Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo maskuojate tamsius paakius?

Paakius maskuoju jau senai, ilgai ir nuoboziai tai keletas mano atsiliepimu apie demesio vertesnes priemones, kurias tikrai drasiai rekomenduočiau (visokie bandyti loreal, rimell, lumene ir tt nesuzavejo tai apie juos ir nesiplėsiu):
user posted image
Benefit erase paste - maskuoja tikrai stipriai, del maskavimo priekaistu neturiu tik su spalvom man problema, 02 man kiek per sviesus/per ruzavas, 03 jau tamsokas ir plius turi oranzini pustoni (nors as tamsoka bet pramusdavo ir ta) iseitis buvo juos maisyti bet mane uzkniso tai abu pardaviau biggrin.gif

Time balm concealer
user posted image
maskuoja tikrai gerai, kiek maziau nei erase paste bet man pakako, konsistensija kiek sausesne nei erase, todel tept geriau sudrekinus paakius kremu, naudojasi itin taupiai, naudojau faktiskai kasdiena 1,5metu ir dar trecdalis likes (perejau prie kito smile.gif)

Estee Lauder double wear stay in place high cover concealer
user posted image
Patiko, ne ka prastesnis nei abu ankčiau minėtieji, maskuoja gerai, riebesnis nei time balm, bet ne tokia kose kaip erase paste, spalva pataikiau labai, bet sakyčiau netaupus tai jis mano toks proginis maskuotojas smile.gif

Diorskin sculpt
user posted image
Konsistensija man labai patiko, nei per skysta nei per tiršta, maskuoja gerai, kiek mažiau nei erase paste bet ne prasčiau nei estee ir time balm, liftingo nepastebejau efekto bet gal todel kad man ir nereikia jo kolkas. Beto patogus naudojimo būdas su aplikatorium (tik kai priemone jau i gala tada pasidaro visai nepatogus biggrin.gif ) Nepataikiau su splava tai is pradziu maisydavau su kuo nors sviesesniu paskui atsibodo tai pradejau su juo maskuoti tiesiog kitus netobulumus, koki pavieni spuogeli, kates idreskima ant veido (manoji arsi) ir pan.

Diorskin Hydra life bb eye cream
user posted image
Naudoju ji kasdienai pastaruoju metu ir pati negaliu patiket kad man uztenka tokio sakyciau lengvo maskuoklio biggrin.gif Tikrai lengvas, patogus aplikatorius. Nežinau dėl ko bet pastaruoju metu mano paakiai šiaip pašviesėjo (galiu pagirt Dior Prestige satin revitalizing eye creme)ar čia tas kremas ar kad vandens gal daugiau geriu nei anksciau ar ir tas ir tas. Tik po 4 mėnesių naudojimo bet jis man jau i pabaigą eina doh.gif tai lyginant su kokiu time balm kurio uztenka kokiems turbut 2 metam, šis nelabai skalsus. Ir aišku jei reikia labai stipraus maskavimo turbūt šis jau netiks.

Paminėsiu ir ysl touche eclat
user posted image
Maskuotoju as jo nepavadinčiau - per lengvas, lengvesnis nei dior bb, bet ant maskuokio palei akiu kraštus labai geras dalykelis sakyčiau smile.gif

Iš mano minėtų stipriausiai maskuoja erase paste, silniausiai neskaitant ysl dior bb, visi kiti tarpe tarp ju, o is prekybcentriniu prisiminiau kad tikrai neblogas buvo Bourjois healthy mix, ir maskavo neblogai ir kiekis pakankamai didelis buvo
Atsakyti
Ar niekas nenaudojote Revlon colorstay maskuoklio? Bandziau ant rankos, tai pasirode gan tirstas, geriau maskuojantis uz ta pacia pudra. Planuoju siustis is JAV.
Atsakyti
QUOTE(-Chloe- @ 2015 03 08, 21:44)
Ar niekas nenaudojote Revlon colorstay maskuoklio? Bandziau ant rankos, tai pasirode gan tirstas, geriau maskuojantis uz ta pacia pudra. Planuoju siustis is JAV.


naudotas, man buvo gerai, tik sugebėjau per tamsų pasiimt, taikiau paakiams, bet sunaudojau smakrui ir spuogams doh.gif . Irgi siunčiausi iš JAV. O gal užmatėt akciją?
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2013 05 02, 12:17)
Pasiginčysiu biggrin.gif  Man už bye bye under eye labiau patiko MUFE Lifting.

