Įkraunama...
Įkraunama...

Pašilaičiai "ŽIEDAS"

QUOTE(Upokšnis @ 2008 09 10, 21:38)
Tai gal tad visai neveskit  unsure.gif Negalima taip traumuoti nei savęs, nei vaiko.


Nueisim,pažiūrėsim kas bus smile.gif Gal ne taip baisu,kaip atrodo..
Atsakyti
QUOTE(mergaite117 @ 2008 09 10, 21:50)
Nueisim,pažiūrėsim kas bus  smile.gif Gal ne taip baisu,kaip atrodo..


Čia kaip lietuvių priežodyje: baimės didelės akys mirksiukas.gif Viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaite117 @ 2008 09 10, 17:27)
Aš bijau,kad neištversiu...ir nustosiu vest į darželį... verysad.gif


Ir as to paties bijau... verysad.gif

QUOTE(mergaite117 @ 2008 09 10, 21:26)
Dar nestartavom.Startuosim nuo 15 d  rolleyes.gif Ačiū už palaikymą.

Kaip sekes palikti vaika darziuke?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sindija: 15 rugsėjo 2008 - 09:07
As savo mazyli kuriam tik sukako metukai, tai pat buvau uzrasius i lopseli, bet kad namie dirbu, tai sazine neleidzia. Didysis pakankamai ligu parnesa, o cia toki mazyleli leisti... Ne ne, gaila schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(sindija @ 2008 09 15, 10:07)
Ir as to paties bijau... verysad.gif
Kaip sekes palikti vaika darziuke?


Manoji labai norėjo eit į darželį,bėgo tekina. thumbup.gif Vaikus pamačius visa nušvyto. bigsmile.gif O toliau kas buvo... blink.gif Vaikai visi sustoję tarp durų paleidę dūdas........maniškė pamačius tokį vaizdelį ir pati verkt pradėjo. doh.gif Apsikabino ir sako: "nenoliu a dazeli". Aukletoja liepė man išeit..
Grįžau paimt po dviejų valandų,tai nieks neverkė,maniškė mane pamačius puolė į glėbį,sakė darželyje labai patiko ir rytoj eis lotuliukas.gif O vaikai labai laukia mamyčių gryžtančiu,kai pamatė,kad kažką pasiima,vėl prapliupo verkt ir "mama mama" šaukt.....
Atsakyti
QUOTE(mergaite117 @ 2008 09 15, 11:44)
Manoji labai norėjo eit į darželį,bėgo tekina.  thumbup.gif Vaikus pamačius visa nušvyto.  bigsmile.gif O toliau kas buvo... blink.gif Vaikai visi sustoję tarp durų paleidę dūdas........maniškė pamačius tokį vaizdelį ir pati verkt pradėjo.  doh.gif Apsikabino ir sako: "nenoliu a dazeli". Aukletoja liepė man išeit..
Grįžau paimt po dviejų valandų,tai nieks neverkė,maniškė mane pamačius puolė į glėbį,sakė darželyje labai patiko ir rytoj eis  lotuliukas.gif O vaikai labai laukia mamyčių gryžtančiu,kai pamatė,kad kažką pasiima,vėl prapliupo verkt ir "mama mama" šaukt.....


Į kokią grupę papuolėt?
Atsakyti
Pumpurėlių. mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, būkit gerulės, ateikit dalintis įspūdžiais į Bendraminčius, nes ši tema skirta konkrečiai informacijai apie darželį. Juk vėliau čia užsuks tėvai ieškodami informacijos, gal jiems nebus įdomu skaityti, kaip sekėsi mūsų vaikučiams pratintis prie darželio. Nors sutinku, kad ir tai aktualu, bet tokiems pokalbiams temos kuriamos Bendraminčiuose. Ateikite, pabendrausime!

Mes irgi šiandien startavom, aš labai norėčiau susipažinti su kitom mamytėm. smile.gif

Bendraminčių tema apie "Žiedą" ČIA 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
labai jau nejuda si tema. NA bet noriu pasiskusti. Esu labai pikta ant aukletojos Nijoles (varpeliu grupeje). Ir man labai gaila,kad jos nepakeite. Nors rugsejo men dar ji stengesi elgtis graziai, bet vel prasidejo bedos. Maza to,kad ji labai garsiai ir siaip kalba, tai ji saukia ant vaiku, yra tingine. Gal mano dukra ir yra judrus vaikas, ir nevisada jai idomu daryti tai ka daro kiti vaikai, tai siaindien Nijole pareiske tai,kad mano vaikas nedaro tai,kad daro kiti bvaikai, ir gal yra sutrikusio vystymosi, ir reiketu pasitarti su gydytojais blink.gif Nu cia jau virsune visko bash.gif Mano vaikas tikrai nera atsilikes, kaip tik labai informacijai imli mergaite, tik buna susikompleksuoja kai reikia dainuoti ir sokti. Ir jeigu Nijole patingi paieskot uzsiemimo patinkancio mano vaikui, tai tikrai del to ne mes tevai kalti. Manau, siusiu vyra aiskintis pas direktore del tokio aukletojos elgesio. Negaliu ramiai visko taip palikt.
Atsakyti
Na, tikiuosi, kad visi nesutarimai isnyks. Vyras kalbejo su aukletoja. Na ta kart pasikarsciavo Nijole, bet ir mes pernelyg skaudziai sureagavom. Gailiuosi,kad parasiau pirma visko nesisiaiskine su aukletoja, bet buvau tiek pikta, kad apemus emocijoms prirasiau visko, nepagalvojus apie pasekmes.
Na svarbiausia, kad dukrai patinka ir grupes vaikai, ir aukletojos.Ir ji nieko nenoretu keisti. O vaikai svarbiausia.
Tikiuosi,kad ateity visus nesutarimus spresime taikiai.
Atsakyti
QUOTE(violla @ 2008 10 15, 16:16)
Na, tikiuosi, kad visi nesutarimai isnyks. Vyras kalbejo su aukletoja. Na ta kart pasikarsciavo Nijole, bet ir mes pernelyg skaudziai sureagavom. Gailiuosi,kad parasiau pirma visko nesisiaiskine su aukletoja, bet buvau tiek pikta, kad apemus emocijoms prirasiau visko, nepagalvojus apie pasekmes.
Na svarbiausia, kad dukrai patinka ir grupes vaikai, ir aukletojos.Ir ji nieko nenoretu keisti. O vaikai svarbiausia.
Tikiuosi,kad ateity visus nesutarimus spresime taikiai.


g.gif O kam Jūs teisinatės? Kodėl viską nurašot emocijoms? Ir apie kokias pasėkmes kalbat? Panašu į auklėtojos dangstymą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksėna @ 2008 10 15, 22:21)
Sutinku su jumis. Kažkaip labai įtartina skamba. Rodos čia jau visos suprato kas tokia auklėtoja N....Jau mamos pavargo rašyti ir lakstyti pas direktore ,vistiek kaip ji dirbo taip ir dirbs doh.gif


Man irgi įtartina. Juk nepakeisi žmogaus schmoll.gif Ypač, jei jis pats nesikeičia. Tik karts nuo karto paskaitysim neigiamus atsiliepimus, kurie po kelių dienų bus bandomi pateisinti emocijomis ir toliau viskas tęsis.
Atsakyti