Įkraunama...
Įkraunama...

Kontaktiniai lęšiai

Sveikutės mirksiukas.gif , lešius nešioju 10metų, pastebėjimas, kuo toliau, tuo labiau netinka akims g.gif doh.gif vis kažkos diskomfortas atsiranda, ko anksčiau nebuvo g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, as tik pries 2 savaites pradejau nesioti linzes, nes labai jau norejau atsikratyt akinuku, mano svajone buvo linzes, bet...... unsure.gif nelabai priprantu prie ju, pirkau day/night linzes, kurias labai isgyre, tik niekaip nesuprantu ar as ju dar vis nemoku isideti gerai, ar mano akys nepriima svetimkunio? Siaip akys nei parausta nei ka, tik tiek kad jauciu diskomforta akyse, toks jausmas kad kazkas i akis ikrite, na sakykim gal nesvariai koki pukeli isidedu, as nezinau, tiesiog kartais buna taip, kad rodos labai gerai isidedu, viena akis kaip per ruka matau, kita gerai, po kiek laiko atvirksciai, rodos ta kuri buvo blogai gerai yra, o toji kur buvo gerai vel uzsideda tarsi rukas. doh.gif , ir net nzn ka daryt, bet akiniu nebenoriu detis verysad.gif verysad.gif verysad.gif Mano dukrai 14 metu, ji taip pat nesioja linzes ir labai dziaugiasi, uztat ir as susigundziau, tai ir jos patarimu prasiau, ji sako kad viska darau gerai, bet tikrai jauciuos nelabai komfortiskai, gal kas irgi turit tokia problema? ir kaip manot negi taip as ir nepriprasiu prie ju??? verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma0401 @ 2008 09 25, 15:28)
Sveikos mamytes, as tik pries 2 savaites pradejau nesioti linzes, nes labai jau norejau atsikratyt akinuku, mano svajone buvo linzes, bet...... unsure.gif  nelabai priprantu prie ju, pirkau day/night linzes, kurias labai isgyre, tik niekaip nesuprantu ar as ju dar vis nemoku isideti gerai, ar mano akys nepriima svetimkunio? Siaip akys nei parausta nei ka, tik tiek kad jauciu diskomforta akyse, toks jausmas kad kazkas i akis ikrite, na sakykim gal nesvariai koki pukeli isidedu, as nezinau, tiesiog kartais buna taip, kad rodos labai gerai isidedu, viena akis kaip per ruka matau, kita gerai, po kiek laiko atvirksciai, rodos ta kuri buvo blogai gerai yra, o toji kur buvo gerai vel uzsideda tarsi rukas. doh.gif , ir net nzn ka daryt, bet akiniu nebenoriu detis verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  Mano dukrai 14 metu, ji taip pat nesioja linzes ir labai dziaugiasi, uztat ir as susigundziau, tai ir jos patarimu prasiau, ji sako kad viska darau gerai, bet tikrai jauciuos nelabai komfortiskai, gal kas irgi turit tokia problema? ir kaip manot negi taip as ir nepriprasiu prie ju??? verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

tikiuos akys pripras ir bus thumbup.gif , bet va bėda tame,kad tokį diskomfortą ir aš jaučiau doh.gif manosios Jonson firmos, advance g.gif na nešioju jau antrą porą tai diskomfortas lyg ir dingo g.gif , su pirmom,tai rūkas užeidavo, tai pastoviai lyg atspindį matydavau doh.gif
vienoj optikoj,man sakė, kad kartais netinka tos naujosios kitom akims tai pataria tas senasias, metines arba pusmetines.Na su šitom,man niekada bėdų tokių nebudavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma0401 @ 2008 09 25, 15:28)
Sveikos mamytes, as tik pries 2 savaites pradejau nesioti linzes, nes labai jau norejau atsikratyt akinuku, mano svajone buvo linzes, bet...... unsure.gif  nelabai priprantu prie ju, pirkau day/night linzes, kurias labai isgyre, tik niekaip nesuprantu ar as ju dar vis nemoku isideti gerai, ar mano akys nepriima svetimkunio? Siaip akys nei parausta nei ka, tik tiek kad jauciu diskomforta akyse, toks jausmas kad kazkas i akis ikrite, na sakykim gal nesvariai koki pukeli isidedu, as nezinau, tiesiog kartais buna taip, kad rodos labai gerai isidedu, viena akis kaip per ruka matau, kita gerai, po kiek laiko atvirksciai, rodos ta kuri buvo blogai gerai yra, o toji kur buvo gerai vel uzsideda tarsi rukas. doh.gif , ir net nzn ka daryt, bet akiniu nebenoriu detis verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  Mano dukrai 14 metu, ji taip pat nesioja linzes ir labai dziaugiasi, uztat ir as susigundziau, tai ir jos patarimu prasiau, ji sako kad viska darau gerai, bet tikrai jauciuos nelabai komfortiskai, gal kas irgi turit tokia problema? ir kaip manot negi taip as ir nepriprasiu prie ju??? verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

