Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo maskuojate tamsius paakius?

QUOTE(Malena @ 2014 01 06, 16:31)
Na jis nėra maskuoklis savo funkcija, tuo viskas ir pasakyta.
Ebay merginos siuntėsi smile.gif


Bet man jis nėra ir higlighteris cool.gif aš jį ir pirkau highlighterio funkcijos tikėdamasi, bet kai to švytėjimo visai nesimatė iš jo, tai pradėjau paakius maskuot ir kurį laika labai patiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jearmaine: 06 sausio 2014 - 17:44
QUOTE(Malena @ 2013 05 02, 09:17)
Pasiginčysiu biggrin.gif  Man už bye bye under eye labiau patiko MUFE Lifting.

Kuom geresnis MUFE lift?
Atsakyti
gal kas naudojate si maskuokli? g.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo charizmaaa: 26 spalio 2014 - 20:17
QUOTE(booonbon @ 2013 05 01, 22:17)
bye bye under eye geriausias daiktas siam reikalui:) bet va saudausi is kur nusipirkti dabar, nes jie kaip matau ir suprantu i lietuva nesiuncia, o kol kas klausiau pas viena tarpininke sake nesiuncia is it cosmetics g.gif



bye bye under eye per daug blizgus, man asmeniskai jis nepritaikomas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbuls @ 2013 05 13, 23:34)
Isbandziau:
user posted image
Visai patiko  ax.gif

Galiu tą patį pasakyti - liuks priemonė
Atsakyti
Hard Candy Glamoflauge, spalva ultra light
user posted image
nuotrauka iš čia

Testavau šią savaitę, visumoje kol kas labai patinka.
Iki šiol neturėjau jokių problemų su paakių spalva. Geriausiu atveju, jeigu netingėdavau, pasižaisdavau su skaistinančiais „pieštukais“ (YSL touche eclat, L'oreal lumi magique), todėl palyginti su kitais rimtesniais maskuokliais negaliu.smile.gif Dabar paakiai juodi su šviečiančiom kraujagyslėm. Nežinau, ar reikalas permanentinis, bet šiuo metu bandau tirti pandoms skirtą rinką.

Hard candy glamoflauge gerai pigmentuotas ir tikrai puikiai maskuoja. Naudoju tik paakiams, kitų pavienių defektų ant veido neturiu.
Pirkau šviesiausią spalvą (ultra light), bijojau, kad gali būti per tamsi, o ir pakuotėje ji atrodo tamsoka, bet išsklaidžius ji labai šviesi. Spalva į gelsvumą, kas man taip pat buvo svarbu.
Maskuoklis riebus, fiksuoti su biria ar kompaktine pudra yra būtina. Nuo odos atskiru sluoksniu neatsiskiria, į raukšles bent jau šiuo metų laiku nesubėga (bet mano oda sausa), nežinau, kas bus, kai atšils.
Realiai jo reikia labai mažai, bet vis išspaudžiu gerokai per daug. Kai toks kiekis - negaila.
Geriausia tepti arba įtapšnojant į odą, arba su beauty blender kempinėle, kiti bandyti teptukai ar tradicinis tepimas pirštu netiko.
Panašu, kad jis linkęs sluoksniuotis, šita problema kol kas neišlindo, bet tik pradarius naują, kol pradėjo bėgti normalus produktas, nusispaudė nemažai skaidraus skysčio.
Atsakyti
Ypac tamsius paakius maskuoju oranzines spalvos maskuokliu is SLA arba MUFE, maisydama ji su Clinique Airbrush Concealer maskuokliu Nr. 04 Neutral Fair lengvesniam maskavimui (mano favoritas smile.gif ) arba su Clarins Instant Concealer Nr. 01, jei reikia pamaskuoti stipriau.
user posted image
Atsakyti
Sveikos paneles 4u.gif esu jau visiskai pasimetus is tikruju smile.gif ar paakiams galima naudot priemones su svytejimu? ta prasme ar tinka? ar turi atlikt paakiu sviesintojo(matines konsisten.) funkcija? ir koki tona rinktis? uz naturalia odos spalva sviesne dvejais atspalviais ? aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepa_: 05 vasario 2015 - 16:12
QUOTE(F_A @ 2015 01 22, 13:10)
Ypac tamsius paakius maskuoju oranzines spalvos maskuokliu is SLA arba MUFE, maisydama ji su Clinique Airbrush Concealer maskuokliu Nr. 04 Neutral Fair lengvesniam maskavimui (mano favoritas smile.gif ) arba su Clarins Instant Concealer Nr. 01, jei reikia pamaskuoti stipriau.
user posted image



o tas ozanzinis atspalvis neprasimusa? Gal esat labai idegus? galvoju pirkt, bet truputi abejoju
Atsakyti
Mano atradimas MAC pro long wear concealer
http://www.beautezin...cealer-1065.jpg

Užmaskuoja ir pagyvina visa vaizda, užfiksavus su biriu produktu, laiko visa diena ir nesubega i jokias rauksleles. Esu labai patenkinta ir nesuprantu kaip galejau isgyventi be sio maskuoklio ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(artistė @ 2015 01 11, 00:46)
Galiu tą patį pasakyti - liuks priemonė


Labai gera priemone. Tinka ir kaip highlighteris, suteikia spindejimo.
Atsakyti
Aš tai ilgai vaikščiojau ratais kol pagaliau nusipirkau Bobbi Brown creamy concealer kit. Brangu, žalia rūta, nu bet gerai maskuoja. smile.gif

Nusibodo pigesnių paieškos, spjoviau ir nusipirkau irnesakyk.gif bet šiaip tikriausiai nelabai žinau pigių ir gerų g.gif
Atsakyti