Ir as dar prabalsuosiu smile.gif Ir mano balsas atitenka paciam mylimiausiam Bye bye under eye! Turiu 2 vnt. Light ir medium - atradimas! Mano 8 valandos miego smile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2015 03 09, 08:03)
naudotas, man buvo gerai, tik sugebėjau per tamsų pasiimt, taikiau paakiams, bet sunaudojau smakrui ir spuogams doh.gif . Irgi siunčiausi iš JAV. O gal užmatėt akciją?



O tai jei naudojot, gal galit pakomentuot, kaip maskavimas, su kuo galima lygint? Nes bandziau tik ant rankos,sunku spresti is tikro. Maciau drugstore po 7,99 $ dabar mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-Chloe- @ 2015 03 11, 09:55)
O tai jei naudojot, gal galit pakomentuot, kaip maskavimas, su kuo galima lygint? Nes bandziau tik ant rankos,sunku spresti is tikro. Maciau drugstore po 7,99 $ dabar  mirksiukas.gif

skaitau makeupalley atsiliepimus, visi raso, kad labai prastai maskuoja. Kaip keista, man kaip tik pasirode, kad turetu maskuoti gerai, nes labai tirstas pasirode, pigmentuotas g.gif
Atsakyti
QUOTE(-Chloe- @ 2015 03 11, 10:55)
O tai jei naudojot, gal galit pakomentuot, kaip maskavimas, su kuo galima lygint? Nes bandziau tik ant rankos,sunku spresti is tikro. Maciau drugstore po 7,99 $ dabar  mirksiukas.gif


aš nesu daug maskuoklių turėjusi, Revlonas man labai ir labai neblogai maskavo. Aš jį pirkau išvis nebandžiusi doh.gif nes nebuvo kur pasibandyt, o kaina gera "degė" biggrin.gif todėl, kaip sakiau, ir spalvą pramoklinau.. blush2.gif

Palyginti galiu tik su tuo, ką esu turėjusi- tai lyginčiau su Bourjois Healthy mix concealer g.gif man abu daro tą patį vienodai gerai.. g.gif
Atsakyti
jau gavau revlon colorstay maskuokli. Visgi apsisoviau, turimas nyx geriau maskuoja nei revlonas doh.gif Tiktu nebent kam nedaug reikia verysad.gif
Atsakyti
Merginos, koki maskuokli parekomenduotumet is INGLOT? Jau galvojau imti tuteleje, bet patestavau ir man jis toks sunkus pasirode g.gif mano paakiai pamele, bet nesinori kiekviena diena apkrauti storu sluoksniu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Amalija2 @ 2015 04 12, 11:44)
Merginos, koki maskuokli parekomenduotumet is INGLOT? Jau galvojau imti tuteleje, bet patestavau ir man jis toks sunkus pasirode  g.gif mano paakiai pamele, bet nesinori kiekviena diena apkrauti storu sluoksniu  unsure.gif

As turejus lengvos konsistencijos Inglot tuteleje, tai jis silpnokai maskuojantis pasirode, plius naudojant nuolat begdavo pro krastus, zodziu vargau su juo. doh.gif Kai pirkau tai testavau abu, ir lengvesnes, ir tirstos konsistencijos, pasirinkau pirmaji del lengvumo. Kai ji pabaigiau vienu momentu planavau pirkti ta sunkesni varianta, bet netiketai suradau kitos firmos ir likau maloniai nustebinta, nebekilo minciu pirkti Inglot. smile.gif
Stai si, Bell Multi Mineral Anti - Age Concealer:

user posted image

Turiu abi spalvas:
user posted image

Patinka kad gerai pamaskuoja bet tuo paciu naturaliai atrodo, neisryskina pasausejimu, tolygiai pasiskirsto, ir konsistencija pati ta, nei beganti nei pernelyg tirsta.
Atsakyti
Labai patinka šis:
user posted image

Puikiai užmaskuoja ir paakius, ir kitas problemines vietas. Paakiams iš pradžių gali pasirodyti per sunkus, bet jo nereikia daug tepti nes jis toks sunkokas, bet plonai užtepus super, ilgai laikosi, nesubėga, paakiai šviesūs gražūs thumbup.gif ir kaina maža.
Atsakyti
Ar tikrai tas "Catrice" maskuoklis nesubėga paakiuose ir neišryškina ko nereikia? 4u.gif Atrodo pakankamai sunkus. mastau.gif
Atsakyti