nezinau ar nuraminsiu, bet as lesius pratinausi apie 3 gerus men.vaiksciojau smarkiai raudonom,asarotom akim.Apie diskomforta ir prasta matyma mineti turbut neverta.litrus ivairiu lasiuku prisilasinau.lesi i aki po pusvalandi dedavau.Pripratau mirksiukas.gif jauciu man buvo pasireiskusi atmetimo reakcija,bet as ziauriai nebenorejau akiniu ir kentejau.dabar jau kokie 6 metai nesioju lesius(pastaruoju metu daktaras liepe pakeisti i akinius del iaugimo ar pan ir sake kad lesiai yra labai nesveika ir visa diena su jais buti negalima).As turiu Focus Night&Day,bet nesioju tik diena tai uztenka poros 3 men.
tau galiu patarti(nezinau ar kas rase,temu neskaiciau) apie homeopatinius lasiukus oculoheel.juos sako galima lasinti ant lesiu-jie nuims sudirgima,sudrekins akyte,bus lengviau. mirksiukas.gif
Atsakyti
Man tai butu idomu isgristi, ar kam nors buvo taip, kad nesiojus lesius ilga laika, akys tiesiog pradejo ju nebepriimineti cry.gif galiu nesioti akinius savaite ir pabandyti nors valandai isideti lesius - viskas: akys raudonos, persti. Zodziu siaubingai nepatenkintos. Gal lesiai netinkami g.gif

P.S. Kiek zinau oculoheel lasinti ant lesiu negalima
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kalila: 30 rugsėjo 2008 - 10:55
QUOTE(kalila @ 2008 09 30, 11:55)
Man tai butu idomu isgristi, ar kam nors buvo taip, kad nesiojus lesius ilga laika, akys tiesiog pradejo ju nebepriimineti cry.gif  galiu nesioti akinius savaite ir pabandyti nors valandai isideti lesius - viskas: akys raudonos, persti.  Zodziu siaubingai nepatenkintos. Gal lesiai netinkami g.gif

P.S.  Kiek zinau oculoheel lasinti ant lesiu negalima

o lešių nešiojimo laikas nesibaigė?man kai jau apsineša lešiai tada graužia.Arba gal akims nepatinka skystis, o ne lešiai g.gif
Atsakyti
Atėjau truputį pasikonsultuoti biggrin.gif

Esu trumparegė, tačiau mano trumparegystė gan silpna - ape 2.0D. Turiu akinius žiūrėjimui į tolį, bet jau pradedu pastebėti, kaip man nejauku darosi gatvėje - nebegaliu įžiūrėt veidų, perskaityt skelbimų ir panašiai biggrin.gif Akinių nuolat nešioti nesinori, tuo labiau kad pradedu jausti diskomfortą po poros valandų, rašyt, skaityt su jais man siaubingai nepatogu. Mąstau pabandyt kontaktinius lęšius g.gif Verta juos pirkti? Ar bus tas pats, kas su akiniais, tai net nesukt galvos ir pastoviai akinius traukiotis? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Caylee @ 2008 09 30, 16:53)
Atėjau truputį pasikonsultuoti biggrin.gif

