Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisius vystosi per lėtai

Pritariu - nepergyvenk dėl tų datų ir vaikelių dydžio. Aš realiai net nežinau kada tiksliai pastojau ir pas mane laikas skaičiuojamas ne nuo paskutinių menėsinių. Nei viena gydytoja man nepasakė, kad būtų per mažas, ar per didelis, nors va protingose knygose buvau prisiskaičius, kad tai pvz. devintą savaitę vaikelis turi būti tiek ir tiek cm, o maniškis buvo mažesnis - ir ką ogi nieko, svarbiausia nesijaudinti, nesinervuoti, tai daug labiau kenkia. Sveikai maitinkimės ir augs leliuzai 4u.gif Pagal paskutinę echo, kurią man padarė 16 sav. gydytoja jau pagal dydį nustatė 17 sav., tai ką - reiškia vienu metu nebuvom tilpę į standartus, o dabar jau praaugom bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(a.jurgel @ 2009 03 19, 14:24)
Sveikos mamytes. Man tokia beda nutiko verysad.gif  Pagal daktarus man 9 savaite. Istikruju 7 (tiksliai zinau kada pastojau). Reikalas tame, kad man nuo 5sav. pradejo teplioti ir paskaudedavo kairi arba desini sona apacioj. Taip pat tempe, lyg dure. Pries pora savaiciu buvom pas daktare ji echoskopu nustate, kad mums 5 savaites, matem musu sirdele (tik iki galo nesupratau 5 sav. tikro nestumo ar pagal daktarus). Gematomu nebuvo, kai klausiau del skausmu ir tepliojimo nieko nesake, sake tik negerai. Ka daryt normaliai nepaaiskino, i ligonine nesiunte, apie persileidimo tikimybe nei zodzio. Esu pirma karta nescia, todel nieko nezinau, tik is knygu ir jusu komentaru. Supratau, kad kazkas ne taip, stengiausi kuo daugiau gulet, bet... Vakar pakartotinai buvau pas daktare  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  Ji pasake, kad vaikelis tik 5,5 savaiciu dydzio, nesivysto (pries 2 sav. buvo 5 sav. pagal ja). Buvom soke, todel normaliai nieko nepaklausiau. Supratau tik tiek, kad lb blogai. Kad vaikas gali buti negyvas. Pasake ateiti uz 1,5 savaites. Jei vaikas nepaaugs reikes daryt valyma. Ar kas nors ka nors gali patart? Ar ka nors apie tai girdejo? Nes negalim nei valgyt nei miegot, lb pergyvenam, lb laukem, o db gaunasi s....  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


taip deja taip buna, iki 12 sav. net daugeliu atveju nustoja vystytis, arba buna savaiminis persileidimas, kai iskraujuoja...man buvo nesivystantis jau 4 men.
5 savaiteles, tai dar visai tik pusliukas, vaikiukio kaip irpacio dar ten tokio nera, tik formuojasi.
Tokiu kaiptavo nestumu gali organizmas pats isivalyti, net valymo nedarys, gali tekti daryti..sunkiausia ne pats valymas o moraline busena..tiesiog, jei po kito vizito nuejusi suzinosi liudna zinia, paskui pasidaryk tyrimus. Poliklinikoje ju nedarys, reiketu eiti daryti privaciai i kokia AIDS centra pvz. jei esi Vilniuje
Rekomenduojama pirmiausia antifosfolipidini sindroma, citomegalo virusas, toksoplazmoze, chlamidijos, ureaplazmos.
uzsirasyk aps endokrinologa pasitikrink skydliauke, gali buti, kad tisiog tavo hormonine veikla sutrikusi, ir nesutmo metu, kai keiciasi smarkiai organizmo hormonine pusiausvyra, kokios uzsleptos ligos, sutrikimai islenda stipria reakcija.
laikykis 4u.gif
Atsakyti
Norejau paklausti ar buvo kam taip, kad leliuko vieni ismatavimai atitinka (galvyte, kojyte), o kiti ne... Mums siandien dare echoskopija..galvyte atitinka 30savaiciu kaip ir turi buti...o pilvukas ir dar kazkoks matmuo tik 25sav. isvada...bendras vaikiuko issivystymas 25 savaites ir kelios dienos verysad.gif verysad.gif verysad.gif svoris 1390g. o sako turetu buti apie 2kg jau...nezinau kaip reaguoti...gavom siuntima i perinitalini centra...
Atsakyti
QUOTE(VILTE20 @ 2009 04 06, 23:13)
Norejau paklausti ar buvo kam taip, kad leliuko vieni ismatavimai atitinka (galvyte, kojyte), o kiti ne... Mums siandien dare echoskopija..galvyte atitinka 30savaiciu kaip ir turi buti...o pilvukas ir dar kazkoks matmuo tik 25sav. isvada...bendras vaikiuko issivystymas 25 savaites ir kelios dienos  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif svoris 1390g. o sako turetu buti apie 2kg jau...nezinau kaip reaguoti...gavom siuntima i perinitalini centra...

