Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip mano mažė galėjo likt be mamos

O, siaube, koks gydytoju aplaidumas!!! blink.gif
Bet dabar svarbiausia, kad ir mamyte ir dukryte sveikos ir laimngos wub.gif
Atsakyti
o cia tai istorija blink.gif net nusiblioviau, kaip gydytojai gali buti tokie aplaidus... Labai uzjauciu tiek iskentus, bei sveikinu sulaukus angelelio 4u.gif
Atsakyti
SEKMES MAMYTE Jums ir jusu mazylei. jei ne paslaptis, kur gimdet, kur tokie savanaudziai medikai? lieka pasidziaugt, kad viskas baiges gerai, aciu dievui
Atsakyti
Na labai nesmagu,kad tokie abejingi medikai unsure.gif bet svarbiausia,kad viskas jau praeityje...sekmes augant 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Ačiū už palaikymą ir gerus žodžius 4u.gif
Atsakyti
Neisivaizduoju kaip tuo metu jusu mama, pati budama medike,ar vyras nieko nedare! Mazu maziausia tai viska ant kou pastatyt, tai raganai, kuriai, matai "issidirbinejai" akis iskabint! kaip taip galima!!!

Na jau tokios sukreciancios istorijos dar niekur nesu girdejus, tiek iskentejusi, jau po pirmos klaidos turejo tikrai, ne juoko formoj, su jumis elgtis kaip su Caraite, ant blakstienu vaikscioti...

Zodziu kraupu schmoll.gif , Stiprybes jums 4u.gif

Beje sveikinu su Dukrytes gimimu wub.gif
Atsakyti
Kiek daug tau teko iskenteti verysad.gif, tokie dalykai neistrinami is atminties 4u.gif . Gydytoju abejingumui nera jokio pateisinimo blink.gif . Svarbiausia, kad esate visi kartu 4u.gif sekmes tau ir tavo seimai, viskas jau praeityje 4u.gif .
Atsakyti
Skaitant Jūsų gimdymo istoriją pasijutau lyg žiūrėčiau kokį siaubo filmą. blink.gif
Kaip gali "tokie šundaktariai" ramia sąžine vaikščioti šioje žemėje ir toliau dirbti tokį atsakingą darbą doh.gif

Na aš Jumis žaviuosi, Jūs tikrai be galo stipri moteris, linkiu Jūsų šeimai kuo dideliausios sėkmės ir aišku begalinės laimės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Imen @ 2009 05 07, 19:18)
Neisivaizduoju kaip tuo metu jusu mama, pati budama medike,ar vyras nieko nedare! Mazu maziausia tai viska ant kou pastatyt, tai raganai, kuriai, matai "issidirbinejai" akis iskabint! kaip taip galima!!!



Ačiū už sveikinimus 4u.gif
O kad artimieji nieko nedarė - nesutinku. Tiesiog niekas nesitikėjo, kad taip gali nutikti - viena problema po kitos doh.gif
O mes ne iš tų, kurie "akis kabina". Todėl, matyt, ir ši..a ant galvų kas tik netingi g.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2009 05 07, 21:01)
Ačiū už sveikinimus  4u.gif
O kad artimieji nieko nedarė - nesutinku. Tiesiog niekas nesitikėjo, kad taip gali nutikti - viena problema po kitos  doh.gif
O mes ne iš tų, kurie "akis kabina". Todėl, matyt, ir ši..a ant galvų kas tik netingi  g.gif

Niekas nesitiki...stiprybės Tau,nes truputį kitokioje,bet panašioje situacijoje esu buvusi ir aš, tik anąkart būčiau netekusi vaiko.
"Kaip ten bebūtų - viskas baigėsi gerai ir tai jau praeity. Ir negalvokit sau patyliukais - nedavė tai ir nežiūrėjo g.gif . Tas ir pikčiausia, kad davė, ir vistiek nežiūrėjo schmoll.gif . Padariau išvadą - jei medikas abejingas savo pacientams, ar jei prastai išmano savo darbą, tai gali jį nors auksu apipilt - nepasikeis. "
Jie apdrausti nuo visko, kad ir paduotum į teismą..ligoninė vargšė ir nieko negautum,o pinigai š....,palyginus su morale,skausmu,bet smagu,kad dukrytę mama prižiūrėjo,o kad ne vyras nesikrimsk,njam visas skirtas tam likęs jo gyvenimas...Linkiu tik stiprybės. 4u.gif
Atsakyti


Visa laimė, kad esate visa šeimyna kartu. Tai didžiausia laimė. Stiprybės Jums.

O ar ilgai jūsų mama augino mažąją?
Atsakyti
Ačiū visoms parašiusioms. Seniai čia buvau užsukus, tai atsiprašau, kad taip ilgai neatsakiau blush2.gif

QUOTE(betkas @ 2009 05 02, 18:23)
SEKMES MAMYTE Jums ir jusu mazylei. jei ne paslaptis, kur gimdet, kur tokie savanaudziai medikai? lieka pasidziaugt, kad viskas baiges gerai, aciu dievui


gimdžiau provincijos ligoninėj. Čia tų daktarų mažai ir pasakyti - reikštu tiesiogiai durt pirštu. Tai jau sakiau anksčiau. Kadangi nesiėmiau teisminių procedūrų, tai nemanau, kad reikėtų čia internetu kažkam kerštaut. Kaip ir sakiau - te lieka jiems ant sąžinės.
Papildyta:
QUOTE(Donnna @ 2009 05 08, 00:45)
Visa laimė, kad esate visa šeimyna kartu. Tai didžiausia laimė. Stiprybės Jums.

O ar ilgai jūsų mama augino mažąją?


Mama mažąją prižiūrėjo 2 mėnesius ištisai - tiek, kiek nepejėgiau aš jos pati net pakelti. Vėliau - irgi padėjo, tik vis mažiau, pagal mano sveikatos gerėjimą. Apie metus mes pas ją prasitrynėm, po to pas tėtį iškeliavom sveikos ir laimingos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pašnekutė: 20 gegužės 2009 - 20:16