Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip mano mažė galėjo likt be mamos

QUOTE(m-andreja @ 2009 11 01, 12:46)

sekmes jums... as savo istorijos dar neaprasiau, vis neprisiruosiu ax.gif


blink.gifČia irgi "įdomiai"... blink.gif
Aprašykit, kai susikaupsit.
Lauksim 4u.gif
Atsakyti
Jezuseliau, koki pragara jums teko isgyvent! unsure.gif
Dideliausios sekmes jusu seimai auginant savaja princese wub.gif
Atsakyti
O jej, linkiu kad daugiau netektu tokiu dalyku nei patirti nei kitoms aisku gimdyvems ar seip pacientams.... labai jau man primena tokie grubus ir neatsakingi medikai Taurage doh.gif
Atsakyti
Dieve kaip tokie gali dirbti medikais...as tikiu kad gyvenime jiems atlygins uz tokius darbelius.

kazkada mano drauge kai laukesi, tai pries pat gimdyma likus porai dienu, jos ginekologe liepe jai kazkokias tabletikes pagerti, nes tipo vandenys kaupiasi, kad nenuvaziuotu i klaipeda ispumpusi. O kai nuvyko pasirodo nuo tu tableciu vaisiaus vandenys isdziuvo ir maziukas uzduso. TOKIA GYDYTOJA DIRBA SKUODE, ir zinau kad ne viena nescioji nuo jos nukentejo. Taciau kai atliko vaikelio skruodima patvirtino viska, kad jei ne tos tabletes vaikas butu gimes gyvas. TAciau ir pridure kad gali kreiptis i teisma bet varnas varnui akies nekerta, tai ne ka pavyks irodyti. O ir po tokios netekties nera jegu bilynetis ir uz teisybe kovot.



Neisivaizduoju kiek pasnekute pas taves kantrybes daug, kad tokius skausmus iskenteti. stiprybes tau
Atsakyti
Ačiū už gerus žodžius 4u.gif
Atsakyti
Na ir istorija, bet gerai, kad su laiminga pabaiga 4u.gif biggrin.gif O kokio cia kaimo istaigoje viskas vyko ?
Atsakyti
Radviliškio.
Žadėjau nutylėt, bet...
Atsakyti
Pakeliu temą į viršų - gal dar kam bus įdomu paskaityti, pasišiurpinti rolleyes.gif
Tik pažiūrėkit, kad tai jau senokai buvo. Tikėkimės, pasikeitė daug kas ten...
Atsakyti
Baisu.... blink.gif
Atsakyti
Pritariu, labai baisu.... Aš nesuprantu kaip tie gydytojai taip gali ignoruoti žmogų. jei nepatinka tavo darbas eik lauk... nebedirbk.... blink.gif



Džiaugiuos, kad dabar Jums ir Jūsų leliukui viskas gerai 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Po tokio gimdymo nezinau ar uztektu drasos antro gimdyti unsure.gif Bet svarbiausia kad abi sveikos ir laimingos 4u.gif
Atsakyti
Baisu.. verysad.gif Stiprybės ir visokiariopos sėkmės Jum gyvenime. 4u.gif Ši istorija ir nepavydėtina patirtis tikiu,kad Jūsų šeimą suartino dar labiau.Būkit laimingi. 4u.gif
Atsakyti