Įkraunama...
Įkraunama...

KTU EVF ekonomika-vadyba

Sveiki,

atėjau čia prašyti Jūsų pagalbos smile.gif

Gal galėtų kas nors man atsiųsti viską, ką turi, susijusio su šiais dalykais:

Marketingas
Visuotinės kokybės vadyba
Socialinis marketingas
Organizavimas

Labiausiai laukčiau iš neakivazidinių studentų smile.gif

mrs1ingri@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mrs1ingri: 28 sausio 2010 - 14:25
QUOTE(ERVInga @ 2010 01 28, 13:07)
Kursinį reikėjo gintis žodžiu - užduoda 3 klausimus ir tipo jei atsakai parašo savo nuožiura teigiamą pažymį.... Na pas jį vertinimo sistema įdomi, tikrai įdomi.... doh.gif . Pavyzdžiui uždavė tokį klausimą: "Kas yra laisvės laipsnis?"(jei gerai pamenu) ir ka į tą klausimą pasiskaitęs "Statistikos " vadovėlį neatsakysi ir jis juokiasi, kad į tą klausimą galima rasti atsakymą kitų autorių knygose... na ir ka su tuo laisvės laipsniu susidūrėm tik per ekonometriką po pusmečio...Pasityčiojmas blink.gif . na svarbu pas jį laikytis metodinių nurodymų rašant kursinį...

eina sau doh.gif tai jis truputi prie bajerio lotuliukas.gif niu kaipnors lotuliukas.gif BET ACIU, KAD NUSVIETET KAS BUS IR KO TIKETIS mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(etynsur @ 2010 01 28, 14:41)
eina sau  doh.gif  tai jis truputi prie bajerio lotuliukas.gif  niu kaipnors lotuliukas.gif  BET ACIU, KAD NUSVIETET KAS BUS IR KO TIKETIS mirksiukas.gif

Sakyčiau labiau neprognozuojamas biggrin.gif . Nors man jis iš viso neuždavė nei vieno klausimo iš teorijos, bet už tai "nagais įsikabinusi" į savo darbą turėjau įrodinėti kad jį dariau pati doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ERVInga @ 2010 01 28, 16:49)
Sakyčiau labiau neprognozuojamas biggrin.gif . Nors man jis iš viso neuždavė nei vieno klausimo iš teorijos, bet už tai "nagais įsikabinusi" į savo darbą turėjau įrodinėti kad jį dariau pati  doh.gif


As irgi irodinejau kad pati dariau.. o jis ieskojo nukopintu eiluciu kituose darbuose bet nerado lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(etynsur @ 2010 01 28, 12:06)
Sveikos  smile.gif  prisiskaiciau  smile.gif cia apie Vaitkeviciu doh.gif  negi jis jau toks baisus? ohmy.gif  sakykit o pas jy gynimai kaip? zodziu prie kompo ar kaip? blink.gif  laukiu jau kito pusmetcio su siaubu blink.gif


Pasirodys jis baisus, kaip velnias, ale jei dirbsi, tai gal netgi ir pamėgsi biggrin.gif Už daug ką ant jo pykau, tačiau ir gerų dalykų iš jo paskaitų bei elgesio gavau biggrin.gif Su tuo kursiniu, tai cirkų cirkai būna, nors mūsų pažymiai buvo tikrai laaabai geri.

QUOTE(ERVInga @ 2010 01 28, 13:07)
Kursinį reikėjo gintis žodžiu - užduoda 3 klausimus ir tipo jei atsakai parašo savo nuožiura teigiamą pažymį.... Na pas jį vertinimo sistema įdomi, tikrai įdomi.... doh.gif . Pavyzdžiui uždavė tokį klausimą: "Kas yra laisvės laipsnis?"(jei gerai pamenu) ir ka į tą klausimą pasiskaitęs "Statistikos " vadovėlį neatsakysi ir jis juokiasi, kad į tą klausimą galima rasti atsakymą kitų autorių knygose... na ir ka su tuo laisvės laipsniu susidūrėm tik per ekonometriką po pusmečio...Pasityčiojmas blink.gif . na svarbu pas jį laikytis metodinių nurodymų rašant kursinį...


Mums per laboro gynimą uždavė tą klausimą, prieš tai įspėjo, kad užduos, tai aš iš principo visas biblėj esančias knygas praverčiau (lietuvių ir anglų kalbomis) deje nieko neradau. Dar V. Bartosevičienės pasiklausėm, bet jos atsakymas jam irgi netiko kažkodėl.