tu pati labai smulki, tai ir tavo vaikas negali buti stambus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mažė_:) @ 2009 04 09, 09:57)
tu pati labai smulki, tai ir tavo vaikas negali buti stambus  biggrin.gif

tai as echoskopuotojai ir sakiau, kad pirmasis mano gime 3kg 50cm. tai ji sako - cia didelis unsure.gif
rytoj prenitaliniam centre darys echoskopa, tikiuosi nuramins, kad viskas gerai
Atsakyti
man irgi vaikiukas atsilieka augime, bet taip buvo ir su pirmu, ir su antru, tai tikiuosi, bus viskas gerai, pirmajai iš vis kažkokią hipotrofiją įtarinėjo, na, gimė 2900, bet sveika, visgi manau, kad echoskopija tai tiesiog šešėlių mokslas ir labai pergyventi nėra ko, nes emocijos persiduoda ir mūsų lėliukams ax.gif
Atsakyti
man visa laika vaikelis "atsilikinejo" savaite, bet gydytoja paaiskino kad cia del ilgo ciklo 31 diena, tiesiog apvaisinimas ivyko savaite veliau
Atsakyti
QUOTE(skruzdeda @ 2008 11 26, 09:26)
aciu rolleyes.gif  rolleyes.gif
bet man gine sake, kad 10 judesiuku reikia suskaiciuoti per diena, o ne per valanda. Tipo sake dienos pradzioje pradedi skaiciuoti, o kai suskaiciuoji iki 10, tada galima ir is viso ta diena nebeskaiciuoti. Del vandenu tai nieko blogo nesake, tai vadinasi uztenka.



smile.gif hm...man per 10 minuciu daugiau nei 10 kartu pasispardo...na bet kai miega, tai miega, bet per valanda as jau pametu skaiciu, jis tikrai ne 10 ir tikrai ne 30....daugiau....

mum nustate, kad slaunikaulio ilgis atitinka 4 dienas daugiau, nei yra, pilvo apimtis, ir dar kazkas pora dienu mazesni nei turetu buti (zinau tikslia pastojimo data- ne anksciau ir ne veliau), o stai galvytes apimtis, jei neklystu, mazesne 1,5 savaites net. Bet visa tai nustate 22 savaiciu. Dabar mano maziukei 26 sav.
Echoskopija, kaip bebutu keista, priklauso tik 36 savaiciu. As galvoju eiti privaciai 30 ties, del visa ko...
Atsakyti
ar man jaudintis,sian gryzau nuo gines,esu 12savaiciu+2,ir vaisius 4cm,gydytoja sake kad per mazas,kad turetu buti 5cm.nezinau nei ka galvoti.turiu grysti pas gydytoja po poros savaiciu.patarkite mamytes g.gif
Atsakyti
QUOTE(Proud_Mommy @ 2009 04 06, 23:13)
Norejau paklausti ar buvo kam taip, kad leliuko vieni ismatavimai atitinka (galvyte, kojyte), o kiti ne... Mums siandien dare echoskopija..galvyte atitinka 30savaiciu kaip ir turi buti...o pilvukas ir dar kazkoks matmuo tik 25sav. isvada...bendras vaikiuko issivystymas 25 savaites ir kelios dienos  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif svoris 1390g. o sako turetu buti apie 2kg jau...nezinau kaip reaguoti...gavom siuntima i perinitalini centra...



Mano irgi panaši sitaucija,ir domina, kad lankėtės perinitaliam centre.Mane daktarė irgi ten siuncia,tik ryt registruosiuos.Norėjau pasiteiraut ką ten sakė,kokios priežastys ir kokie toliau veiksmai?KAip matau jau turit 5mėn. leliu,tai bent baigės viskas gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2009 06 03, 15:24)
smile.gif hm...man per 10 minuciu daugiau nei 10 kartu pasispardo...na bet kai miega, tai miega, bet per valanda as jau pametu skaiciu, jis tikrai ne 10 ir tikrai ne 30....daugiau....

mum nustate, kad slaunikaulio ilgis atitinka 4 dienas daugiau, nei yra, pilvo apimtis, ir dar kazkas pora dienu mazesni nei turetu buti (zinau tikslia pastojimo data- ne anksciau ir ne veliau), o stai galvytes apimtis, jei neklystu, mazesne 1,5 savaites net. Bet visa tai nustate 22 savaiciu. Dabar mano maziukei 26 sav.
Echoskopija, kaip bebutu keista, priklauso tik 36 savaiciu. As galvoju eiti privaciai 30 ties, del visa ko...

pas mane tai dar didesni x failai- pagal mm 33 savaites, o pagal echoskopo matavimus- jau 36 ir 5 dienos. tai kas cia per atvejis? g.gif
Atsakyti
O kažin ultragarso tyrimas 100% tikslus buna? Gal ir kažkaip gali ne taip pamatuot g.gif ? Man šiandien trečią kartą UT darė. Abu pirmus kartus visi duomenys diena dienon tiko, o šiandien grįžau visa nelaiminga iš ligoninės: galvytė beveik 3 sav. atsilieka, pilvukas-2, tik šlaunikaulis toks kaip turėtų buti. Mano sesė kai laukėsi tai mūsų miesto gydytojai ir ultragarsu nustatė kad per mažas vaisius, o kai nuvažiavo į KMUK tai dar didesnį nėštumą rado nei pagal mėnesines.
Atsakyti