Įkraunama...
Įkraunama...

Dr. Hauschka kosmetika

QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 09 13, 12:05)
aiškutis ,dėkui labai  4u.gif
Papildyta:

dzemute ,pabandysiu sumaišyt.

kuo sviesesnes spalvos noresi, tuo daugiau kremuko dek, as darydavau taip, issispaudziu kremo, poto lasa pudros , ant delno susimaisau ir jei per sviesi, dar tada biski pudros, va taip pazaisdavau ir jau zinojau kokia spalva bus ir kiek lasu reikia jai, o beto su kremuku, taupiau pudra naudosis ax.gif
Atsakyti
man tai geriau sviesesne pudra turet negu per tamsia.. nes sviesesne visada galima patamsint bronzantu, o va jau su tamsesne, tai man net ir maisant su kremu, vistiek per tamsiai buna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 09 13, 12:19)
man tai geriau sviesesne pudra turet negu per tamsia.. nes sviesesne visada galima patamsint bronzantu, o va jau su tamsesne, tai man net ir maisant su kremu, vistiek per tamsiai buna  biggrin.gif

o as kazkaip turejau viena, ciut per tamsia, tai su kremuku budavo gerai, bet gal del to kad nedaug tamsesne buvo g.gif
Atsakyti
pasipyle komentarai thumbup.gif
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 09 13, 12:19)
drinks_cheers.gif
Dabar išbandžiau cleancing cream ,tai labai labai patiko kvapas wub.gif Tik kažin ar mišriai odelei jis nepakenks ,juk daugiau rekomeduojami geliai ,o ne pieneliai ?To kremuko gavau mėginuką,tai turėsiu laiko apsispręsti ar man jo reikia biggrin.gif
Ir  dar pasitepiau rožių kremuku ,tai pasirodė toks kietokas ,ne švelnus ,ir nemažai reikia. O kaip jums? Bijojau dėl kvapo ,nes nemėgstu visokių gėlinių kvapų ,bet visai normalus ,neerzina thumbup.gif
Ir tuoj bandysiu krempudrą  4u.gif



o roziu krema light ar riebesni? man ti light daugiau reikia nei riebesnio sutept smile.gif ir manjie abu minkstuciai wub.gif


QUOTE(Palomina @ 2008 09 13, 13:14)
o man tai labai lengvai Hauschkos krempudra pasiskirsto  g.gif  uztepant jokiu bedu nera.. o del maskavimo, tai taip, ji nemaskuoja.. bet pvz man palygina veido spalva, man ta krempudra kaip kremas su spalva  biggrin.gif

drinks_cheers.gif keista,kad Jurgutelei priesingai... gal dar nenulinciuok,paziurek dar g.gif

as va isbandziau is dideles pakuotes anksciau bandyta is meginio biggrin.gif Kondiske plaukams
tik pasitvirtinau, kad is tikro thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .daugiau jokiu komentaru lotuliukas.gif uzskaityta biggrin.gif

ir lupu blizgis rozinis uzskaitytas ax.gif ir spalva tinka (pries pirkdama stepono 10 bandziau),ir kvapas neerzina.ir konsistencija miela smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sultru beauty: 13 rugsėjo 2008 - 12:59
QUOTE(sultru beauty @ 2008 09 13, 13:58)
pasipyle komentarai  thumbup.gif
o roziu krema light ar riebesni? man ti light daugiau reikia nei riebesnio sutept smile.gif ir manjie abu minkstuciai  wub.gif
drinks_cheers.gif  keista,kad Jurgutelei priesingai... gal dar nenulinciuok,paziurek dar  g.gif

as va isbandziau is dideles pakuotes anksciau bandyta is meginio  biggrin.gif Kondiske plaukams
tik pasitvirtinau, kad is tikro  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  .daugiau jokiu komentaru  lotuliukas.gif  uzskaityta  biggrin.gif

ir lupu blizgis rozinis uzskaitytas  ax.gif  ir spalva tinka (pries pirkdama stepono 10 bandziau),ir kvapas neerzina.ir konsistencija miela smile.gif

ka Hauschkos kondicionierius plaukams padaro? duoda sunkumo ar purumo? riebina plauka ar ne?
kazkaip po nevykusio bandymo su sampunu, tai bijau balzama bandyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 09 13, 15:01)
ka Hauschkos kondicionierius plaukams padaro? duoda sunkumo ar purumo? riebina plauka ar ne?
kazkaip po nevykusio bandymo su sampunu, tai bijau balzama bandyti  blush2.gif


jei nori,galiu duot paciai isbandyt,tada ir zinosi.rasyk i az. wink.gifplaukai svelnesni,minkstesni smile.gif mano kai sausi,ti negaliu pasakyt,ar riebina, manau,kad ne.tiesiog drekina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2008 09 13, 14:04)
jei nori,galiu duot paciai isbandyt,tada ir zinosi.rasyk i az. wink.gifplaukai svelnesni,minkstesni smile.gif mano kai sausi,ti negaliu pasakyt,ar riebina, manau,kad ne.tiesiog drekina  biggrin.gif

