Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip mano mažė galėjo likt be mamos

labai esi kantri;istverei tokius skausmus,operacijas,narkozes,gydytoju abejinguma,pasityciojimus,kaltinimus ir t.t.Retas zmogus dar ir tyliai tyletu.... schmoll.gif Tegu tavam kely daugiau to nepsitaiko....Sekmes tau ir tavo vaikiuikui! 4u.gif
Atsakyti
skaiciau ir atrodo ir man skauda 4u.gif
Atsakyti
baisu,kai pagalvoji verysad.gif bet tau tik stiprybes ir pamirsti,visas kancias ir skausmus....
Atsakyti
siaubas, man net silpna pasidare beskaitant...ziauru del to gydytoju abejingumo doh.gif
Atsakyti
Ačiū už palaikymą 4u.gif
Stiprybės jums 4u.gif
Atsakyti
kaip geriai , kad viskas taip gerai baigėsi, baisu, koks gydytojų abejingumas
Atsakyti
Baisiau ir būti negali.. Bet mama tikra šaunuolė 4u.gif smile.gif Kovotoja smile.gif
Atsakyti
Skaitydama negalejau patiket tokiu gydytoju abejingumu.Juk nevisom vienodai skandziai gimdymas trunka ir komplikaciju buna.Ir i tai neatsizvelkt-na baisu.

Mamai palinkeciau kuo daugiau vidines stiprybes . wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Ačiū už palaikymą 4u.gif
Atsakyti
blink.gif na nieko sau doh.gif
Bet tu saunuole, stiprybes jums 4u.gif
Atsakyti
visgi esi mama sanuole

user posted image
Atsakyti
na as tokio streso didziulio neisgyvenau, bet teko susidurt su "gydytoju" neprieziura... gimdem su vyru, ant zemes, ir tik kai vyras jau netekes kantrybes suriko gyvulio balsu, pagrasindamas, pasirode burbantis personalas, kad zviegia sesiose gimdyklose, o mazdaug decibelu jos nematuoja... nes lektu pas garsiausiai rekiancia... g.gif blink.gif
ir isleido apkrete kazkokia chaliera atsiprasant... kuria gydziausi ilgai, skausmingai, ir likau su randeliais veide.
vienu zodziu, laukiuosi antro, dar iki galo nenusprendziau, bet bijodama greiciau tos pacios infekcijos, rinksiuosi kita gydymo istaiga, ir su daktaru tarsiuosi asmeniskai.
4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
sekmes jums... as savo istorijos dar neaprasiau, vis neprisiruosiu ax.gif
Atsakyti