Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo maskuojate tamsius paakius?

Man is visko, ka isbandziau labiausiai patiko NYX HD concealeris, maskuoja neblogai, maziausiai subega i rauksleles, kaip kiti, neapsunkina odos. Vienintelis trukumas- mazas spalvu pasirinkimas.
Atsakyti
QUOTE(-Chloe- @ 2015 05 01, 14:05)
Man is visko, ka isbandziau labiausiai patiko NYX HD concealeris, maskuoja neblogai, maziausiai subega i rauksleles, kaip kiti, neapsunkina odos. Vienintelis trukumas- mazas spalvu pasirinkimas.

Esu sunaudojusi pora buteliukų šio maskuoklio - maskuoja ir išlieka neprastai. Dar patinka tuo, kad yra tikrai šviesi spalva thumbup.gif - maskuoklio jokios panašios nesu radusi mūsų parduotuvėse.
Atsakyti
Dar toki konsileri is Maybelline dabar daug kas giria, gal kuri isbandet? ax.gif

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 06 gegužės 2015 - 11:54
QUOTE(Hiver @ 2015 05 06, 12:44)
Dar toki konsileri is Maybelline dabar daug kas giria, gal kuri isbandet? ax.gif

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

user posted image

user posted image


aš jį čiupinėjau ir padėjau į šalį dėl tos kvailos jo galvos (neįsivaizduoju, kaip normaliai higieniškai naudot keletą mėnesių g.gif, o be to, kaip ir nereikalinga ta galva naudojant kosmetinį šepetėlį, kaip taisyklė, tas sukinėjimo mechanizmas (click) pradeda lūžinėti ir nebepasispausti produktas) - bet spalvos neblogos pasirodė.
Verdiktas - nepirkčiau.
Atsakyti
Merginos, kuri patartumet pasirinkti: Catrice liquid camouflage ar L.A. Girl HD concealer? ax.gif
Atsakyti
o kur rasti pirkti daugumos giriama EM Perk me up maskuokli? g.gif kazkaip niekur jo nerandu, gal nebegaminamas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 05 06, 11:44)
Dar toki konsileri is Maybelline dabar daug kas giria, gal kuri isbandet? ax.gif

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

user posted image

user posted image



sitas maskuoja tiesiog nerealiai, zymiai geriau uz MAC prolong concealer, galima sluoksniuot, jei reikia, daug paprasciau dirbti nei su MAC. Bet spalvu pasirinkimas tai ka zinau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabre* @ 2015 11 22, 13:19)
o kur rasti pirkti daugumos giriama EM Perk me up maskuokli? g.gif  kazkaip niekur jo nerandu, gal nebegaminamas? g.gif


Nebegaminamas jau seniai, internete radau, kad siūlo vietoj jo naudoti the balm kažkurį luminizer'į... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kasienkaaa: 26 kovo 2016 - 08:39
QUOTE(-Chloe- @ 2015 11 24, 14:22)
sitas maskuoja tiesiog nerealiai, zymiai geriau uz MAC prolong concealer, galima sluoksniuot, jei reikia, daug paprasciau dirbti nei su MAC. Bet spalvu pasirinkimas tai ka zinau  doh.gif

"Light Pale" spalva, kaip matau, labai šviesi nėra? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2016 03 26, 10:39)
"Light Pale" spalva, kaip matau, labai šviesi nėra? g.gif  biggrin.gif

Nera labai sviesi, kaip kad buna Ivory spalvos.
JAV yra Light Pale, UK - Light. Amerikonu su rausvu atspalviu, anglu su gelsvu.
Turiu juos abu - is JAV ir is UK. Man labiau patinka UK spalva.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 26 kovo 2016 - 13:26
QUOTE(AZURA @ 2016 03 26, 15:08)
Nera labai sviesi, kaip kad buna Ivory spalvos.
JAV yra Light Pale, UK - Light. Amerikonu su rausvu atspalviu, anglu su gelsvu.
Turiu juos abu - is JAV ir is UK. Man labiau patinka UK spalva.

O kokių spalvų, numerių kremines pudras paprastai naudojate?
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2016 03 27, 09:36)
O kokių spalvų, numerių kremines pudras paprastai naudojate?

Kreminiu pudru jau senokai nenaudoju, perejau ant azijieciu BB kremu, ju spalvas dazniausiai naudoju Natural Beige.
Pagal kremines pudros spalva siu Light maskuokliu spalva butu kazkur tarp kreminiu pudru Ivory spalvos ir Chanel, Dior 20 numerio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 27 kovo 2016 - 10:14