Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip mano mažė galėjo likt be mamos

QUOTE(Kristina A-A @ 2009 11 04, 14:01)
Dieve kaip tokie gali dirbti medikais...as tikiu kad gyvenime jiems atlygins uz tokius darbelius.

kazkada mano drauge kai laukesi, tai pries pat gimdyma likus porai dienu, jos ginekologe liepe jai kazkokias tabletikes pagerti, nes tipo vandenys kaupiasi, kad nenuvaziuotu i klaipeda ispumpusi. O kai nuvyko pasirodo nuo tu tableciu vaisiaus vandenys isdziuvo ir maziukas uzduso. TOKIA GYDYTOJA DIRBA SKUODE, ir zinau kad ne viena nescioji nuo jos nukentejo. Taciau kai atliko vaikelio skruodima patvirtino viska, kad jei ne tos tabletes vaikas butu gimes gyvas.  TAciau ir pridure kad gali kreiptis i teisma bet varnas varnui akies nekerta, tai ne ka pavyks irodyti. O ir po tokios netekties nera jegu bilynetis ir uz teisybe kovot.
Neisivaizduoju kiek pasnekute pas taves kantrybes daug, kad tokius skausmus iskenteti. stiprybes tau


Eina sau... unsure.gif sunku man patiketi tokiomis istorijomis... unsure.gif
Atsakyti
Nemeluosiu. Skaičiau ir verkiau pasikūkčiodama. Nežmoniška. Visiškai. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bulvė @ 2014 06 17, 13:44)
Po tokio gimdymo nezinau ar uztektu drasos antro gimdyti  unsure.gif Bet svarbiausia kad abi sveikos ir laimingos  4u.gif

Taigi, antro ir nėra. Gana vieno bandymo biggrin.gif
O istorija gana sena. Nebeverkit, tikiuosi, ten jau viskas pasikeitė. Tikiuosi. Beje, fiziškai pasekmes jaučiu po šiai dienai.
Atsakyti
Bet tai kiek jums reikėjo išgyventi, baisu... Stipri esat 4u.gif
Atsakyti
Liudna, kai del mediku abejingumo. aplaidumo lieka tokios pasekmes visam gyvenimui.
Labai kantri esat, panasiai ir su manim viskas vyko. Tik as ne LT gimdziau ir jau antra vaika, nors svajonese buvo trys, bet po panasiu siaubu nebenoreciau rizikuoti nei savo, nei kudikio sveikata.
Sekmes Jums kuo didziausios 4u.gif
Atsakyti