Įkraunama...
Įkraunama...

Kontaktiniai lęšiai

Nuo vasario nesiojau focus night and day, menesinius paprastus lesiukus, pas mane abi akytes mazdaug -2 smile.gif Kartais ok, bet kartais toks diskomfortas... Lyg siuksle aky blink.gif Ir apskritai turejau daug vargo, daznai tekdavo issiimt. Nuo spalio nusipirkau spalvotus, juros zydrumo, siaip, pabandymui, akcija dar ispuole, tai gavosi ziauriai pigiai, irgi menesiniai. Mano akytes pilkos, tai tikrai idomiai atrodo smile.gif wub.gif Ir kas svarbiausia, jokio nepatogumo thumbup.gif Idealiai viskas thumbup.gif Nors kaip tik atvirksciai turetu buti sake ax.gif Na, kiekvienam skirtingai ax.gif Zodziu bent jau kolkas esu tikrai patenkinta ir prie paprastu gryzt tikrai nezadu blush2.gif
Atsakyti
man su tais oasys tas pats.. o gal dar uzdegimas nepagijo? nors toj aky kurioj buvo uzdegimas, viskas gerai, lesio nejauciu, akis nerausta, o kita(sveika) akis nepriima, lyg kas i aki ikrite butu, greit apsiblausia. galvojau, kad isvirkscias lesis, bet ne, galvojau, kad lesis negeras, bet isidejus kita i ta pacia aki istorija kartojas... nezinau, kas toms akims...
Atsakyti
Lesius susigundziau nusipirkti netaip ir seniai, wasaros pabaigoj. Nesiojau menesi laiko dabar daugiau bunu namuose tai nebenesioju. Maniskiai gonson firmos "ACUVUE oasys", man trumparegyste -0,75. Man pwz. i toli ziuret nera jokio diskomforto, bet wat i kompiuteri ar laikrasty skaityti - tragedija liejasi waizdas turiu atitraukineti per dideli atstuma - cia normalu ar reiktu lesius keisti!? g.gif Faktiskai del sitos priezasties ju ir nebenesioju, nes nusibosta del walandos laiko deliotis ir wel isiminet grizus - wel deduosi akinius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kudasius @ 2008 11 12, 22:43)
man su tais oasys tas pats.. o gal dar uzdegimas nepagijo? nors toj aky kurioj buvo uzdegimas, viskas gerai, lesio nejauciu, akis nerausta, o kita(sveika) akis nepriima, lyg kas i aki ikrite butu, greit apsiblausia. galvojau, kad isvirkscias lesis, bet ne, galvojau, kad lesis negeras, bet isidejus kita i ta pacia aki istorija kartojas... nezinau, kas toms akims...

tiesiog per jautrios smile.gif
Papildyta:
QUOTE(omny @ 2008 11 12, 23:16)
Lesius susigundziau nusipirkti netaip ir seniai, wasaros pabaigoj. Nesiojau menesi laiko dabar daugiau bunu namuose tai nebenesioju. Maniskiai gonson firmos  "ACUVUE oasys", man trumparegyste -0,75. Man pwz. i toli ziuret nera jokio diskomforto, bet wat  i kompiuteri ar laikrasty skaityti - tragedija liejasi waizdas turiu atitraukineti per dideli atstuma - cia normalu ar reiktu lesius keisti!?  g.gif Faktiskai del sitos priezasties ju ir nebenesioju, nes nusibosta del walandos laiko deliotis ir wel isiminet grizus - wel deduosi akinius  doh.gif