Man antrą pusmetį bus šie dalykai:
Ekonometrika V. Bogulauskas
Finansų pagrindai R. Krušinskas
Prammonės organizacija R. Venckus

Bučiau labai dėkinga, jei pasidalintumėte tiek turima informacija, tiek įspūdžiais 4u.gif
Atsakyti
Aciu mergaites, kad nusvietet 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(flooding @ 2010 01 29, 00:15)
Pasirodys jis baisus, kaip velnias, ale jei dirbsi, tai gal netgi ir pamėgsi  biggrin.gif  Už daug ką ant jo pykau, tačiau ir gerų dalykų iš jo paskaitų bei elgesio gavau  biggrin.gif Su tuo kursiniu, tai cirkų cirkai būna, nors mūsų pažymiai buvo tikrai laaabai geri.
Mums per laboro gynimą uždavė tą klausimą, prieš tai įspėjo, kad užduos, tai aš iš principo visas biblėj esančias knygas praverčiau (lietuvių ir anglų kalbomis) deje nieko neradau. Dar V. Bartosevičienės pasiklausėm, bet jos atsakymas jam irgi netiko kažkodėl.

Man antrą pusmetį bus šie dalykai:
Ekonometrika V. Bogulauskas
Finansų pagrindai R. Krušinskas
Prammonės organizacija R. Venckus

Bučiau labai dėkinga, jei pasidalintumėte tiek turima informacija, tiek įspūdžiais  4u.gif

As is dieninio taciau su siais destytojais jau teko susidurt smile.gif
Boguslauskas visai nieko pilvocius smile.gif jei uztenka į galejo nelaikyti egzamino, taciau tu kurie rase darbu manau net netikrino nes maziau 8 turbut neisvede smile.gif
Krušinskas man labai patiko, toks tikras dėstytojas, viska išaiškina labai gerai,ir malonus, ir atiskaitymai nelabai sunkūs buvo.
Venckus tai yra juokingas senukas biggrin.gif reikes atsiskaityt is visos knygutes teorines, bet visi visada eina su sperom ir jis ale nemato, viena koki pagauna bet ir tai nieko smile.gif gerietis toks... mane net su spera buvo pagaves, bet vistiek isvede gera pazymi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(harmoneta @ 2010 01 29, 16:37)
As is dieninio taciau su siais destytojais jau teko susidurt smile.gif
Boguslauskas visai nieko pilvocius smile.gif jei uztenka į galejo nelaikyti egzamino, taciau tu kurie rase darbu manau net netikrino nes maziau 8 turbut neisvede smile.gif
Krušinskas man labai patiko, toks tikras dėstytojas, viska išaiškina labai gerai,ir malonus, ir atiskaitymai nelabai sunkūs buvo.
Venckus tai yra juokingas senukas biggrin.gif reikes atsiskaityt is visos knygutes teorines, bet visi visada eina su sperom ir jis ale nemato, viena koki pagauna bet ir tai nieko smile.gif gerietis toks...  mane net su spera buvo pagaves, bet vistiek isvede gera pazymi smile.gif


Aš irgi iš dieninio, labai ačiū už geras žinias bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=mrs1ingri,2010 01 28, 15:25]
Sveiki,

atėjau čia prašyti Jūsų pagalbos smile.gif

Gal galėtų kas nors man atsiųsti viską, ką turi, susijusio su šiais dalykais:

Marketingas
Visuotinės kokybės vadyba
Socialinis marketingas
Organizavimas

Labiausiai laukčiau iš neakivazidinių studentų smile.gif

mrs1ingri@gmail.com
[/quo

Manau, kad galeciau kazkiek padet, nes dali dalyku tikrai praejau ir gana sekmingai. Parasyk i el.p krista@ml.lt.
Atsakyti
Sveikos,
Gal kas nors turejot tokias paskaitas :
Informacijos sistemos ir socialinių
duomenų analizė Irena Patašienė
Organizacijų vadyba Jurgita Zemblytė
Anglų k. C1 lygis

Gal kas nors turit kokios informacijos? permeskit i emaila dovilyke@gmail.com
Dekui smile.gif
Atsakyti
Gal kas turit tokių dalykų? ax.gif
1. Marketingas Ž. Freigofas
2. Verslo imoniu apskaita V.Mykolaitienė
3.Darbo ekonomika E. Leščinskienė
4. Visuotinės kokybės ekonomika M. Vilkas
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2010 01 19, 11:47)
Sveika,man soc marketingo nebuvo ir nebus,del organizavimo ner ko pergyventi,jei venskus destys tai super,pasiraso visiems.geras destytojas,del kitu dalyku kaip visada i pasta smile.gif


Labas, laukiu ax.gif
Dar norėjau paklausti - ar reikalingos bus knygos iš bibliotekos, nes taip nepakeliui (iš Dizaino). O gal užteks tiek medžiagos, kiek duos dėstytojai?
Atsakyti