Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų pakėlimo operacija

QUOTE(nelle @ 2011 08 25, 23:18)
Norinciu paziuret ratas greit bus didelis  biggrin.gif , idomu, lengva bus prieit prie albumo, visos kas paprasys slaptazodzio, tos ir gaus g.gif .Noriu tada ir as paziuret g.gif

ax.gif tai atsiuskit krutines be veido mergaites ir gausit ta slapuka,as ji turiu bet nerandu kaip uzeiti g.gif
Atsakyti
QUOTE(kometa1971 @ 2011 08 25, 22:22)
tai atsiuskit krutines be veido mergaites ir gausit ta slapuka,as ji turiu bet nerandu kaip uzeiti


Bet idomu, kaip bus galima gaut ta priejima g.gif ?Ateis , pasakys, kad "as planuoju darytis op,duokit man slaptazodi , noriu paziuret kaip atrodo":hm ?Ir gaus g.gif ?Ar cia tik tos, kurios atsiunte gali pasiziuret?
Atsakyti
tik tos, kurios bendrauja forume ta tema ir ruosiasi darytis OP arba jau pasidare OP, ir tik tos , kurios atsius savo nuotraukas. biggrin.gif
Papildyta:
[quote=kometa1971,2011 08 25, 23:22]

tai ar iejai?
Atsakyti
Atsiprasau, kad taip ikyriai klausineju del to priejimo i albuma, bet nesinori, kad bet kuri atejusi ir parasiusi 5 zinutes ,gautu priejima.Gal dar reiketu gaut sutikima ir is tu, kurios yra albume g.gif , na, ne is visu, bent is 4moteru.?Kaip galvojat?
Atsakyti
[quote=ADREV,2011 08 26, 11:31]
tik tos, kurios bendrauja forume ta tema ir ruosiasi darytis OP arba jau pasidare OP, ir tik tos , kurios atsius savo nuotraukas. biggrin.gif
Papildyta:
[quote=kometa1971,2011 08 25, 23:22]

tai ar iejai?
[/quote]
ax.gif ten ir pilvuko paziurejau,ar galit ikelti ir mano ten pilvuka to paciu ax.gif
Papildyta:
[quote=ADREV,2011 08 26, 11:31]
tik tos, kurios bendrauja forume ta tema ir ruosiasi darytis OP arba jau pasidare OP, ir tik tos , kurios atsius savo nuotraukas. biggrin.gif
Papildyta:
[quote=kometa1971,2011 08 25, 23:22]

tai ar iejai?
[/quote]
ax.gif pas koki daktara daret operacija jus?ir kiek mokejote? g.gif tokia pat operacija pas mane buvo daryta biggrin.gif
Atsakyti
tai iejai i albuma kaip supratau?
as dariausi pas Bagdona.
Atsakyti
Tai jei as noriu paziureti?smile.gif tai man reikia atsiusti savo nuotrauka,nors ruosiuosi darytis tik apie gruodzio menesy...?
Atsakyti
QUOTE(agnekazlauskiene @ 2011 08 26, 12:28)
Tai jei as noriu paziureti?smile.gif tai man reikia atsiusti savo nuotrauka,nors ruosiuosi darytis tik apie gruodzio menesy...?

:ax:nu taip,po to atsiusi po operacijos smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ADREV @ 2011 08 26, 12:07)
tai iejai i albuma kaip supratau?
as dariausi pas Bagdona.

as pas gelezini dariau abi operacijas ax.gif
Atsakyti
[quote=kometa1971,2011 08 26, 12:34]
:ax:nu taip,po to atsiusi po operacijos smile.gif
Papildyta:

supratau,nusifotografuosiu:) sakykit kur siusti?
Atsakyti
[quote=agnekazlauskiene,2011 08 26, 12:46]
[quote=kometa1971,2011 08 26, 12:34]
:ax:nu taip,po to atsiusi po operacijos smile.gif
Papildyta:

supratau,nusifotografuosiu:) sakykit kur siusti?
[/quote]
siusk ax.gif sinega@super.lt
Atsakyti
QUOTE(kometa1971 @ 2011 08 26, 13:06)
siusk  ax.gif sinega@super.lt

issiunciau,ar gavai ?smile.gif
Atsakyti
Sveikos, na ką aš jau sugyjau, beveik pilnai sakyčiau, teko patirti nemažai, rezultatu esu gan patenkinta, gan todėl, kad tikėjausi, kad pavyks viskas iš 1 karto ir, kad bus vaizdas tobulesnis, bet kuriuo atveju vaizdas yra geresnis nei buvo...
Taigi linkiu sėkmės ir stiprybės visoms kas ryžtasi OP.

Ir dar drįstu pasiūlyti savo jau nereikalinga, bet tvarkinga liemenuką po OP. Rašykit į AZ, kam aktualu, nes temos neseku wink.gif
Atsakyti