Įkraunama...
Įkraunama...

Ar kada nors vyras yra mušęs?

QUOTE(Sarkele_87 @ 2010 01 07, 10:53)
Sakyčiau jei pasimoko tik vienas - situacija kartojasi, o jei nei vienas - skyrybos

Jei nei vienas nepasimoko - kam skirtis? Reiškia viskas tvarkoj ir abiem situacija tinka.
Papildyta:
QUOTE(dange29 @ 2010 01 07, 10:54)
unsure.gif nepateisinu. kol kas neteko, bet kai kyla noras, tokia kalta jauciuosi, baisu...

Tai dar teks. Bet noras jau kyla... Įdomus jausmas, tiesa?
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2010 01 07, 12:11)
Jei nei vienas nepasimoko - kam skirtis? Reiškia viskas tvarkoj ir abiem situacija tinka.

Jei viskas tvarkoje, reiškai nelabai yra ko mokytis.
Atsakyti
QUOTE(Deresa @ 2010 01 06, 23:19)
pagal jusu pasisakyma reiskia, kad jus esat gavus, ar kaip?
nes viesai gal ir nutyli kai gauna nuo vyro, bet forume nemanau kad yra tikslas meluot ir kazka vaidint

A koks tamstos reikalas šito klaust? g.gif O jei jau labai labai cekauna tai pasiskaitykit temą nuo anksčiau ir susižinosit kokio velnio aš į šitą diskusiją atsibaladojau.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2010 01 07, 11:47)
Įdomu kokie būtų atsiliepimai apie smurtą temoje - "ar esate kada nors užplojusi vaikui per užpakalį?"...

Sutinku, smurtas pries vaikus yra pats megstamiausias daugelio mamyciu uzsiemimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2010 01 07, 13:11)
Jei nei vienas nepasimoko - kam skirtis? Reiškia viskas tvarkoj ir abiem situacija tinka.
Papildyta:

Tai dar teks. Bet noras jau kyla... Įdomus jausmas, tiesa?

nezinia kaip ten bus. gal ir nebus. jeigu bus kada-neatleisiu uz tai sau niekada...
Atsakyti

 ! 
Prašau nenukrypti nuo temos - ji ne apie vaikų mušimą
Atsakyti
Manęs nėra gyvenime mušęs, nėra net pastumęs. Aš net neįsivaizduoju ką daryčiau patyrus smurtą iš vyro, man atrodo čia toks baisus dalykas, tokius vyrus reikia uždaryt i psichiatrines ir pagydyt, moters mušimas man atrodo nukrypimas nuo sveiko proto.
Atsakyti
Beveik kiekvienas zmogus yra bent karta buves situacijoje, kai buvo vertas gauti i kaili, ir visiskai nesvarbu vyras tai ar moteris.
Atsakyti
QUOTE(Smilga222 @ 2008 09 30, 12:50)
kaip gavai?
idomu g.gif jei mane sudauzytu kaip suni,na kaip moteris rase,kad smauge ir pan.As iseiciau, ir tikrai neatsigrezciau,bet jei tik antausi likciau,taciau tik viena vieninteli karta.


nes po antro antausio tikrai seks ir trecias ir ketvirtas.
Atsakyti
QUOTE(Holly- @ 2010 01 11, 19:14)
Manęs nėra gyvenime mušęs, nėra net pastumęs. Aš net neįsivaizduoju ką daryčiau patyrus smurtą iš vyro, man atrodo čia toks baisus dalykas, tokius vyrus reikia uždaryt i psichiatrines ir pagydyt, moters mušimas man atrodo nukrypimas nuo sveiko proto.


Man neatrodo nukrypimas nuo sveiko proto. Tai - taspats kaip betkieno kito mušimas. Bet tai jau parodo, kad meilės nėra. Kad kažkokie principai ir emocijos - svarbiau už moterį.
Papildyta:
QUOTE(TiO2 @ 2010 01 12, 18:48)
Beveik kiekvienas zmogus yra bent karta buves situacijoje, kai buvo vertas gauti i kaili, ir visiskai nesvarbu vyras tai ar moteris.


vertas ar ne, bet suaugusiems vienas kita mylintiems žmonėms tai - normalu?
Čia problemų sprendimo būdas? blink.gif
Atsakyti
QUOTE((ne)eiline @ 2010 01 13, 18:43)
vertas ar ne, bet suaugusiems vienas kita mylintiems žmonėms tai - normalu?
Čia problemų sprendimo būdas?  blink.gif

Tokias temas manau reikia formuluoti pasitelkiant konkrecia situacija, ir tada filosofuoti - normalu buvo ar nenormalu, pateisinama ar ne. O cia dabar kiekvienas pasamoneje turi susimodeliaves isivaizduojama situacija ir pasisako tai i viena puse, tai i kita.
Atsakyti
Tai kuriant temą paprastai ir yra konkreti situacija, bet tema vėliau plačiau išsirutulioja.
Atsakyti