Taip, deliojimas uzknisa doh.gif Man irgi tas pats, reikia atsitraukti neblogai smile.gif Bet man asmeniskai tai netrugdo, as lesius nesioju nuo ryto iki vakaro ir gryzus issiimu.
Akiniu neturiu ir nemegstu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kudasius @ 2008 11 10, 17:59)
sveikos  smile.gif
lesius nesioju jau du metus, pusantru metu nebuvo jokiu problemu, nesiojau night and day. praeita pavasari isimete akiu uzdegimas, net zaizda ragenoj, beveik visa vasara gydziausi, nes tik isidejus lesi akis parausdavo ir labai skaudejo.
paskui akys pasveiko,nesiojau air optix O2, paskui nusipirkau night and day.panesiojau menesi, (nakciai issiimu) ir viena diena labai pradejo skaudet kairia aki,ta pacia,kurioj buvo anasyki uzdegimas. issiemiau lesi, nuejau pas akiu gydytoja. sake, kad lengvas uzdegimas, israse lasu(uch,kiek paklojau) ir liepe gydytis nenesiojant linziu.
snd nusipirkau oasys ir po keliu dienu bandysiu detis sitas ir night and day daugiau nepirksiu, nes tikriausiai pasitvirtina tie gandai, kad jos nera kokybiskos...

o kaip pastebejai kad isimete uzdegimas, ir kad net ragenoje zaizda atsirado? Gal naktimis neissiminedavai, kad daejo iki zaizdu?
Atsakyti
gal kas zinote ka reiskia tie skaiciukai PRISM

esme tame,kad daznai man optikose paduoda lesius nevisai tokius, kaip uzrasyta korteleje. Pas mane yra 8.6 prie abiu akiu. Man paduoda tai abu 8.4, tai 8.6 ir 8.4, o dabar padave viena aki 8.6, kita Fv (???) ka tai reiskia? Isidejau as ta linze, bet kazkas ne taip.. Gal kas man pakomentuosit. Ar cia optikuose ziopli dirba? ar as kazko nesuprantu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saulevandeny @ 2008 10 29, 12:42)
Nelašink jokių pribumbasų ir drąsiai leisk akims sezoną pailsėti. Man taip pat buvo. Stengiausi kuo mažiau nešioti lęšius, ilsinau, paskui po truputį pradėjau vėl nešioti, žinoma, leisdami kuo daugiau pailsėti, viskas susitvarkė  mirksiukas.gif


Na dekui uz patarimus, dabar taip ir darau. Vaikstau jau su akinukais visa rudeni, nuo Rugpjucio menesio ir tikiuosi, kad viskas susitvarkys.
Taciau vis knieti kokius kitus lesius pabandyti, nes su acuve vienadieniais visai negaliu isbut, jie vis man prie akyciu prilimpa.. sad.gif
Atsakyti
sveiki,
norejau paklausti vienu klausimu. ruosiuosi pirkti lesius (pirma karta), bet kiek esu bandziusi detis seses, tiek niekaip negaledavau, vis sumirkciodavau... drauge kazkada buvo uzsiminusi, kad ji vartojo kazkokius lasus, kurie padaro aki nejautria. ka apie tai manot, ka girdejot, gal naudojat? blush2.gif
Atsakyti
tikrai nemanau kad reikia blink.gif kam tie vaistai, nesamone. Nueik pas okulista jis tikrai tave ismokins detis. Su manim pravargo valanda laiko blush2.gif na man niekaip neisejo. O po to thumbup.gif
Atsakyti
tai vat, kad jei nereiktu, neklausciau ir nesiruosciau pirkt.. prie konsultanto mokytis negaliu, nes rankos dreba.. o siaip esu maciusi, kaip kiti dedasi ir isklausiusi begales patarimu, bet man niekaip nepavykdavo verysad.gif
Atsakyti
O tu nesinervuok,visom pirma karta rankos dreba.Optikoj parode kaip isidet,o namie kita diena puse val i viena aki dejau.O dabar sekundziu reikalas..
Atsakyti
Tiesa, ir man buvo ta beda smile.gif Pirmom dienom ilgai prastovedavau, o dabar viens du ir yra smile.gif Tiesiog bandyk ir bandyk.
Man asmeniskai lengviau isidet spalvotus (jie didesni), nei nespalvotus, paradoksas toks bigsmile.gif
Atsakyti