Įkraunama...
Įkraunama...

Graviravimas: kur ir už kiek

Gal žinot, kur Vilniuje graviruoja nuotraukas ant daiktų? Pvz. kokių veidrodėlių ar pan. blush2.gif labai, labai, laaaaabai reikia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilnietė123: 24 balandžio 2012 - 07:24
Siandien nuvaziavome i gedimino 9 , kainele tai nesvietiska 25 lt blink.gif uz viena zieda. Mums reikejo du ziedelius issigraviruoti ir spyna, viso butu reikeje sumoketi 75 lt doh.gif Tai kuo skubiausiai kiutinom is ten ir nuvaziavom pas Jonuka biggrin.gif piles 34 atrodo. Jis mums viska isgraviravo uz 26 lt. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pilke: 14 birželio 2012 - 13:55
Kelis kartus teko graviruoti Simplekse. Dirba labai greitai ir kokybiškai. Didelis šrifto pasirinkimas, išgraviruotas tekstas gali būti paprastas arba užpildytas juodais dažais. Kainos tiksliai nepamenu, bet nepriklauso nuo raidžių skaičiaus. Vieną kartą už tušinuko graviravimą sumokėjau 20, kitą už dvi puses plokštelės - 30 Lt. Tikrai rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
Šiandien skambinau į Kauno Juzę, tai tas senukas nebedirba verysad.gif
Kiek skambinausi, tai šiandien Kaune graviruoja Aveiras, Simpleksas, gal kas nors daugiau vietelių žino...?

čia graviravimo paslaugas teikiančių įmonių sąrašas iš katalogo: http://imones.balsas...ter=miestas#res
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laurencijan: 17 rugpjūčio 2012 - 14:19
Siandien graviravausi laikroduka Vilniaus akropolyje smile.gif esu labai patenkinta, graziai ir greitai per kokias 10 min isgraviravo thumbup.gif uz uzrasa " С любовью Э. " susimokejau 11 lt..kai daugeliose vietose prase virs 30 4u.gif
Atsakyti
gal jau buvo mineta, tai pasikartosiu, kad mums ne viena karta kuo puikiausiai vilniuje isgraviravo "ASTUONETAS" ten gal fizikos institutas skaitosi, net nezinau ( jo patalpose) netoli pedagoginio universiteto . graviruoja ant ivairiu pavirsiu, didelis sriftu pasirinkimas, paveiksliuku irgi turi ir kaina nera didele. tikrai rekomenduoju
Atsakyti
Sveikos, vakar graviravau pakabutį Akropolyje. Per 15 min už dvi raides ir datą sumokėjau 12 Lt. Ir buvau labai maloniai nustebinta, kaip gražiai išgraviruota. Esu labai patenkinta ir visoms rekomenduoju. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(VARLIUKĖ-KVAKSIUKĖ @ 2012 10 17, 14:17)
gal jau buvo mineta, tai pasikartosiu, kad mums ne viena karta kuo puikiausiai vilniuje isgraviravo "ASTUONETAS"  ten gal fizikos institutas skaitosi, net nezinau ( jo patalpose) netoli pedagoginio universiteto . graviruoja ant ivairiu pavirsiu, didelis sriftu pasirinkimas, paveiksliuku irgi turi ir kaina nera didele. tikrai rekomenduoju


Aš taip pat galiu rekomenduoti AŠTUONETĄ (A.Goštauto g. 12, jei neklystu). Darbą atliko puikiai ir ganėtinai greitai thumbup.gif
Atsakyti
Labas,
o kur Vilniaus Akropolyje graviruoja?
Atsakyti
Vilniuje gražiai graviruoja UAB aštuonetas, kažkur prie pedagoginio. Internete galima rasti kontaktus ir nebrangiai. biggrin.gif
Atsakyti
KAUNE kas vėluoja Šv.Kalėdoms įgyvendinti idėjas graviruojant ant dovanos, radau veikiančią dar rytoj (gruodžio 24d.) firmą.
http://www.tarpgeliu.lt/graviravimas/
Sakė,jog graviratorė dirbs nuo 9h-16h. Apie kokybę dar negaliu nieko pasakyti,ryt turėčiau atsiimti užsakymą. Galėsiu parašyti ax.gif
Atsakyti
Kaune(Mole), Vilniuje(Vcup) ir Šiauliuose(Saulės miestas) Dovanų idėjos graviruoja, ant visų įmanomų paviršių smile.gif ant lygių paviršių ir stiklo graviravimas atliekamas vietoje drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Gratis @ 2012 03 06, 17:11)
Gal kam teko susidurti su situacija, kai buvo neteisingai išgraviruota? Mano atveju buvo graviruojamas žiebtuvėlis, buvo nurodyta išgraviruoti dvi raides (pvz. AB), bet išgraviravo A.B., t.y. su taškais, ir gaunasi kaip žmogaus inicialai, taigi žiebtuvėlis sugadintas. Ką tokiu atveju daryti? Pataisyti neįmanoma.

dauguma žiebtuvėlių ,kaip ir sidabro gaminiai nusipoliruoja ir senojo graviravimo nesimato, tad galima visada ištaisyti klaidą smile.gif
Atsakyti