Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip mano mažė galėjo likt be mamos

QUOTE(mamymamy @ 2008 09 08, 13:07)
O siaube siaube.... Nu su mano kakarine tai ta gydytojukštė nebūtų per tarpdurį žiūrėjusi... Butų zovada laksčiusi...
Ačiū dievui viskas Jums tvarkoje. Bet nesupratau vieno Jūsų sakinio, kad jau antro nebandysite, tai čia nuo šitų komplikacijų nebeišeis kitas lėliukas, ar kad baimė patirti vėl kažką panašaus?

Sėkmės Jums ir Jūsų šeimai  4u.gif


Na, aš ir sakiau - neturiu mados šūkauti, tai vis dažniau galvoju, kad reikia keist charakterį, nes nukenčiu per tai. lotuliukas.gif .
Bet tada mano savijauta buvo tokia, kad beveik su angelais šnekėjaus - kur jau ten šūkausi ant daktarų.

O dėl antro lėliuko - fiziškai galėčiau, bet viso "to" pasėkoje - komplikacijos beveik garantuotos. Antrą kartą viso to patirt tikrai nenorėčiau ir didžiausiam priešui nepalinkėčiau (na, gal tik toms pačioms daktarytei ir akušerei tongue.gif ). O ir gyventi dar nenusibodo - reikia dukrą ant kojų pastatyt. O jei su antru, neduokdie... Tai jau du mažiai liktų be mamos... doh.gif
Brrrrrrrr. Nesinori apie tai net galvoti ir likimą už ūsų tampyt.
Bet ir mano vyras pakankamai išgąsdintas, kad antro ir nenori. schmoll.gif
Atsakyti
paskaičiau jūsų istoriją ir šaltas prakaitas išpylė.

gaila, kad nuleidot rankas. tokiu atveju būčiau padavus ne tik gydytojus, bet ir visą ligoninę į teismą. pažiūrėkit, kai tuos dvynius apdegino, teisybė visgi buvo rasta. manau, kad tiesiog būtina netylėti, nes taip aukomis tampa vis daugiau žmonių ir patyliukais verysad.gif

juolab, jei dėl to, ką jie padarė, jūs negalite turėti vaikų, tai yra prilyginama sunkiam kūno sužalojimui, jau nekalbant apie moralinę skriaudą...

linkiu kuo dideliausios stiprybės... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(<nemiga<pievoje< @ 2008 09 08, 14:13)
paskaičiau jūsų istoriją ir šaltas prakaitas išpylė.


juolab, jei dėl to, ką jie padarė, jūs negalite turėti vaikų, tai yra prilyginama sunkiam kūno sužalojimui, jau nekalbant apie moralinę skriaudą...

linkiu kuo dideliausios stiprybės... 4u.gif



Fiziologiškai, kaip jau komentavau, galėčiau gimdyti.
Tai psichologinė trauma. Ir ne man vienai, o ir vyrui.
Prisinervino, žinoma, ir mano mama iki soties, ir tai jai sveikatos nepataisė.

Ir iš teismų nieko nesitikiu. Ten taip moka viską išsukt ir apverst aukštyn kojom, kad galiausiai pati galiu likt kalčiausia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pašnekutė: 08 rugsėjo 2008 - 16:19
Šaunuolės mamytė ir dukrytė 4u.gif
Isrorija tikrai kraupi,nu nerealiai,kad ir taip dar būna verysad.gif Bausu,tikrai baisu,kaip tokie gydytojai gali iš vis dirbti schmoll.gif
Aukit stiprios ir sveikos,ir kad jūsų gyvenime nebetektų susidurti su tikiais šundaktariais.
Čia Jums,nuotaikytei pakelt 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Siaubeli tu mano, kiek mamytei teko iskesti blink.gif blink.gif doh.gif
Stiprybes jums 4u.gif
Svarbu yra rezultatas - sveika dukryte thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
tikrai stipri esi 4u.gif as buciau net puses neistverus tiek kiek tu....o tiem sundaktariam tokia pirti buciau uzkurus, ypac tai kur siuvo gun_bandana.gif
Atsakyti
Siurpas net perbego... Viskas jau praeity, dukruze sveika auga. Suprantu baime antram gimdymui, bet manau, kad tokiai stipriai mamai tikrai lemta daugiau vaikuciu augint, pavyzdi rodyt. Apsvarstykit galimybe negimdant dukrytei padovanot broliuka ar sesute 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2008 09 07, 09:56)
. Beje, su mūsų teisine sistema - baisu, kad galiu po visko pati likt kalčiausia - kam iš viso gimdyt sumaniau hihihi.gif



QUOTE(pašnekutė @ 2008 09 07, 13:50)
labai daug buvo paaiškinimų, kad aš pati kalta - tipo kraujagyslės trapios ir t.t., nors niekada gyvenime man jos tokios nebuvo nei prieš gimdymą, nei po jo.


Stiprybės jums 4u.gif Teisinė sistema jūsų neapkaltintų, bet mūsų visuomenė tokia, kad tikrai gali apdrabstyti purvais už tai, kad drįstate kaltinti tookius šventus žmones - gydytojus, juk jie taip sunkiai dirba, tokį atsakingą darbą.....

O beje, kad trapios kraujagyslės tai turėtų matytis iš karto - mano gydytoja iš karto tai pastebėjo, dar siūdama pasakė, kad trapios kraujagyslės ir kažkokie ten ne visai tvirti mano audiniai (nelabai gaudausi ką tai reiškia).

Sėkmės jums, teatlygina Dievas jums už tas kančias 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Dar kartą visoms dėkoju. biggrin.gif

QUOTE(in petto @ 2008 09 09, 08:54)
O beje, kad trapios kraujagyslės tai turėtų matytis iš karto - mano gydytoja iš karto tai pastebėjo, dar siūdama pasakė, kad trapios kraujagyslės ir kažkokie ten ne visai tvirti mano audiniai (nelabai gaudausi ką tai reiškia).




O dėl trapių kraujagyslių - gilinaus po to, tai, kiek supratau, jei jos tikrai trapios - gali ir pats žmogus pastebėti. Nuo menkiausio suspaudimo mėlynės suidaro arba net iš niekur nieko ima ir trūksta kur nors kraujagyslė. Pažįstu vieną tokią moterį - tai tiesiog bekalbant sako - va, va, tuoj trūks. Ir po kurio laiko matai - mėlynė. O man taip niekad nebuvo. Čia supratau, kad daktarė visais būdais ieškojo kaip pasiteisint.
Atsakyti
Labai stiprti mamyte esate, isties...
Nezinau ar iskesciau tokias kancias...
Viso ko geriausio Jums ir visai Jusu seimynai smile.gif
Atsakyti
Siaubas, kaip baisu...
Stiprybes ir sveikatos Jums.
Gerai, kad viskas gerai
Atsakyti
QUOTE(eja @ 2008 09 09, 09:09)
Nezinau ar iskesciau tokias kancias...




Iškęstumėt,
o ką daryt,
kai jau taip nutinka - niekur nepabėgsi tongue.gif
Turi gyvent - dėl savęs ir dėl kitų 4u.gif
Atsakyti