Įkraunama...
Įkraunama...

KTU EVF ekonomika-vadyba

QUOTE(aggnyte @ 2010 01 27, 08:21)
pasirenki specializacija pats, bet pagal mokymosi vidurki pasiskirsto, jei mokaisi gerai, patenki kur nori  4u.gif


Pvz. neakivaizdiniam į vidurkį niekas nežiūri smile.gif Kur nori ten ir patenki smile.gif Net toj pačioj raštinėj taip sakė smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Na ka, ikele paskaitu tvarkarascius jau. Gerai kad Dizaine visos paskaitos bus smile.gif Tai noreciau info apie destytojus ir atsiskaitymus:
1. Marketingas Ž. Freigofas
2. Organizavimas R.Venskus
3. Socialinis marketingas P.Nezabitauskas
4. Visuotinės kokybės vadyba A. Žekevičienė
Aciukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ausra2003 @ 2010 01 27, 09:57)
Sveikutes,

Na ka, ikele paskaitu tvarkarascius jau. Gerai kad Dizaine visos paskaitos bus smile.gif Tai noreciau info apie destytojus ir atsiskaitymus:
1. Marketingas Ž. Freigofas 
2. Organizavimas R.Venskus
3. Socialinis marketingas P.Nezabitauskas
4. Visuotinės kokybės vadyba A. Žekevičienė
Aciukas smile.gif

O mums vėl kelionės doh.gif dizainas-laisvė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(SAMANTA_ @ 2010 01 26, 23:56)
ir mane domina specilizaciju rinkimasis...neakivaizdinis.. 4u.gif



Sveikos smile.gif ,

nezinau kaip tiksliai neakivaizdiniam, bet dieniniam ir vakariniam tikrai skirsto pagal vidurkius. Pirmumo teise rinktis turejo tie, kurie turejo aukstesnius vidurkius. Na bet manau, neverta nusiminti jei ir nepateksit iskart i norima specializacija, nes veliau labai norint galima pereiti is vienos i kita
Atsakyti
QUOTE(Baguska @ 2010 01 27, 14:52)
Sveikos smile.gif ,

nezinau kaip tiksliai neakivaizdiniam, bet dieniniam ir vakariniam tikrai skirsto pagal vidurkius. Pirmumo teise rinktis turejo tie, kurie turejo aukstesnius vidurkius. Na bet manau, neverta nusiminti jei ir nepateksit iskart i norima specializacija, nes veliau labai norint galima pereiti is vienos i kita



o apie neakivaizd kas galetu papasakot? 4u.gif kada rinksimes ir kada pagal spec studijuosim g.gif ,nes kaip dabar matau is tvarkarascio,tai visiems bedri dalykai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ausra2003 @ 2010 01 27, 11:57)
Sveikutes,

Na ka, ikele paskaitu tvarkarascius jau. Gerai kad Dizaine visos paskaitos bus smile.gif Tai noreciau info apie destytojus ir atsiskaitymus:
1. Marketingas Ž. Freigofas 
2. Organizavimas R.Venskus
3. Socialinis marketingas P.Nezabitauskas
4. Visuotinės kokybės vadyba A. Žekevičienė
Aciukas smile.gif


Sveika smile.gif
Marketingo destytojo paskaitos buvo labai idomios bent jau man per kolius nusirasyt neina nes iskart pagasdina kad jei pagaus skola tai as nerizikavau smile.gif Koliai buvo nesunkus.
Organizavimas... Venskus baisiai geras dede..rasem pas ji kiek norejom is kiek norejom temu per karta.. Lengva nusirasyt smile.gif kitu nepazystu smile.gif
Papildyta:
Gal kuri jau susipazine su siais destytojais?

Marketingo tyrimai - Ž.Piligrimienė
Finansinių paslaugų infrastruktūra - A.Lakštutienė
Elektroninis verslas - RGatautis
Finansų rinkos - L.Sinevičienė
Intelektinė nuosavybė K.Duoba

Dėkoju už info smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Asraja @ 2010 01 27, 15:27)

Gal kuri jau susipazine su siais destytojais?

