Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų pakėlimo operacija

QUOTE(OneLove @ 2011 08 28, 14:26)
planuoju ir as darytis, man 23m, bet krutine tikrai baisi, liemenuko dydis 70E. Sakykit po operacijos krutine labai sumazeja? nes as implantu tikrai nenoriu, bijau svetimkuniu. unsure.gif

koki dydi nutarsite su daktaru, toki ir darys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ADREV @ 2011 08 28, 14:40)
koki dydi nutarsite su daktaru, toki ir darys biggrin.gif

kad pas mane daug mesos reiks nupjaut norint, kad krutine pakelta butu lotuliukas.gif tai kazi ar iseis man prie D dydzio likt. g.gif
p.s. Gal kuri is mamyciu Svedijoj daresi ir zino gera klinika?nes kitaip reiks man i Lietuva grizt.
Atsakyti
QUOTE(OneLove @ 2011 08 28, 14:45)
kad pas mane daug mesos reiks nupjaut norint, kad krutine pakelta butu  lotuliukas.gif  tai kazi ar iseis man prie D dydzio likt. g.gif
p.s. Gal kuri is mamyciu Svedijoj daresi ir zino gera klinika?nes kitaip reiks man i Lietuva grizt.

as tavo vietoj lietuvoj daryciau,as pati airijoj gyvenu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kometa1971 @ 2011 08 28, 15:45)
as tavo vietoj lietuvoj daryciau,as pati airijoj gyvenu ax.gif

o ar visos mamytes patenkintos operacija?
Atsakyti
QUOTE(OneLove @ 2011 08 28, 15:53)
o ar visos mamytes patenkintos operacija?

thumbup.gif as tai taip drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(OneLove @ 2011 08 28, 14:26)
planuoju ir as darytis, man 23m, bet krutine tikrai baisi, liemenuko dydis 70E. Sakykit po operacijos krutine labai sumazeja? nes as implantu tikrai nenoriu, bijau svetimkuniu. unsure.gif



Man dydis nepakito mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(supermazute @ 2011 08 28, 16:00)
Man dydis nepakito  mirksiukas.gif

As galvojau, jog vienos operacijos tikrai pakaks, bet paskaicius Jusu istorija, pradedu bijot. unsure.gif Kodel krutine nesimetriska gavosi? ar tai gydytoju kalte?
Atsakyti
QUOTE(OneLove @ 2011 08 28, 16:06)
As galvojau, jog vienos operacijos tikrai pakaks, bet paskaicius Jusu istorija, pradedu bijot. unsure.gif  Kodel krutine nesimetriska gavosi? ar tai gydytoju kalte?

as manau reikia gera daktara issirinkti as operacijom domejausi3metus,kol issirinkau,ir neapsirikau,na buna ir organizmo isdaigos g.gif
Atsakyti
QUOTE(kometa1971 @ 2011 08 28, 16:26)
as manau reikia gera daktara issirinkti as operacijom domejausi3metus,kol issirinkau,ir neapsirikau,na buna ir organizmo isdaigos g.gif

kas buvo Jusu gydytojas? ir kokiam mieste? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(OneLove @ 2011 08 28, 16:31)
kas buvo Jusu gydytojas? ir kokiam mieste? 4u.gif

klaipedoj GINTARAS GELEZINIS thumbup.gif
Atsakyti
Aš domėjausi dar ilgiau kas liečia OP...bet manau ne tik tame esmė, čia labai individualu, o dėl kaltės, manau labiau kaltas daktaras, nenoriu gilintis...o rinkausi tikrai pagal atsiliepimus ir rezultatus... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(supermazute @ 2011 08 28, 20:42)
Aš domėjausi dar ilgiau kas liečia OP...bet manau ne tik tame esmė, čia labai individualu, o dėl kaltės, manau labiau kaltas daktaras, nenoriu gilintis...o rinkausi tikrai pagal atsiliepimus ir rezultatus... mirksiukas.gif

g.gif uzjauciu tave,stiprybes tau 4u.gif nu nezinau nerandu koks daktaras tave operavo blush2.gif
Atsakyti