Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus kolegija

QUOTE(rujo @ 2008 09 29, 15:26)
sveikos  4u.gif

Uzmaciau netycia jusu temele  thumbup.gif  ar galima prisijungti  ax.gif

Mokausi VVF prekybos vadyba neakivaizdziai II kursas  biggrin.gif  sesija tik spalio gale, tai dar atsipalaidavusi  biggrin.gif
Pries kokius 6 metus mokiausi EF buhalterine apskaita dieniniam, bet tada man ji labai nuobodi pasirode, tai pasimokiau 1.5 m ir meciau. Dabar galvoju, nu gi jauna kvaila buvau  doh.gif  dabar jau vel noriu ja studijuoti  doh.gif

Sveika prisijungusi mirksiukas.gif
Aha, negerai, kad metei tongue.gif Asmeniškai man, laaaabai įdomu smile.gif Ypač dabar, kai baigėsi visiškai su buhalterija nesusiję dalykai thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, kaip vyksta egzas is teises pas Masundukaite, g.gif
Jau greitai sesija doh.gif ,
Atsakyti
Labukas. tai gal yra is pirmakursiu buh.apskaitos M2?
Atsakyti
sveikutes smile.gif mokausi reklamos vadyba dieniniam, 3ias kursas taip kad jei kam reikia kazkokios info, ar konspektu rasykit, padesiu kiek galesiu smile.gif taip pat jei yra baigusiu reklama atsiuskit kas ka turit is 3io kurso konspektu smile.gif

gal zinot is vvf pas ka geriausiai diplomini rasyti?
Atsakyti
Sveikutes,

Studijuoju Turizmo ir viesbuciu administravima treciame kurse(neakivaizdinis skyrius), vat ka tik po poros metu akademiniu atostogu gryzau, nuo siandiena jau sesija prasidejo, neturiu nieko, nei uzrasu, nei kursiniu, kurie lyg buvo uzduoti per vasara daryti. unsure.gif Rytoj begsiu i paskaitas, siandiena neiseina, neturiu kur maziuko palikti.Gal kas studijuojate sita profesija,pasidalinkite info. 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Oi kokie gražūs nauji namučiai wub.gif wub.gif

Sveikinu pirmakurses su mokslo pradžia 4u.gif 4u.gif

O aš kaip visada - namų darbai paskutinę minutę (nu tikra studentė lotuliukas.gif )
Gal kas turit teisės namų darbų - iš teisinės atsakomybės arba kolektyvinių darbo ginčų ir jų sprendimouser posted image

Mano paštas virmonster@gmail.com

Atsakyti
Merginos, ką žinot apie anglų dėstytoją A.Netikšienė ax.gif Mums pakeitė, tai dabar nežinom ko tikėtis biggrin.gif
Atsakyti
Šiandien užėjau pasižiūrėt ekf puslapį, smalsumas apėmė kas ten vyksta dabar naujo biggrin.gif Kai pamačiau kiek grupių yra grąžinami neįskaityti vadybos darbai, tai ir žagtelėjau... Kas ten dabar dėsto, kad taip žiauriai???
Atsakyti
QUOTE(Gosh @ 2008 10 10, 10:39)
Šiandien užėjau pasižiūrėt ekf puslapį, smalsumas apėmė kas ten vyksta dabar naujo  biggrin.gif  Kai pamačiau kiek grupių yra grąžinami neįskaityti vadybos darbai, tai ir žagtelėjau... Kas ten dabar dėsto, kad taip žiauriai???



ir man net įdomu pasidarė, net pasižiūrėjau tvarkaraščius, tai pasirodo, Kašėtienė, bet su ja neteko susidurti.
Atsakyti
QUOTE(Gosh @ 2008 10 10, 11:39)
Šiandien užėjau pasižiūrėt ekf puslapį, smalsumas apėmė kas ten vyksta dabar naujo  biggrin.gif  Kai pamačiau kiek grupių yra grąžinami neįskaityti vadybos darbai, tai ir žagtelėjau... Kas ten dabar dėsto, kad taip žiauriai???

O kur jūs radot? Man kaip tik dabar vadyba po savaitės, įdomu pažiūrėt kokias grupes atmetė.
Atsakyti
Skelbimų lentoj internetiniam psl:
"2008-10-10
NEAKIVAIZDINIŲ STUDIJŲ II KURSO BNN07M, FIN07A, FIN07M, DVN07M GRUPIŲ STUDENTŲ DĖMESIUI

Neįskaityti gauti VADYBOS namų darbai. Prašau, juos atsiimti skyriuje.

Suaugusiųjų studijų skyriaus vedėja
R. Urniežienė"
Atsakyti
Ot ššššššššššššššš, būtent mano grupė ten ir papuola. Nesuprantu kodėl neįskaityta g.gif
Atsakyti