Įkraunama...
Įkraunama...

Šiuo metu madinga....

O as niekaip neišdrystu nusikirpt plaukus trumpiau schmoll.gif Tik buvau pora kartu išsikarpius .Gal turit nuotraukyte gražaus iškarpymo ilgiem palukam g.gif Nesiseka man kirpėjom paaiškint ko noriu sad.gif
Atsakyti
Būtų gerai pažiūrėti nuotraukėlių,gal kas žinot kokį adresiuką inete pažiūrėti. mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2005 06 11, 09:31)
Būtų gerai pažiūrėti nuotraukėlių,gal kas žinot kokį adresiuką inete pažiūrėti. mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif



http://hairstyles.free-beauty-tips.com
http://www.hairfinder.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Drusia: 11 birželio 2005 - 15:18
Na va, aš jau po kirpyklos... Pasidariau šokoladinės spalvos, su įstrižais kirpčiukais ir iki pečių plaukais.... Visai thumbup.gif: pakankamai rimta ir pakankamai sexy smile.gif ypač kai antakiai gražiai sutvarkyti lenda iš po kirpčiukų smile.gif ir akys ryžkios smile.gif O cheminis praktiškai išsileidęs, dabar tik kelios vos vos garbanėlės matos....
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 06 13, 09:59)
Na va, aš jau po kirpyklos... Pasidariau šokoladinės spalvos, su įstrižais kirpčiukais ir iki pečių plaukais.... Visai thumbup.gif: pakankamai rimta ir pakankamai sexy smile.gif ypač kai antakiai gražiai sutvarkyti lenda iš po kirpčiukų smile.gif ir akys ryžkios smile.gif O cheminis praktiškai išsileidęs, dabar tik kelios vos vos garbanėlės matos....

Kiek sutrumpėjo plaukučiai? g.gif Ir kiek pinigėlių palikai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 06 13, 10:09)
Kiek sutrumpėjo plaukučiai? g.gif Ir kiek pinigėlių palikai?  g.gif


sutrumpėjo 0,5 cm. Kirpčiai gal 1 cm. biggrin.gif o palikau 70 Lt. + 10 antakiai taij viso - 80 Lt. bet rezultatas thumbup.gif: patenkinta ....
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 06 13, 10:13)
sutrumpėjo 0,5 cm. Kirpčiai gal 1 cm.  biggrin.gif o palikau 70 Lt. + 10 antakiai taij viso - 80 Lt.  bet rezultatas thumbup.gif: patenkinta ....

Ar labai smarkiai pasikeitė plaukų kirpimas? Buvai anksčiau su kirpčiukais, ar be?
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 06 13, 10:21)
Ar labai smarkiai pasikeitė plaukų kirpimas? Buvai anksčiau su kirpčiukais, ar be?


Beveik nepasikeitė, tik kirpčiukai mažiau iškarpyti dabar, lygesni. Ir aišku, kirpčiukų santykis su visais plaukais ktoks, labiau išryžkėja...
Atsakyti
Esiu ir aš šią savaitę kirptis+dažytis. kerpuosi visada trumpai nes tik taip tinka na ne iki ežiuko bet trumpai,iškarpo mane,kirpčiukai vienas galas ilgesns kitas trumpesnis,visada švieisai per folija dažau ir šį kartą noriu keletą sruogų kita tamsesne spalva nudažyti pvz asimetriškai nukirptų kirpčiukų kokią dalį doh.gif nžn kaip aš čia paaiškinau bet aš supratau gal ir jūs.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 06 13, 09:13)
sutrumpėjo 0,5 cm. Kirpčiai gal 1 cm.  biggrin.gif o palikau 70 Lt. + 10 antakiai taij viso - 80 Lt.  bet rezultatas thumbup.gif: patenkinta ....



biggrin.gif
O kur antakius tvarkeisi? tongue.gif
Atsakyti
ar zinot kokia antakiu spalva dabar madinga?ogi tokia pat kai ir plauku! bet as neisivaizduoju ar cia grazu jei mano plaukai sviesus ir antakiai butu blond smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2005 06 13, 11:48)
ar zinot kokia antakiu spalva dabar madinga?ogi tokia pat kai ir plauku! bet as neisivaizduoju ar cia grazu jei mano plaukai sviesus ir antakiai butu blond smile.gif


Jei šviesūs, manau, kad ruda reiktų dažyt.... tik ne taip, kad matytūs, kad ANTAKIAI ateina biggrin.gif

O aš tvarkaus Grožio studijoj smile.gif Nors mane tvarkyt nesunku, antakių forma pakankamai gera, spalva irgi, tik apipešiot reikia biggrin.gif
Atsakyti