Įkraunama...
Įkraunama...

Šiuo metu madinga....

bet jei plaukai banguojasi tai tie kirpsiukai tik beda , as turiu tokius pusiau ant sono tai vargstu kas antra ryta nes reik su znyplem tiesint nes taip tai vietoj kirpciuku kokia nors banga pasidarius sad.gif sad.gif
manau reik ziuret ne tik kas madinga bet kas praktiska
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2005 06 10, 14:09)
bet jei plaukai banguojasi tai tie kirpsiukai tik beda , as turiu tokius pusiau ant sono tai vargstu kas antra ryta nes reik su znyplem tiesint nes taip tai vietoj kirpciuku kokia nors banga pasidarius sad.gif sad.gif
manau reik ziuret ne tik kas madinga bet kas praktiska


Čia irgi yra tiesos.... mano kirpčiai dabar jau tiesūs, o cheminis jau išsileido ir liko tik kelios bangos..... labai natūraliai....
Atsakyti
mano irgi banguoti - vienu metu taip buvau kirpciuku uzsimaniusi, kad siaubas doh.gif bet nuejau pas savo kirpeja, tai atsalde mano nora, nes pas mane dar verpetai prieky yra, tai jei nukirps, ne tik kad plaukas banguosis, bet ir tiesiai nestoves rolleyes.gif
tai pakeiciau sklastymo vieta biggrin.gif anksciau buvo per viduri, niekaip neisisvaizdavau, kad tiks ant sono, o visai tinka thumbup.gif
dar zadu kita savaite eiti pasidazyti, tik nezinau kokia spalva g.gif
Atsakyti
o as visa gyvenima dazau sviesai. kol dazydavau pati net su geriausiais dazais plaukai trupedavo ir negaledavau atsiauginti. Dabar kokius jau 4 metus lankausi pas labai gera kirpeja kesta kaune salone femina bona. ten labai geri dazai , labai kvalifikuotas kirpeja sir tik jo deka uzsiauginau plaukus iki liemens. Dabar dziaugiuosi naturaliais sviesiais (gelsvais) lygiais vienodo ilgio blizganciais plaukais ! thumbup.gif
Atsakyti
Perskaiciau viename straipsnyje,kad visai nebemadingos yra blondines o madingos atseit ryži banguoti plaukai doh.gif
Na vistiek mano nuomone plauku spalva labai individualus dalykas kas tinka kitam netinka kitam,na nebent galima dazyti sruogelemis skirtingu spalvu tai ju kitas reikalas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MajaLi @ 2005 06 10, 18:40)
Perskaiciau viename straipsnyje,kad visai nebemadingos yra blondines o madingos atseit ryži banguoti plaukai doh.gif
Na vistiek mano nuomone plauku spalva labai individualus dalykas kas tinka kitam netinka kitam,na nebent galima dazyti sruogelemis skirtingu spalvu tai ju kitas reikalas smile.gif


vargses blondines i mada nebeisipaiso...
Atsakyti
o apskritai, siuo metu madinga buti protinga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MajaLi @ 2005 06 10, 18:40)
Perskaiciau viename straipsnyje,kad visai nebemadingos yra blondines o madingos atseit ryži banguoti plaukai doh.gif
Na vistiek mano nuomone plauku spalva labai individualus dalykas kas tinka kitam netinka kitam,na nebent galima dazyti sruogelemis skirtingu spalvu tai ju kitas reikalas smile.gif



as vos nenugriuvau, kai nuejus i kirpykla kirpeja pasake, kad madingi mano plaukai,banguoti ir ryzi. victory.gif
o as ju negaliu pakest. gun_rifle.gif
Atsakyti
thumbup.gif puikiai atrodo ilgaplaukės mamos, o kaip vaikučiams patogu mamą apkabinus už plaukų laikytis, pastebėjot? Tačiau, kai mamai >40m. kaži ar tos kasos g.gif įspūdį daro? Chi chi, čia apie save pagalvojau...
P.S. pačios sau plaukų netrumpinkit - piniginė visada bus tuščia.
Atsakyti
QUOTE(karietaite @ 2005 06 10, 10:50)
Man irgi nera graziau uz ilgus plaukus, o pati taip pat auginu auginu, o jie kaip to paties ilgio taip to paties  cry.gif Jau buvo gerokai iki liemenuko susisegimo, tai pries tris savaites nuejau i kirpykla ir viskas - vel viska nukirpo, ka auginau nuo nauju metu  cry.gif  cry.gif  cry.gif O as ir aliejais tepiau galiukus ir nusipirkau specialias kirpimui zirkles, kad pati parankiociau blogus galiukus ir iskarpyciau.

Dabar labai pykstu ir nzn ant ko - ar kirpeja bloga, ar tikrai jau tie mano galai tokie blogi buvo. Mat beda ta, kad lygtai ne visi mano plaukai pasiekia ilgiausia ilgi, tai uztai jie gal kazkiek retesni link galo atrodo, tai gal del to man ir visus nuzarino, bet butu ir kiti pasivije  verysad.gif

Tai nekirpkit per delcia, ci tai faktas, pati ant saves as tas menulio fazes isbandziau! Kodel zmogu turi veikt kitaip nei visa gamta...jei norit ilgu - pakirpkit per jaunati, jei stipresniu - per pilnati...Visos maitinimo proceduros - per pilnati. Ir atitinkamai depiliacijos per delcia. Paeksperimentuokit...As tai tik taip uzsiauginau tuo plaukus is trumpu, i ilgesnius nei iki peciu:)O kirpejom tai grieztai - sakykit kad kuo maziau kirptu, tik galiukus:)
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2005 06 10, 19:00)
as vos nenugriuvau, kai nuejus i kirpykla kirpeja pasake, kad madingi mano plaukai,banguoti ir ryzi. victory.gif
o as ju negaliu pakest. gun_rifle.gif

Valio! As irgi prie ryzuju ir garbanotu:))) Bet man patinka, nes esu kitokia nei kitos. O dabar kirpeja padare kelias naturalias sviesias sruogas, tai labai graziai man...
Girdejau, kad madinga dabar blyski balta oda, o visi idegiai nebe...Man tai i nauda, bet is tiesu tai negrazu, bent man...
Atsakyti
Mano kirpėja visada stengiasi apsikirpti madingai, šiuo metu jos pakaušis iškarpytas, o galai ilgesni, na kaip suprantu dabar tai tiesių plaukų tokia mada, bet manau jei taip vaikysis mados tuo liks be plaukų. ax.gif
Atsakyti