Marketingo tyrimai - Ž.Piligrimienė
Finansinių paslaugų infrastruktūra - A.Lakštutienė
Elektroninis verslas - RGatautis
Finansų rinkos - L.Sinevičienė
Intelektinė nuosavybė K.Duoba

Dėkoju už info smile.gif


Na ka galiu pasakyti, is visu siu isvardintu man labiausiai patiko K.Duoba.Paskaitos (bent jau man) idomios buvo, atsiskaitymai nesunkus, reikejo parasyti kursini, nesunkus ir idomus dalykas smile.gif Su destytoja Lakstutiene teko susidurt daug kartu, deste keleta dalyku man, atsiskaitymai siaip sunkus buna, daug uzdaviniu, spresdavom per paskaitas. Na tikrai nelengvas dalykas ir nusirasyt tikrai sunku.Elektroninis verslas idomi paskaita, destytojas labai idomiai jas vesdavo, tikrai idomu pasiklaust ir suzinot apie visokias naujoves:)Siam dalykui kiek pamenu reikejo parasyti kursini, temos gana lengvos buvo. Taciau daug kam, labai daug kam neuzskaite vien delto, kad darbai buvo parasyti copy-paste principu is interneto.Destytojas darbo viso neskaito, turi savo tikrinimo metoda ir labai greit atskiria kur darbas nukopijuotas o kur paciu rasytas. Taip kad geriau nepatingeti ir saziningai parasyti, bus maziau problemu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Baguska @ 2010 01 27, 15:38)
Na ka galiu pasakyti, is visu siu isvardintu man labiausiai patiko K.Duoba.Paskaitos (bent jau man) idomios buvo, atsiskaitymai nesunkus, reikejo parasyti kursini, nesunkus ir idomus dalykas smile.gif Su destytoja Lakstutiene teko susidurt daug kartu, deste keleta dalyku man, atsiskaitymai siaip sunkus buna, daug uzdaviniu, spresdavom per paskaitas. Na tikrai nelengvas dalykas ir nusirasyt tikrai sunku.Elektroninis verslas idomi paskaita, destytojas labai idomiai jas vesdavo, tikrai idomu pasiklaust ir suzinot apie visokias naujoves:)Siam dalykui kiek pamenu reikejo parasyti kursini, temos gana lengvos buvo. Taciau daug kam, labai daug kam neuzskaite vien delto, kad darbai buvo parasyti copy-paste principu is interneto.Destytojas darbo viso neskaito, turi savo tikrinimo metoda ir labai greit atskiria kur darbas nukopijuotas o kur paciu rasytas. Taip kad geriau nepatingeti  ir  saziningai parasyti, bus  maziau problemu cool.gif


Dekui tau uz info 4u.gif Duobos paskaitos sestadieny vyks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Asraja @ 2010 01 27, 14:27)
Sveika smile.gif
Marketingo destytojo paskaitos buvo labai idomios bent jau man per kolius nusirasyt neina nes iskart pagasdina kad jei pagaus skola tai as nerizikavau smile.gif  Koliai buvo nesunkus.
Organizavimas... Venskus baisiai geras dede..rasem pas ji kiek norejom is kiek norejom temu per karta.. Lengva nusirasyt smile.gif  kitu nepazystu smile.gif
Papildyta:
Gal kuri jau susipazine su siais destytojais?

Marketingo tyrimai - Ž.Piligrimienė
Finansinių paslaugų infrastruktūra - A.Lakštutienė
Elektroninis verslas - RGatautis
Finansų rinkos - L.Sinevičienė
Intelektinė nuosavybė K.Duoba

Dėkoju už info smile.gif



Aciukas uz info, nes jau prisigazdinau su tuo Organizavimu.... Pasiemiau knygas is bibles, tai storumo tai ohoho smile.gif Jauciu vargsim si semestra. Ir kokybes vadyba kazkokios praktines uzduotys...

O dest. Duoba tai tikrai liux bachuriux!!! Ir paskaitos idomios ir atsiskaitymai lengvi smile.gif
Atsakyti
Uoj del organizavimo tikrai nepergyvenk...Teorijos ten tikrai daug bet viska galima nusisperint mirksiukas.gif nebent tau bus ir praktika tai tada uzuojauta nes reiks toki kursiny daryt tai jis nefainas toks rolleyes.gif Kokybės vadyba man buvo bet buvo nesunku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Asraja @ 2010 01 27, 15:18)
Uoj del organizavimo tikrai nepergyvenk...Teorijos ten tikrai daug bet viska galima nusisperint mirksiukas.gif nebent tau bus ir praktika tai tada uzuojauta nes reiks toki kursiny daryt tai jis nefainas toks rolleyes.gif  Kokybės vadyba man buvo bet buvo nesunku smile.gif


Vat to as ir bijau labiausiai...kad organizavimo uzdaviniu nereiktu sprest. Nes bus cia kaip ekonometrika biggrin.gif Ale ikisa kiekviena semestra koki sunku dalyka... Idomu kas ten per Socialinis marketingas bus? Tikiuos uzdaviniu nereiks sprest biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SAMANTA_ @ 2010 01 27, 14:21)
o apie neakivaizd kas galetu papasakot? 4u.gif kada rinksimes ir kada pagal spec studijuosim g.gif ,nes kaip dabar matau is tvarkarascio,tai visiems bedri dalykai unsure.gif

mus kai skirste pries 4 metus, tai atsizvelge ir i vidurkius, cia neakv
Atsakyti