Įkraunama...
Įkraunama...

Joga

dabar apie Resublikine jogos mokykla Vilniuje biggrin.gif katik paskambinom, rezultatai tokie: kaina uz 2 menesius (penkiadienis+7 savaites po 1 uzsiemima per savaite) 175lt, vyksta Karoliniskese Simulionio 8 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonbonke... @ 2008 08 28, 16:22)
dabar apie Resublikine jogos mokykla Vilniuje  biggrin.gif katik paskambinom, rezultatai tokie: kaina uz 2 menesius (penkiadienis+7 savaites po 1 uzsiemima per savaite) 175lt, vyksta Karoliniskese Simulionio 8  4u.gif

Gal čia mokykla ir ušsiėmimus veda Liudmila?
Ieškau Liudmilos, dirbančios Karoliniškėse, kažkokioje mokykloje 4u.gif Gal kam teko girdėti? ax.gif
Atsakyti
tikrai nezinau... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonbonke... @ 2008 08 28, 17:19)
tikrai nezinau...  unsure.gif

as darau joga namuose pagal knyga kasdien, labai patogu ir nekainuoja, kai pripranti tai kaip dantu valymas. Pas mokytojus turejau tik tris treniruotes ir man uztenka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonbonke... @ 2008 08 28, 17:19)
tikrai nezinau...  unsure.gif

Na, gal vėliau sužinosi - parašyk ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai džiugu, kad tiek nemažai norinčių lankyti šią jogos mokyklą. Aš lankau Klaipėdoje beveik metus ir esu labai labai patenkinta.
Beje, moksleiviai gali eiti į tą pačią suaugusių grupę ir jiems taikoma 50% nuolaida. Taigi pabandykite - nepasigailėsite. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(svajoju @ 2008 08 31, 14:01)
Labai džiugu, kad tiek nemažai norinčių lankyti šią jogos mokyklą. Aš lankau Klaipėdoje beveik metus ir esu labai labai patenkinta.
Beje, moksleiviai gali eiti į tą pačią suaugusių grupę ir jiems taikoma 50% nuolaida. Taigi pabandykite - nepasigailėsite.  biggrin.gif

matyt tik Klaipedoj moksleiviams taip sekas verysad.gif kai skambinom, sake, jog netgi nelabai noriai priima mokleivius, o jei priima, tai tik pradiniam etapui verysad.gif
Atsakyti
Bonbonke, VISUS iš pradžių priima tik pradiniam etapui. Mokymas ten vyksta pakopomis (penkiadieniais vadinamos jos) ir visi naujai atėję žmonės pradeda nuo pirmos pakopos.
Atsakyti
tai as tai suprantu biggrin.gif bet kiek suratau is jos issireiskimo, kad praejus pradine pakopa nelabai nori priimti i tolesnes, jei dar nera 18 metu g.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad nelabai tiesa. Kažkas kažką ne taip suprato. Vien pas mane grupėje buvo bent 4 nepilnamečiai. Kitose grupėse taip pat jų yra ( ne tik iš Klaipėdos). Yra ir baigusių bazinį kursą (penkis penkiadienius), bei tęsiančių mokymąsi toliau. Tikrai nė karto negirdėjau, kad nenorėtų priimti. Žinoma, jei tas moksleivis kokių 8 metų, tai labiau jam tiktų eiti į vaikų grupę ax.gif
Taigi manau, kad jei yra norinčių moksleivių, reikėtų dar kartą pasiskambinti ir pasitikslinti smile.gif
Atsakyti
svajoju, aciu uz patarima... 4u.gif gal tikrai teks dar karta pasitikslint... 16 metu visgi ne 6 biggrin.gif
Atsakyti
Ieskau jogos uzsiemimu Vilniuje dienos metu ar rytais, nes vakarais dirbu, gal zinote kas kur panasaus vyksta ?
Atsakyti