Įkraunama...
Įkraunama...

Dr. Hauschka kosmetika

QUOTE(linutiaaa @ 2008 09 13, 14:51)
labai aciu, reikes pabandyti 4u.gif
Papildyta:

jis tiesiog tepamas ant veido ir nuplaunamas?

na su juo reikia stai kaip daryt.. sudrekinti veida vandeniu, tada zirnio dydzio isspausti valomojo kremo ir su trupuciu vandens pamaisyti, kad siek tiek skystesne kosyte iseitu.. ir tada jau masazuot veida su juo, bet ne bruzinti kaip su kokiu sveitikliu.. tokiais lengvais judesiukais masazuot smile.gif
as pastebejau, kad jei daugiau to valomojo kremo isspaudziu tai man veidas geriau nusiprausia ir seip kazkaip maloniau smile.gif uztai ir pabaigiau savo valomaji krema greitai (mazdaug per 1,5 men)
Papildyta:
QUOTE(sultru beauty @ 2008 09 13, 14:56)
as ir gavau molio megineli su paskutiniu siuntiniu,ti pravers patarimai  4u.gif
dar gavau prausiklio,toninio kremo,ir svarainiu kremo...  blush2.gif  bandysimes  biggrin.gif
labai aciu Summer wink.gif

man su jogurtu labai patiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 09 13, 16:07)
na su juo reikia stai kaip daryt.. sudrekinti veida vandeniu, tada zirnio dydzio isspausti valomojo kremo ir su trupuciu vandens pamaisyti, kad siek tiek skystesne kosyte iseitu.. ir tada jau masazuot veida su juo, bet ne bruzinti kaip su kokiu sveitikliu.. tokiais lengvais judesiukais masazuot  smile.gif
as pastebejau, kad jei daugiau to valomojo kremo isspaudziu tai man veidas geriau nusiprausia ir seip kazkaip maloniau  smile.gif  uztai ir pabaigiau savo valomaji krema greitai (mazdaug per 1,5 men)
Papildyta:

man su jogurtu labai patiko  mirksiukas.gif

ryt reiks abi priemones isbandyt biggrin.gif jogurta reiks sian nusipirkt butinai wink.gif 4u.gif
Atsakyti
nusipirkau pagaliau bronzata wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2008 09 13, 17:55)
nusipirkau pagaliau bronzata wub.gif

ir kaip? ax.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2008 09 13, 17:18)
ir kaip?  ax.gif  wub.gif

dar nemeginau ax.gif neturiu dabar jokio veido kremo su kuriuo galeciau maisyti bronzata. ziuresiu gal bus gerai ir viena tepti g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2008 09 13, 19:41)
dar nemeginau  ax.gif neturiu dabar jokio veido kremo su kuriuo galeciau maisyti bronzata. ziuresiu gal bus gerai ir viena tepti  g.gif  smile.gif

as tai tepu krema,o ant jo bronzanta..o tu jokio jokio kremuko nenaudoji? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2008 09 13, 18:50)
as tai tepu krema,o ant jo bronzanta..o tu jokio jokio kremuko nenaudoji?  bigsmile.gif

ne, nenaudoju dabar jokio smile.gif ir labai gerai jauciuosi smile.gif
tik po sveitiklio naudojau logonos megineli su metomis kazkoki berods g.gif
rudeniui jau, manau, teks visgi pirkti koki nors g.gif norejau rose light megineli nusipirkti, bet neturejo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kelsey: 13 rugsėjo 2008 - 18:15
Aš tai negaliu bronzanto nesumaišius tept, man kažkaip labai greit susigeria jis ir nespėju paskirstyt gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2008 09 13, 20:14)
ne, nenaudoju dabar jokio  smile.gif ir labai gerai jauciuosi  smile.gif
tik po sveitiklio naudojau logonos megineli su metomis kazkoki berods g.gif
rudeniui jau, manau, teks visgi pirkti koki nors  g.gif norejau rose light megineli nusipirkti, bet neturejo.

paklausk Summer,gal jai atliko koks meginelis...
dziaugiuos,kad kremuko nereik tau... man ti sauseja oda be kremuko doh.gif ir net su kremukais daznai sauseja verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2008 09 13, 19:35)
paklausk Summer,gal jai atliko koks meginelis...
dziaugiuos,kad kremuko nereik tau... man ti sauseja oda be kremuko  doh.gif  ir net su kremukais daznai sauseja  verysad.gif

dekui 4u.gif
man irgi saltuoju metu ima labai sauseti oda, net pleiskanoja vietomis. ypac kai sildymo sezonas prasideda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2008 09 13, 21:06)
dekui  4u.gif
man irgi saltuoju metu ima labai sauseti oda, net pleiskanoja vietomis. ypac kai sildymo sezonas prasideda smile.gif

manir vasara papleiskanoja blink.gif ypac nosyte ir apie jos sparniukus blush2.gif
Atsakyti
neiskenciau ir ismeginau ka tik bronzata. tai paliko gera ispudi. oda dabar tokia svelni liko. atsplavis toks svelnus, labai gerai man bus rudeniui/ziemai pasirudint, nes pudru as nenaudoju smile.gif reikes ismeginti su kokiu nors veido kremuku sumaisyti, nes dabar nelabai patogu padengti, kaip ir limbi rase smile.gif labai greitai susigeria.
Atsakyti