Įkraunama...
Įkraunama...

Ar kada nors vyras yra mušęs?

QUOTE((ne)eiline @ 2010 01 13, 18:43)
Man neatrodo nukrypimas nuo sveiko proto. Tai - taspats kaip betkieno kito mušimas. Bet tai jau parodo, kad meilės nėra. Kad kažkokie principai ir emocijos - svarbiau už moterį.
Papildyta:
vertas ar ne, bet suaugusiems vienas kita mylintiems žmonėms tai - normalu?
Čia problemų sprendimo būdas?  blink.gif


Bet kieno kito mušimas yra ne nukrypimas nuo sveiko proto? Man atrodo agresija,pasiekusi tokį lygį,kad prasiveržia smurtu,yra nukrypimas nuo sveiko proto tai tikrai. Ir vyras jokiu atveju neturi teisės kelti rankos prieš moterį ir išvis prieš nieką,išskyrus gynybos atvejus,aišku.
Atsakyti
QUOTE(haifa @ 2010 01 13, 19:31)
Bet kieno kito mušimas yra ne nukrypimas nuo sveiko proto? Man atrodo agresija,pasiekusi tokį lygį,kad prasiveržia smurtu,yra nukrypimas nuo sveiko proto tai tikrai. Ir vyras jokiu atveju neturi teisės kelti rankos prieš moterį ir išvis prieš nieką,išskyrus gynybos atvejus,aišku.


Kad neturi teisės kelti rankos, tai be abejonės sutinku. Tik nesutinku, kad tai nukrypimas nuo sveiko proto.

O jei būtų, tai daugybė žmonių būtų ligoninėse ir būtų gydomi. Smurtautojų yra daug, bet jie sveiki. Pažiūrėkit, juk net po nužudymų atliekant psichiatrinę ekspertizę dažniausiai nustatoma, kad su protu viskas gerai.

Čia ne psichinė problema. Čia tiesiog polinkis smurtauti, susiformavęs dėl vienų ar kitų dalykų ar tiesiog sukeltas alkoholio ar kitų medžiagų.
Atsakyti
QUOTE((ne)eiline @ 2010 01 13, 23:05)
Kad neturi teisės kelti rankos, tai be abejonės sutinku. Tik nesutinku, kad tai nukrypimas nuo sveiko proto.

O jei būtų, tai daugybė žmonių būtų ligoninėse ir būtų gydomi. Smurtautojų yra daug, bet jie sveiki. Pažiūrėkit, juk net po nužudymų atliekant psichiatrinę ekspertizę dažniausiai nustatoma, kad su protu viskas gerai.

Čia ne psichinė problema. Čia tiesiog polinkis smurtauti, susiformavęs dėl vienų ar kitų dalykų ar tiesiog sukeltas alkoholio ar kitų medžiagų.


Nesutikciau, vis delto manyciau, kad kazkas negerai zmogui su mastymu, jei linkes islieti pykti kumsciais.
Atsakyti
jau gan daug metu esam kartu bet ne niekada nera pakeles rankos.as visada sakydavau kad reikia gyventi su tuo vyru kurio tu nebijai.pakels viena kart,bus ir antras.todel neatleisciau
Atsakyti
apskritai nemanau, kad mušimu ką nors pasieksi- ar tai būtų vaikas, ar suaugęs...
Gyvenime nesu nei aš nei MB rankos pakėlęs.
agresija gimdo agresiją....
Jei pakeltų prieš mane ranką? Išeičiau tą pat minutę- esu giliai įsitikinus, kad buvo pirmas kartas, bus ir antras...
Atsakyti
QUOTE(niekad @ 2010 01 19, 13:06)
apskritai nemanau, kad mušimu ką nors pasieksi- ar tai būtų vaikas, ar suaugęs...
Gyvenime nesu nei aš nei MB rankos pakėlęs.
agresija gimdo agresiją....
Jei pakeltų prieš mane ranką? Išeičiau tą pat minutę- esu giliai įsitikinus, kad buvo pirmas kartas, bus ir antras...



100% teisybė-bus ir antras,ir keturiasdešimtas kartas...

Kalbame apie savigarbą-kiek gerbiu save,jaučiuosi asmenybė,tiek tai,tarsi veidrodyje,atspindi aplinkinių elgesy.Jeigu leidžiuosi mušama,kagi,ko neprasimankštinus ant gyvos bokso kriaušės
Atsakyti
niekada neatleičiau nei vieno karto. galima daug ką atleist, tik ne smurtą.
Atsakyti
Nu jo smuras irgi yra už mano suvokimo ribų...nors mano tėvai tą darė. Savo santykiuose to neįsivaizduoju.
Atsakyti
Nebuvo, bet neatleisčiau.
Padarė vieną kartą padarys ir antrą schmoll.gif
Man protu nesuvokiama, kaip galima pakelti ranką vyrui prieš žmoną ar draugę savo. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carrolline: 21 sausio 2010 - 17:02
Jei žmona pakeltų prieš mane ranką, koją ar kočėlą - neatleisčiau.
Atsakyti
O aš manau, kad galima duoti žmogui antrą šansą. Mano ex draugystės pradžioj buvo trenkęs kelis antausius. Galvojau - neatleisiu. Paskui mačiau, kad gailisi, daug kalbėjom, susitaikėm ir išdraugavom dar 5 metus. Nieko panašaus nepasikartojo.
Atsakyti
Nepatyriau to ir tikiuosi niekada nepatirsiu...Manau,kad neatleisčiau...Bent jau dabar taip atrodo.
Atsakyti