Esu trumparegė, tačiau mano trumparegystė gan silpna - ape 2.0D. Turiu akinius žiūrėjimui į tolį, bet jau pradedu pastebėti, kaip man nejauku darosi gatvėje - nebegaliu įžiūrėt veidų, perskaityt skelbimų ir panašiai biggrin.gif  Akinių nuolat nešioti nesinori, tuo labiau kad pradedu jausti diskomfortą po poros valandų, rašyt, skaityt su jais man siaubingai nepatogu. Mąstau pabandyt kontaktinius lęšius g.gif  Verta juos pirkti? Ar bus tas pats, kas su akiniais, tai net nesukt galvos ir pastoviai akinius traukiotis?  biggrin.gif


Sveika 4u.gif Mano akys panasiai kaip tavo ir anksciau irgi nesiodavau tik i toli akinius, kol nepradejau linziu nesiot, paskiau nuo ju prasidejo bedos, tai dabar tik retkarciais deduos, o kai jau ipratau prie gero matymo, labai diskomfortiskai jauciuos blogai matydama ir gatvej, ir darbe, tiesiog jauciu, kad ir i kompa prisimerkiu is siek tiek toliau nei labai arti doh.gif ziuredama. Uztat dabar darbe dazniausiai nesioju akinukus. Siaip su tokio laipsnio trumparegyste akiniai/linzes skiriami pastoviam nesiojimui (ir tokia trumparegyste jau laikoma vidutine, o ne maza). Pagalvok pati, kai nedamatai gatvej kazko, tai vis prisimerki, tokiu budu augini rauksles...

Tiesa, del patogumo, tai su linzem patogiau, nesijaucia diskomforto ziurint i toli ir i arti, ne taip, kaip su akiniais. Man irgi anksciau budavo kaip tau, kad nemalonu budavo skaityt ir i artimus objektus ziuret, bet manau, kad cia tiesiog pripratimas irgi daug ka lemia. Nors ir dabar neikad beveik neskaitau su akiniais, nebent trumpam turiu zvilgtelet i koki dokumenta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepsnele: 30 rugsėjo 2008 - 21:03
Kas turi problemu su kontaktiniais lesiais siulau isbandyti biofinity, Lietuvoje kol kas naujiena del to kaina skiriasi. Man buvo prasidejusios problemos, netiko niekas, bet sitie superiniai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2008 09 30, 21:19)
Kas turi problemu su kontaktiniais lesiais siulau isbandyti biofinity, Lietuvoje kol kas naujiena del to kaina skiriasi. Man buvo prasidejusios problemos, netiko niekas, bet sitie superiniai  thumbup.gif


Na ir kokia ta kainyte? Ir kuo jos tokios ypatingos?
O kokios tave bedos buvo uzpuolusios?
Man tai ne tai kad butu kazkas labai nepasikeite, fiziniai pojuciai isliko tie patys, niekad visiskai nepripratau prie linziu, i dienos pabaiga visad imdavo labai jaustis svetimkunis akyse, bet buciau ir toliau nesiojus, jei gydytoja nebutu uzmacius, kad eme iauginet kraujagysles i ragena.
Atsakyti
QUOTE(liepsnele @ 2008 10 01, 01:25)
bet buciau ir toliau nesiojus, jei gydytoja nebutu uzmacius, kad eme iauginet kraujagysles i ragena.

o čia po kiek laiko nešiojimo tas pasidarė? g.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,

as irgi neatsispyriau pagundai nusipirkti spalvotus kontaktinius lesius...nepasikuklinau ir issirinkau brangiausius-galvojau ilgam...o pasirodo man jie visai netinka unsure.gif kai isidedu akis persteti pradeda, ir po kurio laiko jos labai issauseja, uzsideda dumelis ir kuo toliau tuo blogiau pradedu matyti...taip kankinausi vien todel, kad akys atrode tikrai graziai...ryskiai zalios wub.gif naudojau ir dirbtines asaras...nesuprantu kame problema?ar as jautri tokiems dalykams ar tiesiog kazka netaip darau? g.gif
Atsakyti