Įkraunama...
Įkraunama...

Legolendas

Nors ir pavėluotai, bet tęsiu savo pažadą. Kelios nuotraukos iš Legolando, temutei paspalvint smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



Atsakyti
Buvome Legolende sia vasara,vaziavome su vaiku rugpjucio men,visos dienos mums uzteko per akis.Tikrai verta nuvaziuoti bent karta thumbup.gif Vaikui tai buvo kazkas tokio.... wub.gif blink.gif
Atsakyti
Šios vasaros pabaigoj teko laimė kartu su vaiku pabuvoti šauniuose Europos parkuose-Legolende, Serengetyje ir Heidėje. Važiavom su kelionių agentūra Excursus. Mūsų įspūdžius ir tikrai daug spalvingų nuotraukų galite rasti čia: smile.gif

Legolendas-Serengetis-Heidė 2012


Labai rekomenduoju tokį variantą, buvo tikrai smagu smile.gif
Atsakyti
Berlyne žaidimų kambariui kuponai netinka. Jų tinklalapį reikia žiūrėti, dabar yra kažkokia akcija bilietams,arba kombinuotus bilietus pirkti.
Atsakyti
Galvojam palekti iki vieno is Legolandu - tik neapsprendziu - Vokietijos ar Danijos. Ar jie labai skiriasi? Kazkaip Danijos man atrodo labiau zinomas, populiaresnis ir t.t. Ar cia tik del to, kad jis pirmasis? Ar Vokietojos Legolandas prastesnis?
Atsakyti
QUOTE(Almera @ 2012 12 28, 10:05)
Galvojam palekti iki vieno is Legolandu - tik neapsprendziu - Vokietijos ar Danijos. Ar jie labai skiriasi? Kazkaip Danijos man atrodo labiau zinomas, populiaresnis ir t.t. Ar cia tik del to, kad jis pirmasis? Ar Vokietojos Legolandas prastesnis?


analogiški, lėkit ten, kur jums arčiau.
Atsakyti
QUOTE(Almera @ 2012 12 28, 11:05)
Galvojam palekti iki vieno is Legolandu - tik neapsprendziu - Vokietijos ar Danijos. Ar jie labai skiriasi? Kazkaip Danijos man atrodo labiau zinomas, populiaresnis ir t.t. Ar cia tik del to, kad jis pirmasis? Ar Vokietojos Legolandas prastesnis?

Vaikams,manau,kad praktiskai tas pats.Bet mano akimis nugali Danijos-kur kas grazesnis.
Atsakyti
Sveiki.

Ar važiuojate kas šiemet į Danijos Legolendą? Mes birželį ruošiamės su vaiku. Ar neapsiriksim važiuodami su "Excursus" g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Tina77 @ 2013 03 19, 16:33)
Ar neapsiriksim važiuodami su "Excursus"  g.gif ?


Tikrai ne smile.gif. Mes jau tris vasaras su "Excursus" keliavome, ir šią vasarą keliausime
Atsakyti
mes dukartus keliavom su Excursus ir tikrai likom patenkinti bigsmile.gif
Atsakyti
Gal kam aktualu - jau yra Lego kataloguose nemokami bilietai vaikams i Legolanda smile.gif
Atsakyti
Mes rezervavome rugpjūčio mėnesiui su Excursus Legolendas- Serengetis- Heide
Atsakyti