na pagalvosiu dar, aciu 4u.gif

o as tai laukiu kada pagaliau atkeliaus Hauschkos biri pudra.. jau kita savaite manau gausiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 09 13, 15:09)
na pagalvosiu dar, aciu  4u.gif

o as tai laukiu kada pagaliau atkeliaus Hauschkos biri pudra.. jau kita savaite manau gausiu  g.gif

kaip smagu,kai yra ko laukti wink.gif
Atsakyti
taip, mano ispaudziai, is to, ka isbandziau....pasta (neem&mint), is pradziu isgasdino spalva biggrin.gif nes tokia ala purvina biggrin.gif kai pradejau valyti ji neputojo, jau issigandau, kad nieko gero bus...bet paskui pajutau, kad dantys gan gerai nusivale, i gala netgi suputojo, likau visai patenkinta, skonis sakyciau irgi visai neblogas. bandziau dar hauschkos tonika...irgi patiko, sian odele tokia svelni buvo is ryto, taip pat pirmas ispudis visai neblogas apie ranku krema, bet panaudojus ilgiau pasakysiu, ar tikrai galiu pasirasyti po kiekvienu savo zodziu smile.gif ka dar bandziau g.gif ..ai, dar bandziau pieneli hauschkos veidui ir akims valyti (labai labai labai aciu sultry 4u.gif 4u.gif 4u.gif ), kazkodel masciau, kad jis nenuvalys man sintetinio tuso, bet likau nustebinta, tikrai gerai nuvale thumbup.gif
dabar keletas klausimeliu, dar neissiaiskinus, kaip naudoti cleansing cream...ir priminkint, su kuo maisot hauschkos moli ir kiek ten jo reikia deti? 4u.gif sian dar bandysiu turbut bronzanta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2008 09 13, 14:25)
taip, mano ispaudziai, is to, ka isbandziau....pasta (neem&mint), is pradziu isgasdino spalva biggrin.gif  nes tokia ala purvina biggrin.gif kai pradejau valyti ji neputojo, jau issigandau, kad nieko gero bus...bet paskui pajutau, kad dantys gan gerai nusivale, i gala netgi suputojo, likau visai patenkinta, skonis sakyciau irgi visai neblogas. bandziau dar hauschkos tonika...irgi patiko, sian odele tokia svelni buvo is ryto, taip pat pirmas ispudis visai neblogas apie ranku krema, bet panaudojus ilgiau pasakysiu, ar tikrai galiu pasirasyti po kiekvienu savo zodziu smile.gif  ka dar bandziau g.gif ..ai, dar bandziau pieneli hauschkos veidui ir akims valyti (labai labai labai aciu sultry 4u.gif  4u.gif  4u.gif ), kazkodel masciau, kad jis nenuvalys man sintetinio tuso, bet likau nustebinta, tikrai gerai nuvale thumbup.gif
dabar keletas klausimeliu, dar neissiaiskinus, kaip naudoti cleansing cream...ir priminkint, su kuo maisot hauschkos moli ir kiek ten jo reikia deti? 4u.gif  sian dar bandysiu turbut bronzanta wub.gif

as tai isbandziau tokius Hauschkos molio maisymo budus biggrin.gif
- su vandeniu
- su jogurtu
- su hidrolatu
- su toniku
dar pagerindavau kauke kartais ilasinus arbatmedzio EA, visada dedavau kokio nors aliejaus (dazniausiai nakvisu), nes jei be aliejaus, tai man nelabai schmoll.gif per sausa po to oda buna..
dedu tai mazdaug sauksteli molio
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 09 13, 14:31)
as tai isbandziau tokius Hauschkos molio maisymo budus  biggrin.gif
- su vandeniu
- su jogurtu
- su hidrolatu
- su toniku
dar pagerindavau kauke kartais ilasinus arbatmedzio EA, visada dedavau kokio nors aliejaus (dazniausiai nakvisu), nes jei be aliejaus, tai man nelabai  schmoll.gif  per sausa po to oda buna..
dedu tai mazdaug sauksteli molio

labai aciu, reikes pabandyti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Palomina @ 2008 09 13, 11:24)
mano oda riebi, ir man tas valomasis kremas tiko  smile.gif  dar labiau tikrai neriebino odos.. o poros prasivale kaip reikiant, naudojant kasdien..

jis tiesiog tepamas ant veido ir nuplaunamas?
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 09 13, 15:31)
as tai isbandziau tokius Hauschkos molio maisymo budus  biggrin.gif
- su vandeniu
- su jogurtu
- su hidrolatu
- su toniku
dar pagerindavau kauke kartais ilasinus arbatmedzio EA, visada dedavau kokio nors aliejaus (dazniausiai nakvisu), nes jei be aliejaus, tai man nelabai  schmoll.gif  per sausa po to oda buna..
dedu tai mazdaug sauksteli molio

as ir gavau molio megineli su paskutiniu siuntiniu,ti pravers patarimai 4u.gif
dar gavau prausiklio,toninio kremo,ir svarainiu kremo... blush2.gif bandysimes biggrin.gif
labai aciu Summer wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sultru beauty: 13 rugsėjo 2008 - 13:56