Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisius vystosi per lėtai

Vakar buvau pas genetikę tai sakė jei bent vienas rodiklis atsilieka 2 savaitėm, tai jau negerai. g.gif Bet kiek žinau tai dažnai pasitaiko ir per laiką susilygina tos proporcijos. Girdėjau, kad reikia kalcio daug valgyt ir kuo įvairesnių vitaminų, kad priaugtų. Negalima valgyti to pačio maisto reikia kuo įvairesnio ir būtinai į dieną mėsos arba žuvies suvalgyt. g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
mes dar labai maziukai - dar nepilnai 11 sav. pagal menesines. Is tikro zinau, kad pastojau veliau negu siaip skaiciuojama lygiai 1 savaite ( dariausi OT) taigi faktiskai mes turim 9sav+6d. O echoskopas rodo lygiai 9 sav. As pati neesu smulkute - auksta ir ne kudute. Kai nestumas toks mazas o jau atsilieka savaite tai irgi kazkaip neramina...

Nors siaip as girdejau ganda, kad moterims, kuriu gimdos padetis retroverzine, pradzioje nestumas atrodo mazesnis (pas mane taip ir buvo) kazin ar tiesa?

O del vaisiaus savaiciu nustatymo - tai pats tiksliausias nustatymas yra butent ankstyvam nestume - iki 12 sav veliau dydzio ribos labai plateja, nes daugiau itakos turi mamos mityba, kuno sudejimas ir tt O pradzioje viskas vyksta tiksliai kaip pagal laikroduka ir visoms turetu but vienodai. va. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(KenguRyte21 @ 2009 01 08, 22:55)
Sveikos dariausi echo,tai ne kokios zinios:
1.Amniono pertvara
2.Sedi
3.Mazoka vandenu

4.Nestumas 32sav.2 d. echo atitinka 28 sav.5d. Skirtumas 25 dienos,manau daug.
Sandrulka kaip tau sekesi su nestumu ,panasi situacija musu  blush2.gif


Sorry,kad taip velai atrasau,bet kazkaip nebeuzeinu as cia smile.gif
Mano nestumu niekam nelinkeciau schmoll.gif ,tikiuosi,kad tau viskas bus gerai,svarbiausia,kad vaikelis maitinima gauna,pas mane is placentos nieko negavo,o viskas i placenta ejo is vaikiuko,abiem atvejais,tai kaip sakant ne kazi kas.Gydytoja liepe daug gulet ant kairio sono,nes tuomet kraujotaka suaktyveja labiau smile.gif Ir gerti daug skysciu,nuo kuriu tik tinau,ir su tualetu draugavau doh.gif
Mano pirmas mazius gime 1195gr 36sav,o stai antrasis jau per puse mazesnis ir 27sav verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandriuks1 @ 2009 01 27, 04:40)
Sorry,kad taip velai atrasau,bet kazkaip nebeuzeinu as cia smile.gif
Mano nestumu niekam nelinkeciau schmoll.gif ,tikiuosi,kad tau viskas bus gerai,svarbiausia,kad vaikelis maitinima gauna,pas mane is placentos nieko negavo,o viskas i placenta ejo is vaikiuko,abiem atvejais,tai kaip sakant ne kazi kas.Gydytoja liepe daug gulet ant kairio sono,nes tuomet kraujotaka suaktyveja labiau smile.gif Ir gerti daug skysciu,nuo kuriu tik tinau,ir su tualetu draugavau doh.gif
Mano pirmas mazius gime 1195gr 36sav,o stai antrasis jau per puse mazesnis ir 27sav verysad.gif



