nėra.

Kiek dar suprantu kalbame apie taichi. Koks kriterijus vertinant lygi? Grazus, placiu peciu, raumeningas, su jumoro jausmu, betarpiskas ar tiesiog geras mokytojas ar meistras. Nezinau nieko apie apsaugini biggrin.gif , bet Lobanovas labai gera ispudi paliko (kaip meistras)
Dar Vilniuje atsidaro viena vietele, kur toks anglas alkoholiko veidu ir diideliu pilvu Bob haniball ( jei buvai konferencijoj turejai matyti). Gali rinktis.
O kada apie konferenija snekesim? O gal ten nebuvai? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Salniene @ 2008 09 04, 22:41)
Kiek dar suprantu kalbame apie taichi. Koks kriterijus vertinant lygi? Grazus, placiu peciu, raumeningas, su jumoro jausmu, betarpiskas ar tiesiog geras mokytojas ar meistras. Nezinau nieko apie apsaugini biggrin.gif , bet Lobanovas labai gera ispudi paliko (kaip meistras)
Dar Vilniuje atsidaro viena vietele, kur toks anglas alkoholiko veidu ir diideliu pilvu Bob haniball ( jei buvai konferencijoj turejai matyti). Gali rinktis.
O kada apie konferenija snekesim? O gal ten nebuvai? biggrin.gif


Ne, šiuo atveju ne apie tai či (ten aš dar nieko nesuprantu ir nelabai traukia), bet paprastai makaluojuosi daug kur. Tiesiog iš smalsumo ax.gif
Gražus ir raumeningas meistras, aišku, gerai, bet kadangi nuotraukos ant sienos nekabinsiu, tai užteks ir kvalifikacijos.
"Apsauginis" - pasi-google-ink pagal pavardę (Boris Bazzani) - rasi. Tiesa, asmeniniame tinklalapyje ar pan. dar gali būti ir fitneso, ir dance, bet tikriausiai atskirsi nuo jogos tongue.gif Čia kalbėjau apie gegužės konvenciją Vilniuje, kurioje buvau, ne Nidos konferenciją.
Turbūt pastebėjai, kad yra toks dalykas, kaip sporto klubai, ne tik jogos centrai. O ar tas pats žmogus dirba ir instruktoriumi, ir Mokytoju, ar tik vienu kuriuo - ne mano bėdos.
Nebuvau Nidoj, todėl ir klausiu, kas ten buvo gero. Tiesiog kvietė viena kompanija pasidairyti (sportuojant su daug kuo keliai susikryžiuoja), o taip išėjo, kad nei pati važiavau, nei laiko apie tai pasikalbėti buvo - probėgom susitikom. Ne forume informaciją rinktis, bet tiesiog norisi išgirsti dar vieną nuomonę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bezdžionė @ 2008 09 05, 10:05)
Ne, šiuo atveju ne apie tai či (ten aš dar nieko nesuprantu ir nelabai traukia), bet paprastai makaluojuosi daug kur. Tiesiog iš smalsumo ax.gif 
Gražus ir raumeningas meistras, aišku, gerai, bet kadangi nuotraukos ant sienos nekabinsiu, tai užteks ir kvalifikacijos.
"Apsauginis" - pasi-google-ink pagal pavardę (Boris Bazzani) - rasi. Tiesa, asmeniniame tinklalapyje ar pan. dar gali būti ir fitneso, ir dance, bet tikriausiai atskirsi nuo jogos tongue.gif  Čia kalbėjau apie gegužės konvenciją Vilniuje, kurioje buvau, ne Nidos konferenciją.
Turbūt pastebėjai, kad yra toks dalykas, kaip sporto klubai, ne tik jogos centrai. O ar tas pats žmogus dirba ir instruktoriumi, ir Mokytoju, ar tik vienu kuriuo - ne mano bėdos.
Nebuvau Nidoj, todėl ir klausiu, kas ten buvo gero. Tiesiog kvietė viena kompanija pasidairyti (sportuojant su daug kuo keliai susikryžiuoja), o taip išėjo, kad nei pati važiavau, nei laiko apie tai pasikalbėti buvo - probėgom susitikom. Ne forume informaciją rinktis, bet tiesiog norisi išgirsti dar vieną nuomonę  smile.gif

Dabar supratau smile.gif
Konferencijoj praktiskai viska maciau, galeciau papasakoti, tik sorry, ne viskas pozityvu. rolleyes.gif Galvoju supranti, kad tokie dalykai kaip joga, meditacija ar kiti dvasiniai dalykai nera vien tik gerai. Sarlatanu laaabai daug 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Salniene @ 2008 09 04, 14:03)
Buvau daug kur ir galiu pasakyti, kad tai stipriausia jogos studija. Bent jau Lietuvoje nieko geresnio nemaciau. Pas juos labai didele ir gera sale. Zmoniu taip pat labai daug. Jie tai daro specialiai, kad uztektu vietos tiems, kurie tikrai nori praktikuoti joga.
O tie rasinejimai man panasus i sveika mastyma, o ne kazkoki keiksnojima. Kai su jais asmeniskai pabendrauji silti, normalus zmones. Zmoniu pas juos visada bus daug, o kur daug zmoniu, vadinasi ten viskas normalu.
Papildyta:

O kas jis toks. Italu mafija? tongue.gif
Papildyta:

P.s. paskaityk lankytoju komentarus. Ten taip: klausimas - atsakymas. doh.gif

Pritariu del ANANDOS, visiskai mano mintys thumbup.gif
Atsakyti