Įkraunama...
Įkraunama...

Graviravimas: kur ir už kiek

kur Kaune galima issigraviruoti ziedus nebrangiai, bet kokybiskai? 4u.gif ir kuo skiriasi graviravimas ranka ir lazeriu? g.gif
Atsakyti
Esu graviravusi Vilniuje N.Vilnios rajone Genių gatvėje.smile.gif Graviravo labai maloni moteris, o darbas buvo puikus. Tik gaila neprisimenu kiek tada mokėjau už vieną raidelę,bet žinau,kad nelabai daug, palyginus su graviravimo kainomis Akropolyje. Beje, kiek žinau pigiausiai Vilniuje graviruoja Pylimo gatvėje. Dabar negaliu tiksliai adreso pasakyti, tik žinau gatvę. smile.gif Be to iš Vilniaus Akropolio visus darbus graviruoti ir veža į tą Pylimo gatvę, nes kartą norėjau Akropolyje graviruoti,man pasakė kainas ir pasiūlė važiuoti į Pylimo gatvę,nes bus greičiau ir daug pigiau.smile.gif Taip ir padariau.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(2olko2 @ 2011 06 27, 15:16)
As graviravau ir ant stiklo, ir ant ziedu, o paskutini karta ant sidabrinio barskucio (cia skirtingom progom, aisku:) ), visada tik Vilniaus Akropoli, prie Ermitazo. Visada padaro gerai, greitai ir pigiai  thumbup.gif  4u.gif


prieš kokius 5metus graviravau ten, patiko ir man kaip jie dirba. Vėl prireikėgraviravimo paslaugų? Gal pamenat kainas, kokiom jum išgraviravo, bent maždaug kad orientuočiausi? 4u.gif
Atsakyti
sveiki, gal kas zino kur siuo metu graviruoja KLAIPEDOJE? Aciu uz info 4u.gif
Atsakyti
Vilniuje man labiausiai patinka puslaidininkiu fizikos institute (A. Goštauto g. 11, rusyje).
Jie lazeriu graviruoja.
Atsakyti
Kur Kaune graziai graviruoja? Aveiras ant sidabro negraviruoja doh.gif gal galit paaiskinti kur Juzeje rasti ta graveri?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wife: 12 rugpjūčio 2011 - 21:38
QUOTE(wife @ 2011 08 12, 22:23)
Kur Kaune graziai graviruoja? Aveiras ant sidabro negraviruoja doh.gif gal galit paaiskinti kur Juzeje rasti ta graveri?



Buvau pas ta senioka Juzes doh.gif Lietuviskai vos supranta doh.gif mums reikejo truputi tauriu uzrasa pataisyt ir vardus savo issigraviruot, tai pradejo ruysiskai sneket ir nemandagiai uzdare pries nosi dureles doh.gif
Atsakyti
As likau labai patenkinta graveriu Jonu, Pylimo g. ne per toliausiai stoties, tiksliai adreso nezinau, bet prie aukso parduotuves. Pirma karta jo paslaugomis pasinaudojau graviruojant vestuvinius ziedus, tad iki siol einu tik pas ji graviruoti ir dovanas ant stiklo ir pan. Man labai patinka ir sriftas, ir kainos thumbup.gif O kai ilgesni tekstai, tai isvis nuolaidas padaro superines ax.gif
Atsakyti
Gal kam teko graviruoti ant odos gaminių? Noriu išgraviruot kelis simbolius ant dovanai skirtos piniginės. Jei kam nors teko daryt kažką panašaus Vilniuje tai kur darėtės ir kokios kainos? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
sveiki, reikia ideju...
turiu auksini keturkampi pakabuka,plokstele, kazka noreciau issigraviruoti,ar kokius prasmingus,grazios minties zodzius,ar simboli, bet kur ka galeciau pasiziureti nezinau... gal turite jus ideju?
Atsakyti
Sveiki, sakykit o kur Vilniuje graziausiai isgraviruoja. Nes ant baltos auksines lenteles noriu isgraviruoti. Kazkaip apie ta Jona Pylimo gatveje girdejau visokiu atsiliepimu, o taip nenoreciau sugadinti tokios brangios dovanos g.gif

Ir ar geriau lazeriu isgraviruoti ar vis delto rankomis? Isties labai nenoreciau sugadinti dovanos, nes cia juk visam gyvenimui butu.......
Atsakyti
Gal kam teko susidurti su situacija, kai buvo neteisingai išgraviruota? Mano atveju buvo graviruojamas žiebtuvėlis, buvo nurodyta išgraviruoti dvi raides (pvz. AB), bet išgraviravo A.B., t.y. su taškais, ir gaunasi kaip žmogaus inicialai, taigi žiebtuvėlis sugadintas. Ką tokiu atveju daryti? Pataisyti neįmanoma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gratis: 06 kovo 2012 - 16:13