kokie mazulyciai 4u.gif man paskutis echo parode 20 d mazesni nestuma,bet kudikio svoris 1800 gr. bet kiek zinau daznai skyriasi nuo realybes...
Atsakyti
Sveikutes
As jau 14sav.kaip laukiuosi sia savaite buvau pas daktare, pagaliau man parode mano maziuli wub.gif Jausmas buvo nerealus pyrma karta ji isvydau net sirdele pradejo stipriau plakti clap.gif Jauciausi lyg buciau devintam dangui, daktare sake kad mazylis auga normalei, ta isdave jo judesiukai kojomis...
Tik va viena problemele persalau kazkurtai tai savijauta ne kokia temp.turiu, silpna darosi... verysad.gif vos is lovos pasikeliu, o vaistu daktare liepe gerti kritiniu atveju kaip temp. bus38
Atsakyti
Sveiki, mano pilietis taip pat atsilieka, kiek echo darė, tiek atsilieka veik 2savaitėm, po to buvo beveik gerai, gal tik 5 dienom atsiliko, o dabar mums 34sav.5dienos, tai echo rodo 33sav.2dienas, o pagal svorį 32sav.4dienos.Tai net nžn,kažkaip nelabai ramu.Po poros sav. vėl echo darys, tai gal geriau bus.Nors ir šiaip nepriaugauper daug, dabar 12kg, bet pirmas gimė normaliai 3,5kg.Bet savaitę pernešiojau, tai galir dabar taip bus... g.gif
Atsakyti
Sweikutes,as cia pirma karta:)laukiuosi jau 28 savaites...bet esu baisi paranojike,mat vasara turejau persileidima(labai del to isgywenau),todel dabar kiekwiena smulkmena mane gasdina.mano pilwukas labai mazas,sia sawaite lankiausi pas gydytoja man tuo metu turejo buti 27 saw.6d.tik pakui pastebejau kad mamos korteleje uzrasyta 27savaites...ar tai reiskia kad mano vaikutis truputi atsilieka?bet gydytoja nieko nesake...ar galima kaip nors pajusti,kad leliukas nustojo vystytis? dekoju uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Mane irgi isgasdino, kai padare paskutini echo, mat buvo 26 sav. o rodo tik 24,5 sav., nors 19 sav. viskas atitiko. Nors gydytoja nuramino, kad neatitikimas iki 2 sav. yra leidziamas. Na ziuresim kaip bus toliau. Mano pilvukas irgi maziukas, nors ir su pirmu buvo labai mazas, bet tada vaisius visad atitiko savaites, tik pradzioj didesni vis rode, po to issilygino. Bet pilvukas mazokas buvo del to, kad vandenu buvo mazoji norma. kolkas labai nepergyvenu, nes kai pastojau nestumas velavo nukeliaut i gimda. tikiuos viska bus gerai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(modele @ 2009 03 07, 11:59)
Sveiki, mano pilietis taip pat atsilieka, kiek echo darė, tiek atsilieka veik 2savaitėm, po to buvo beveik gerai, gal tik 5 dienom atsiliko, o dabar mums 34sav.5dienos, tai echo rodo 33sav.2dienas, o pagal svorį 32sav.4dienos.Tai net nžn,kažkaip nelabai ramu.Po poros sav. vėl echo darys, tai gal geriau bus.Nors ir šiaip nepriaugauper daug, dabar 12kg, bet pirmas gimė normaliai 3,5kg.Bet savaitę pernešiojau, tai galir dabar taip bus... g.gif




Vakar dariausi echo, tai ir man gine pasake, kad leliukas kazkur 2sav atsilieka svoriu, sako kkuuudas labai verysad.gif dabar sveria 2,2kg, orytoj jau bus mums 35sav. Bet is kitos puses nuramino, kad sirdeles ir smegenu kraujotaka veikia puikiai, palcenta normali, virksteles kraujotaka gera. Jokiu patarimu tokiu atveju negavau, isskyrus, kad stebeti, jei lelius pradeda maziau judeti, o kadangi maniskis iki siol judedavo daug, tai ir manau, kad viskas ten ok. Be to, as pati gimiau sverdama 2700g, brolis 2900g, tai kai pasakiau ginei, sake, kad tai jau matyt mano genai, ir kad ner cia ko parintis ir, kad didziausia darba jau padariau - leliukas jau isgyventu, jeigu gimtu, o gimdyti galima ir 38 sav ir viskas ten bus liuks 4u.gif
Dar, beje, man daznai gimda pasitraukineja, tai sake, kad yra pastebeta tendencija pas nesciasias, kuriu gimda daznai apsitraukia, kad vaisius buna mazesnis. Dar rpies pastojant, mano gimda buvo labai maza, tai taip pat yra faktorius.

Plius, reikia mastyti teigiamai ir neleisti blogoms mintims list i galwa smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes. Man tokia beda nutiko verysad.gif Pagal daktarus man 9 savaite. Istikruju 7 (tiksliai zinau kada pastojau). Reikalas tame, kad man nuo 5sav. pradejo teplioti ir paskaudedavo kairi arba desini sona apacioj. Taip pat tempe, lyg dure. Pries pora savaiciu buvom pas daktare ji echoskopu nustate, kad mums 5 savaites, matem musu sirdele (tik iki galo nesupratau 5 sav. tikro nestumo ar pagal daktarus). Gematomu nebuvo, kai klausiau del skausmu ir tepliojimo nieko nesake, sake tik negerai. Ka daryt normaliai nepaaiskino, i ligonine nesiunte, apie persileidimo tikimybe nei zodzio. Esu pirma karta nescia, todel nieko nezinau, tik is knygu ir jusu komentaru. Supratau, kad kazkas ne taip, stengiausi kuo daugiau gulet, bet... Vakar pakartotinai buvau pas daktare verysad.gif verysad.gif verysad.gif Ji pasake, kad vaikelis tik 5,5 savaiciu dydzio, nesivysto (pries 2 sav. buvo 5 sav. pagal ja). Buvom soke, todel normaliai nieko nepaklausiau. Supratau tik tiek, kad lb blogai. Kad vaikas gali buti negyvas. Pasake ateiti uz 1,5 savaites. Jei vaikas nepaaugs reikes daryt valyma. Ar kas nors ka nors gali patart? Ar ka nors apie tai girdejo? Nes negalim nei valgyt nei miegot, lb pergyvenam, lb laukem, o db gaunasi s.... verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
sVEIKA, dar tiek daug nepergyvenk. Labai sunku nustatyt jo amžių, kai toks nedidelis nėštumas. Ne vienos mamytės patirtis rodo, kad paskui viskas būna gerai. Echoskopas irgi ne visagalis. Pabandyk nueit pas kitą gydytoją
Atsakyti
Neimkit labai galva tu datu, juk suklysti lebi lengva, kai nestumai tokie mazi 4u.gif Nepergyvenkit tai juk irgi labai kenkia mazyliui 4u.gif
Atsakyti